O nas

HomeKONCEPT to pracownia, która powstała z myślą o ludziach poszukujących nowoczesnych i wyjątkowych domów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam przygotować dla Państwa projekty wykonane na najwyższym poziomie. Współpracując z architektami z pracowni LESS IS MORE dokładamy wszelkich starań, by koncepcje domów były idealnie dopracowane.

Projekty domów HomeKONCEPT tworzone są przez doświadczonych i kreatywnych architektów. Budując nowy dom inspirujemy się współczesnymi trendami na rynku. Dokładamy wszelkich starań, by projekty były wyjątkowe, oryginalne i funkcjonalne, a układ wnętrz odpowiadał potrzebom jego mieszkańców. W przemyślany sposób tworzymy w nich podział na strefę dzienną i nocną. Wnętrza naszych domów wyróżniają się przestronnością i indywidualnym stylem. Proponujemy komfortowe układy pomieszczeń, otwarte i jasne przestrzenie, duże przeszklenia, które w połączeniu z oknami tarasowymi optycznie powiększają strefy dzienne. Dzięki temu zyskujemy przestrzeń funkcjonalnie zintegrowaną z ogrodem. Salon z widokiem na piękny ogród robi niezwykle pozytywne wrażenie, a budynek zyskuje wyjątkowy charakter i estetyczny wygląd oraz niepowtarzalny styl. Nasze projekty, dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii są ekonomiczne w eksploatacji i przyjazne dla środowiska.

Bogata oferta daje możliwość wyboru koncepcji odpowiadającej wewnętrznym potrzebom i preferencjom Klienta. Projekty HomeKONCEPT są gwarancją jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Profesjonalizm i indywidualne podejście do zadania sprawiają, że każdy Klient otrzymuje elegancki i gustowny projekt domu.