Projekt z budową – kup projekt domu w HOMEKONCEPT i zamieszkaj w swoim wymarzonym domu!

Doskonale rozumiemy, że realizacja marzenia o własnym HOMEKONCEPT nie kończy się wraz z wyborem projektu, ale właśnie w momencie przeprowadzki, kiedy wraz ze swoją rodziną poczujesz ciepło "domowego ogniska" w funkcjonalnej przestrzeni zaprojektowanej pod szyldem HOMEKONCEPT.

Ale zanim to nastąpi, to czeka Cię bardzo ważny, wręcz kluczowy krok, którym jest budowa domu na Twojej działce. I co ważne - również w tym kroku oferujemy Ci wsparcie i szereg podpowiedzi, jak zrealizować inwestycję w sposób najbardziej korzystny dla Ciebie.

Budowa domu to ten etap realizacji marzeń, który niejednokrotnie spędza sen z powiek wielu inwestorów. Samo znalezienie godnych zaufania wykonawców, dostępnych w oczekiwanym terminie, czy też koordynacja działań wszystkich ekip, może się okazać zadaniem nie tylko trudnym, ale i stresującym. I tu pojawia się nasza rola - decydując się na "Projekt domu z budową" oferujemy ekspercką pomoc w zakresie:

-> wybór zaufanej firmy budowalnej - spośród naszych Partnerów posiadających bogate doświadczenie w budowie domów w całej Polsce,

-> wybór najkorzystniejszej technologii budowy - w zależności od posiadanego budżetu oraz czasu, w jakim chcesz zrealizować inwestycję,

-> podpowiedzi, jak wykończyć wnętrza swojego domu - w unikalnym stylu HOMEKONCEPT.

PROJEKT Z BUDOWĄ - Twoje korzyści

kompleksowość

Sprawdzona firma budowlana to minimum formalności i twojego zaangażowania. Cały proces budowy w pewnych rękach.


przewidywalność

Wyceń budowę swojego domu u naszego Partnera i skorzystaj z oferty - nie zaskoczą Cię koszty i czas budowy Twojego domu.


oszczędność czasu

W zależności od wybranej technologii Twój dom może powstać nawet do 6 miesięcy. Już teraz zaplanuj przeprowadzkę!

Poznaj korzyści z budowy domu z partnerem HOMEKONCEPT

PROJEKT Z BUDOWĄ - krok po kroku

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ TWOJA DROGA DO ZAMIESZKANIA W DOMU HOMEKONCEPT ?

1. Projekt domu i co dalej?

Pomożemy Ci wybrać projekt najlepszy dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdzimy też, czy wybrany projekt mieści się na działce oraz czy spełnia lokalne warunki i przepisy budowy.

2. Wybór technologii i firmy budowlanej - wstępna wycena

Podpowiemy, jakie są zalety poszczególnych technologii i wycenimy dla Ciebie najbardziej korzystną opcję budowy.

3. Kontakt z Partnerem i ustalenie finalnego zakresu umowy

Skontaktujemy Cię z naszym Partnerem celem dogrania wszystkich szczegółów. Możesz liczyć na nasze wsparcie również w zakresie wprowadzenia zmian do projektu.

4. Podpisanie umowy i start przygotowań

Podpisz umowę z ustalonym harmonogramem i budżetem prac i poczekaj na wbicie pierwszej łopaty w ziemię. Większość formalności, w tym adaptację projektu oraz pozwolenie na budowę, przeprowadzisz z firmą budowlaną.

5. Rozpoczęcie budowy i planowanie przeprowadzki

Ekipa budowlana przystępuje do ustalonych prac, a Ty wraz z rodziną możecie już myśleć o wyposażeniu wymarzonego domu HOMEKONCEPT i przeprowadzce!

Projekt z budową - wyszukaj partnera budowlanego

SPRAWDŹ DOSTĘPNE TECHNOLOGIE I PARTNERÓW, KTÓRZY BUDUJĄ DOMY W TWOJEJ OKOLICY --> kliknij

LUB...

PROJEKT Z BUDOWĄ HOMEKONCEPT - FAQ

1. Czy mogę wybudować dom w całej Polsce?

TAK! Oferta większości Partnerów HK dotyczy możliwości budowy domów na terenie całego kraju.

2. Czy Projekt z budową jest też dostępny za granicą?

TAK! Wybrani partnerzy budowlani HOMEKONCEPT realizują też inwestycje za granicą. Zapytaj nas o szczegóły.

3. Czy to HOMEKONCEPT zbuduje mój dom?

Jako Pracownia architektoniczna nie realizujemy inwestycji, ale współpracujemy ze sprawdzonymi Partnerami budowlanymi, którzy posiadają doświadczenie w budowie domów HOMEKONCEPT w różnych technologiach. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej firmy budowlanej, z którą wybudujesz swój dom na podstawie indywidualnych ustaleń

4. Czy projekt z budową dotyczy wyłącznie projektów HOMEKONCEPT?

Tak, koncentrujemy się na wsparciu w wyborze firmy budowlanej, która wybuduje Twój wymarzony dom HOMEKONCEPT. 

5. W jakiej technologii wybuduję swój dom?

W HOMEKONCEPT blisko współpracujemy z kilkoma firmami budowlanymi, oferującymi realizację inwestycji w różnych technologiach: począwszy od tradycyjnej, przez szkielet drewniany aż po prefabrykaty drewniane, betonowe i z keramzytobetonu. Dostępne są także takie technologie, jak IZODOM2000 czy System 3E, które są autorskimi rozwiązaniami na rynku polskim. Niemal każdy projekt można dostosować do dostępnych technologii. Zadzwoń i zapytaj o więcej szczegółów - pomożemy Ci wybrać technologię, skrojoną pod Twoje potrzeby.

6. Która technologia jest najtańsza w budowie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ koszty budowy domu są zależne od wielu czynników. Wpływ na cenę  będą miały takie aspekty, jak metraż, ilość kondygnacji, konstrukcja budynku czy też zmiany w projekcie, jeśli będziesz chcieć je wprowadzić. Zadzwoń a pomożemy Ci zdobyć indywidualną wycenę budowy Twojego przyszłego domu.

7. W jakim czasie najszybciej mogę wybudować swój dom HOMEKONCEPT?

Czas trwania budowy będzie zależny przede wszystkim od wybranej technologii. Tradycyjna technologia murowana zajmie nieco więcej czasu, natomiast budowa domu prefabrykowanego może zająć zaledwie 4 miesiące. Warto jednak zwrócić uwagę na kwestie formalne, które mogą wydłużyć cały proces. Zadzwoń, podpowiemy, o czym warto pamiętać w tym zakresie.

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.