HOMEKONCEPT to ludzie tworzący dla ludzi. Doskonale rozumiemy potrzebę własnego miejsca na ziemi, dlatego w każdy projekt, oprócz umiejętności, wkładamy serce. Śledzimy najnowsze trendy w budownictwie i architekturze, a potem zderzamy i łączymy je z tym, czego potrzebujesz. Rozmawiamy i rozumiemy.

W HOMEKONCEPT od wielu lat udowadniamy, że minimalistyczny design może być synonimem domowego ciepła i przytulności.

Z HOMEKONCEPT możesz czuć się spokojnie i bezpiecznie. Zapewniamy pomoc w doborze projektu i wsparcie techniczne w procesie budowy.

Od lat specjalizujemy się w gotowych projektach domów o ponadczasowej, oryginalnej bryle i odpowiednich proporcjach. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich technologii, domy HOMEKONCEPT są ekonomiczne w eksploatacji i przyjazne dla środowiska.

Chcemy, aby przestrzeń w której zamieszkasz, była idealnie zaprojektowana. Poczuj przyjemność płynącą z pracy ze specjalistami. Twoje marzenia o idealnym domu właśnie trafiły w ręce profesjonalistów.

Jesteśmy pracownią projektową z Krakowa, która zajmuje się projektowaniem nowoczesnych domów. Poznaj nasz #HomeKONCEPT.

Od tego wszystko się zaczęło...

Idea narodziła się w Krakowie, w naszych głowach pełnych pomysłów. Naszych, czyli Joanny Wnętrzak-Śniegowskiej i Marcina Śniegowskigo. Zaczęło się od wnętrz i ich projektów. Z upływem czasu stawaliśmy się coraz odważniejsi i gotowi na poszerzanie swojej działalności. W 2011 r. rozpoczęliśmy współpracę z Less Is More, doświadczonym i pełnym zapału zespołem architektów z Krakowa.

Tak powstał HOMEKONCEPT. Pracownia, w której stawiamy na nowoczesność, innowacyjne rozwiązania, a przede wszystkim na Twoją wizję na dom. 

Nigdy nie mamy dość, podążamy za najnowszymi trendami i wciąż się rozwijamy.

Teraz Twoja kolej! Opowiedz nam o sobie i swoim pomyśle na wymarzone miejsce na ziemi.

Dlaczego warto wybrać HOMEKONCEPT?

Projekty HOMEKONCEPT to mądry wybór na lata.

Unikalna architektura

Nowoczesne i funkcjonalne wnętrza

Pomoc w doborze projektu

Szczegółowa dokumentacja projektowa

Wsparcie techniczne w procesie budowy

Profesjonalne podejście i rzetelna obsługa