Nowoczesne projekty domów

Mamy plan na Twoją przestrzeń

Jesteśmy pracownią, która od lat specjalizuje się w gotowych projektach domów o minimalistycznej i ponadczasowej bryle oraz doskonałej proporcji i harmonii.

Tworzymy dla wszystkich, którzy wierzą, że to właśnie otaczająca przestrzeń ma wpływ na nasze emocje, uczucia i życie.

Kreujemy przestrzeń, która inspiruje, koi, w której codzienny zgiełk znika, a w zamian królują wsparcie i spokój.

Porozmawiajmy o Twojej przestrzeni.

Joanna Wnętrzak-ŚniegowskaMarcin Śniegowski

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ zrealizowane projekty

Zobacz wszystkie realizacje

HOMEKONCEPT - PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNYCH

Serdecznie witamy na stronie HOMEKONCEPT i zapraszamy do zapoznania się z inspirującymi projektami domów jednorodzinnych. Naszym atutem są atrakcyjne rozwiązania architektoniczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Większość domów HOMEKONCEPT to nowoczesne projekty energooszczędne, które przyczyniają się do ochrony klimatu i środowiska naturalnego oraz są ekonomiczne w eksploatacji.

GOTOWE PROJEKTY NOWOCZESNYCH I ENERGOOSZCZĘDNYCH DOMÓW

Nasze nowoczesne projekty domów powstają dzięki bogatemu doświadczeniu naszych architektów, konstruktorów, instalatorów i kosztorysantów. Realizacje naszych gotowych projektów domów wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz innowacyjnymi pomysłami, które podkreślają ich indywidualny i nowatorski charakter. Panoramiczne przeszklenia łączące przestronne wnętrza domów z ogrodem zapewniają optymalne doświetlenie pomieszczeń. Dzięki temu każdy z projektów domów jest pełen słońca i gwarantuje doskonałe warunki do wypoczynku każde mu z domowników. 

Na naszej stronie znajdą Państwo energooszczędne projekty domów. W tego typu projektach stosuje się dodatkowe ocieplenie ścian, podłogi oraz dachu, a także wentylację mechaniczną z rekuperacją. Przy ich powstawaniu uwzględnia się energooszczędną stolarkę okienną i drzwiową. Użytkowanie energooszczędnego domu skutkuje zmniejszeniem kosztów eksploatacji związanych z utrzymaniem budynku. Dzięki projektom energooszczędnym możliwe jest zatem uzyskanie sporych oszczędności oraz zwiększenie komfortu życia wszystkich mieszkańców.

CO WYRÓŻNIA PROJEKTY DOMÓW HOMEKONCEPT?

Praca jest naszą pasją, dlatego tworząc nowe, wyjątkowe projekty domów uwzględniamy potrzeby naszych klientów i dbamy o każdy szczegół przyszłego domu. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje w naszym biurze osoby z miasta Kraków, zainteresowane projektami domów nowoczesnych. Postaramy się najlepiej doradzić i odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. Odwiedź nas, a wspólnie poszukamy idealnych rozwiązań.

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe doradztwo związane z wyborem projektu oraz z procesem budowy na każdym etapie – zarówno przed jak i po zakupie projektu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się jak najlepiej dopasować ofertę do jego potrzeb. Jest ona niezwykle bogata, dlatego Klienci mogą u nas znaleźć praktyczne projekty domów parterowych z garażem, komfortowe, a jednocześnie stylowe projekty małych domów parterowych, różnorodne warianty projektów domów jednorodzinnych, niezwykle cenione projekty domów energooszczędnych i wiele innych.

Elastyczne podejście do potrzeb naszych Klientów sprawia, że bez względu na to czy wybierzecie Państwo projekty domu jednorodzinnego czy projekty małych domów parterowych, będą one idealnie dopasowane do Waszych potrzeb, stylu życia i preferencji każdego domownika. Oferowane przez nas projekty domów parterowych z garażem i inne rozwiązania projektowe pozwolą Państwu zrealizować marzenia o własnym domu!

Po zakupie projektu oferujemy pełne doradztwo w zakresie wyboru materiałów czy firm budowlanych i montażowych, które pomogą zrealizować projekt wymarzonego domu. Oferujemy również pomoc w kwestii wyboru wszelkich rozwiązań energooszczędnych – aby już dzisiaj zamieszkali Państwo w domu przyszłości.

PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNYCH

Naszym nadrzędnym celem jest projektowanie domów idealnych. Wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać, tworząc perfekcyjną całość. Szczególną uwagę zwracamy na koszty budowy domu 2023, aby wykorzystywać nowoczesne oraz rozsądne cenowo rozwiązania. Opracowywane przez nas projekty nowoczesnych domów prezentują wyjątkowe rozwiązania architektoniczne podkreślone urzekającym detalem wykończenia. Zarówno nasze projekty domów z poddaszem użytkowym jak i projekty domów parterowych oraz piętrowych cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Projekt domu homekoncept 96 - widok na salon.

Projekt od HOMEKONCEPT to mądry wybór na lata.

Twoje potrzeby i marzenia o własnym domu w rękach profesjonalistów.

Poczuj spokój i przyjemność pracy ze specjalistami.

Unikalna architektura

Nowoczesne i funkcjonalne wnętrza

Pomoc w doborze projektu

Szczegółowa dokumentacja projektowa

Wsparcie techniczne w procesie budowy

Profesjonalne podejście i rzetelna obsługa

Masz chwilę? Zrób sobie kawę i poczytaj

Zobacz wszystkie artykuły

PARTNERZY

Firma OknoPlus - partner HOMEKONCEPT z projektami domów nowoczesnych
Firma FAKRO - partner HOMEKONCEPT Projekty domów nowoczesnych
Aluprof producent systemów aluminiowych
ESPIRO oferuje budowę domów w technologii tradycyjnej i CLT
New House - spelista polecany przez HOMEKONCEPT specjalizujący się w budowie domów w technologii tradycyjnej
Firma budowlana oferująca realizacje projektów domów ze szkieletem drewnianych
Tatran Group - wykonawca konstrukcji szkieletowych z drewna do domów projektu HOMEKONCEPT
Firma wykonująca domy HOMEKONCEPT w technologii energooszczędnej
Producent elementów kontrukcyjnych stosowanych w projektach domów HOMEKONCEPT
Producent łupka wysokiej jakości stosowanego w projektach domów HOMEKONCEPT
Termo Organika producent materiałów izolacyjnych
Rekuperatory.pl specjalista w montażu energooszczędnych systemów rekuperacji stosowanych w projektach domów HOMEKONCEPT
Inteligentne pergole z rozsuwanym dachem Suntech idealne dopasowane do projektów domów HOMEKONCEPT
Solidne i nowoczesne drzwi do projektu domu HOMEKONCEPT
Nowoczesne bramy, drzwi i napędy dopasowane do projektów domów HOMEKONCEPT
Inteligentne i nowoczesne rolety i żaluzje
Producent materiałów izolacyjnych ISOVER
Producent więźby dachowej Inter-Lers dedykowej do domów HOMEKONCEPT
Pracownia projektowania ogrodów New Garden Style
START-DOM - partner HOMEKONCEPT oferujący kompleksową budowę domów
dgdom.
Europool.