Zmiany w projekcie

Bezpłatne usługi projektowe - bezpłatne zmiany w rysunkach koncepcyjnych

Wiesz już jakiego domu szukasz. W ofercie gotowych projektów domów HomeKONCEPT znalazłeś ten jedyny, w którym chcesz zamieszkać. Ale… no właśnie, czasami jest jakieś „ale”… Spiżarnia jest odrobinę za mała, zamiast garderoby przy wejściu lepszy wydaje się większy wiatrołap, a na piętrze brakuje jeszcze jednej sypialni. Doskonale to rozumiemy – w końcu każda rodzina jest wyjątkowa i każda ma jedyne w swoim rodzaju potrzeby!

 

Zmiany w układzie funkcjonalnym

Jeśli spodobał Ci się gotowy projekt domu HomeKONCEPT, ale zastanawiasz się nad innym rozmieszczeniem pomieszczeń lub zmianą ich funkcji – skontaktuj się z nami. Razem z naszymi architektami zastanowimy się w jaki sposób Twoje wizje możemy zmienić w realny projekt. Wspólnie przeanalizujemy jakie zmiany wprowadzić, aby wnętrza nadal były funkcjonalne i wygodne, a przy tym ich układ pokrywał się z Twoim wyobrażeniem o idealnej domowej przestrzeni.

Przygotujemy dla Ciebie poglądowe rysunki koncepcyjne i pokażemy jak może wyglądać Twój przyszły dom. Wskażemy Ci również atuty jak i zasygnalizujemy ewentualne niedogodności wynikające ze zmian, które chcesz wprowadzić. Pamiętaj o tym, że końcowe zmiany wprowadzisz do projektu wraz ze swoim architektem na etapie adaptacji.

 

Zobacz to na przykładzie HomeKONCEPT 37 →

HomeKONCEPT 37 to nowoczesny dom o bardzo wyraźnej bryle. Dla jednego z naszych klientów architekci HomeKONCEPT wprowadzali zestaw modyfikacji. Piętro domu zostało powiększone poprzez zabudowanie części tarasów (1). Na życzenie klienta zostało zaaranżowane pomieszczenie muzyczno-kinowe (2), przestronna sypialnia małżeńska z prywatną garderobą i łazienką (3). Ciekawe rozwiązanie zastosowaliśmy w pokoju dziecka, który został podzielony na dwa osobne pomieszczenia (4). Jedno do nauki – jako część dzienna, a drugie ma pełnić funkcję sypialni z garderobą.

Skontaktuj się z doradcą projektowym HomeKONCEPT

Skontaktuj się z nami, napisz lub zadzwoń. Powiedz nam czego potrzebujesz Ty i Twoja rodzina. Nasi doradcy projektowi odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i zaproponują projekty dopasowane do Twoich wymagań.

tel. +48 606 228 556

e-mail: studio@homekoncept.pl.