Fakro INNOVIEW – okna, które tworzą zachwycające widoki

Przy wyborze odpowiednich okien warto zwrócić uwagę na to, aby były one nie tylko trwałe i ciepłe, ale także piękne i funkcjonalne, by służyły na wiele lat i zachwycały tym, jak wyglądają i jakie tworzą widoki. Właśnie dlatego powstały okna Fakro INNOVIEW – okna tworzące spektakularne wrażenie i dające nowe spojrzenie na otoczenie.

Okna Fakro INNOVIEW – ponadczasowa trwałość

Okna INNOVIEW zbudowane są z drewna i aluminium. To materiały, które idealnie nadają się do budowy unikalnego charakteru wnętrza, ale jednocześnie wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością.

Drewno to materiał, którego walory estetyczne natychmiast przyciągają uwagę, a dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu może służyć na długi czas. Podkreśla ono przy tym doskonale koncepcję wnętrza przytulnego i ciepłego. Do wyboru są 4 gatunki drewna – meranti, sosna, dąb oraz modrzew, które mogą być barwione na różne kolory, pozwalając na projektowanie unikalnych wnętrz.

Z zewnątrz okna z serii INNOVIEW są zabezpieczone przez aluminiową okładzinę, która chroni je przed czynnikami pogodowymi, a także nie wymaga specjalnej konserwacji. Istnieje możliwość wykorzystania aż 250 kolorów z palety RAL, by nadać im unikatowy wygląd.

Dzięki połączeniu ze sobą drewna z aluminium okna INNOVIEW wyróżniają się bardzo wysokim stopniem odporności na ekstremalne warunki pogodowe i oddziaływanie promieni słonecznych UV, co przekłada się na ich wieloletnie użytkowanie.

Ta ponadczasowość i estetyka powodują, że okna Fakro INNOVIEW idealnie sprawdzają się w projektach domów biura HOMEKONCEPT 98 i HOMEKONCEPT 91 o nowoczesnym wzornictwie, by nadać im eleganckie wykończenie.

Projekt domu jednorodzinnego homekoncept 98 - widok na drzwi tarasowe hs.

Dom jednorodzinny HOMEKONCEPT 98 z kategorii projekty domów z poddaszem, ma bardzo dużą i przestronną strefę dzienną. Bezpośrednio z salonu możemy wyjść na słoneczny taras przez drzwi tarasowe hs.

Stolarka pionowa Fakro INNOVIEW – sprawdzone rozwiązania szyte na miarę

Przeszklenia z serii INNOVIEW są szyte na miarę – dopasowane zarówno pod względem rozmiaru, jak i konkretnych elementów i kolorystyki, by odpowiadały użytkownikom pod każdym względem.

System INNOVIEW obejmuje zróżnicowane produkty stolarki pionowej, w tym drzwi tarasowe służące jako drzwi wejściowe na taras i balkon. Komplementarność produktów, czyli możliwość zamówienia okien w jednolitej kolorystyce, z jednakowych materiałów, w jednej stylistyce oraz od jednego producenta to gwarancja pełnej synergii w całym budynku.

Dla maksymalnego bezpieczeństwa stolarka pionowa INNOVIEW wykorzystuje najnowocześniejsze systemy antywłamaniowe. Można również podwyższyć je do klasy RC2 z użyciem dodatkowych rozwiązań zabezpieczających, by uzyskać jeszcze wyższy stopień ochrony.

Okna pionowe z serii INNOVIEW – duże przeszklenia dla pięknych widoków, które razem tworzą wyjątkowe wspomnienia

Zastosowanie stolarki drewniano-aluminiowej INNOVIEW doskonale sprawdza się wtedy, gdy celem jest uzyskanie przeszkleń o dużej powierzchni. Taka konstrukcja powoduje, że mogą być one wykonane nawet w bardzo dużych wymiarach, aby wpuszczać do wnętrz jeszcze więcej słońca.

W serii znajdują się drzwi tarasowe HST, których maksymalne wymiary to 12 m szerokości oraz 2,8 m wysokości. Nawet w większym rozmiarze są wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu, tworząc łatwe w obsłudze drzwi wejściowe na taras.

Warto również wziąć pod uwagę drzwi tarasowe HST Sky. Stolarka ta wykorzystuje osadzony bezpośrednio w progu i ościeżnicy pakiet szybowy, dzięki czemu granica znajdująca się pomiędzy budynkiem a jego otoczeniem zanika, aby stworzyć koncepcję wnętrza w pełni otwartego na ogród.

Gdy zamierzamy zdecydować się na budowę domu w malowniczym otoczeniu przyrody, warto zdecydować się na projekt nr 92 oraz okna pionowe INNOVIEW, które idealnie się dopełniają, by zapewnić domownikom bliskość natury i piękne widoki każdego dnia. Taki klimat otoczenia zostaje na długo w pamięci.

Okna INNOVIEW – przyszłościowa energooszczędność

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom w dziedzinie termoizolacji stolarka pionowa Fakro INNOVIEW redukuje koszty eksploatacji budynków. Wykorzystuje ona pakiety szybowe, które nie tylko kreują zachwycające widoki, ale przy tym umożliwiają zaoszczędzenie na ogrzewaniu.

Okna INNOVIEW są oferowane w wariancie trzyszybowym oraz czteroszybowym i wyróżniają się bardzo niskim współczynnikiem przenikania ciepła osiągającym do Uw=0,68 W/m2 K.

Produkty Fakro serii INNOVIEW jako wielkowymiarowe okna pionowe mogą również pasywnie ogrzewać wnętrza podczas słonecznych, zimowych dni. Znajdujące się od południowej strony pomieszczenia są dzięki temu naturalnie ogrzewane, co dodatkowo zmniejsza zapotrzebowanie budynku na energię cieplną w trakcie chłodów.

Aby w pełni wykorzystać potencjał okien INNOVIEW, warto zdecydować się na projekt domu HOMEKONCEPT 100, który zawiera duże przeszklenia, a jego walory estetyczne są na wysokim poziomie. Dzięki temu, że ta stolarka pionowa wyróżnia się wysokimi parametrami termoizolacyjnymi, doskonale sprawdzi się właśnie w takiej inwestycji.

Projekt domu jenorodzinnego homekoncept 100 - widok na drzwi tarasowe hs.

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym HOMEKONCEPT 100 z kategorii domy modułowe HOMEKONCEPT. Wzbogacony o efektowną elewację z ćwierćbali i kamienia doskonale współgrają z wieloformatowymi przeszkleniami budynku.

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
20 lutego 2024

Koszty budowy domu 2023

STREFA PARTNERA HK
19 lutego 2024

LPU 67 Thermo – brama energooszczędna

STREFA PARTNERA HK
18 lutego 2024

Fakty i mity dotyczące aluminium. Co warto wiedzieć o oknach i drzwiach wykonanych z tego surowca?