O nas

HomeKONCEPT to pracownia, którą stworzyliśmy z myślą o ludziach poszukujących nowoczesnych i wyjątkowych domów. Większość naszych projektów powstała w krakowskim biurze architektonicznym LESS IS MORE Architekci. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam przygotować dla Państwa projekty wykonane na najwyższym poziomie.

Projektując nowy dom inspirujemy się współczesnymi trendami na rynku. Dokładamy wszelkich starań, by projekty były wyjątkowe, oryginalne i funkcjonalne, a układ wnętrz odpowiadał potrzebom jego mieszkańców. W przemyślany sposób tworzymy w nich podział na strefę dzienną i nocną. Wnętrza naszych domów wyróżniają się przestronnością i indywidualnym stylem. Proponujemy komfortowe układy pomieszczeń, otwarte i jasne przestrzenie, duże przeszklenia, które w połączeniu z oknami tarasowymi optycznie powiększają strefy dzienne. Dzięki temu zyskujemy przestrzeń funkcjonalnie zintegrowaną z ogrodem. Salon z widokiem na piękny ogród robi niezwykle pozytywne wrażenie, a budynek zyskuje wyjątkowy charakter i estetyczny wygląd oraz niepowtarzalny styl. Nasze projekty, dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii są ekonomiczne w eksploatacji i przyjazne dla środowiska.

Bogata oferta daje możliwość wyboru koncepcji odpowiadającej wewnętrznym potrzebom i preferencjom Klienta. Projekty HomeKONCEPT są gwarancją jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Profesjonalizm i indywidualne podejście do zadania sprawiają, że każdy Klient otrzymuje elegancki i gustowny projekt domu.