Projekty domów – HomeKONCEPT

Serdecznie witamy na stronie HomeKONCEPT i zapraszamy do zapoznania się z inspirującymi projektami domów jednorodzinnych.

Nowoczesne projekty domów powstają dzięki bogatemu doświadczeniu projektantów oraz architektów, z którymi nawiązaliśmy owocną współpracę. Obiekty mieszkalne wybudowane na podstawie naszych gotowych projektów domów wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz innowacyjnymi pomysłami, które nadają każdej realizacji indywidualny i nowatorski charakter. Przeszklenia połączone z przestronnymi wnętrzami wychodzącymi na ogród gwarantują komfort oraz funkcjonalność.

Na naszej stronie znajdą Państwo energooszczędne projekty domów. W tego typu projektach stosuje się dodatkowe ocieplenie ścian, podłogi oraz dachu, a także wentylację mechaniczną z rekuperacją. Przy ich powstawaniu uwzględnia się energooszczędną stolarkę okienną i drzwiową. Użytkowanie energooszczędnego domu skutkuje zmniejszeniem kosztów eksploatacji związanych z utrzymaniem budynku.

Praca jest naszą pasją, dlatego dokładnie dopracowujemy każdy szczegół  tworząc nowe, wyjątkowe projekty domów. Kraków to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, do której serdecznie zapraszamy na konsultacje. Postaramy się najlepiej doradzić i odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. Odwiedź nas, a wspólnie poszukamy idealnych rozwiązań.

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe doradztwo związane z wyborem projektu oraz z procesem budowy na każdym etapie – zarówno przed jak i po zakupie projektu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się jak najlepiej dopasować ofertę do jego potrzeb.

Przed zakupem projektu:

  • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy projekt pasuje na wybraną działkę – zapraszamy do kontaktu. Bezpłatnie udzielimy wszelkich porad i wyjaśnień. Chcemy, aby nasi Klienci mieli pewność, że wybrali najlepszy projekt.
  • Jeżeli chcieliby Państwo dokonać zmian w projekcie – wystarczy się z nami skontaktować. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie które można będzie wprowadzić do projektu na etapie adaptacji.
  • Pomożemy w znalezieniu lokalnego biura architektonicznego, które wykona adaptację projektu do Państwa działki i pomoże z wszelkimi formalnościami związanymi z pozwoleniem na budowę lub zgłoszeniem budowy.

Po zakupie projektu:

Po zakupie projektu oferujemy pełne doradztwo w zakresie wyboru materiałów czy firm budowlanych i montażowych, które pomogą zrealizować projekt wymarzonego domu. Oferujemy również pomoc w kwestii wyboru wszelkich rozwiązań energooszczędnych – aby już dzisiaj zamieszkali Państwo w domu przyszłości.

Projekty domów nowoczesnych

Naszym nadrzędnym celem jest projektowanie domów idealnych. Wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać, tworząc perfekcyjną całość. Szczególną uwagę zwracamy na koszty związane z budową domu, aby wykorzystywać nowoczesne oraz rozsądne cenowo rozwiązania. Opracowywane przez nas projekty nowoczesnych domów prezentują wyjątkowe rozwiązania architektoniczne podkreślone urzekającym detalem wykończenia. Zarówno nasze projekty domów z poddaszem użytkowym jak i projekty domów parterowych oraz piętrowych cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów.

W naszej ofercie prezentujemy najciekawsze projekty domów, które zainspirują Państwa do spełnienia marzeń o upragnionym, własnym miejscu na ziemi.

Łatwe wyszukiwanie projektów domów jednorodzinnych

Ze względu na szeroki wachlarz projektów domów nowoczesnych, w tym również projektów domów energooszczędnych stworzyliśmy intuicyjny i funkcjonalny system wyszukiwania, który uwzględnia typ domu, powierzchnię, liczbę kondygnacji oraz obecność garażu. Wyszukiwarka widoczna jest po lewej stronie naszego serwisu.

Aktualne projekty domów nowoczesnych

Na naszych stronach prezentujemy już ponad 90 projektów! Baza stale się powiększa – wciąż wprowadzamy nowe projekty domów nowoczesnych. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony – najnowsze projekty domów systematycznie pojawiają się w naszym serwisie.

Istotne informacje

Mając na względzie wygodę naszych Klientów dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie informacje dotyczące kupowanego projektu domu były łatwo dostępne. W zakładce ‘Pytania’ zamieszczamy pełną listę zmian w projekcie, na które standardowo wyrażamy zgodę. Wydajemy również bezpłatne zgody na dodatkowe zmiany – wystarczy zwrócić się do nas z odpowiednią prośbą. Dzięki temu, projekt domu jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klienta w satysfakcjonującym stopniu.

W swojej ofercie posiadamy:

  • projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych
  • projekty nowoczesnych domów na wąską działkę
  • projekty nowoczesnych domów parterowych
  • projekty nowoczesnych domów piętrowych
  • projekty nowoczesnych domów z poddaszem

Zapisz