Projekty domów z płaskim dachem

Projekty domów nowoczesnych, które bez wątpienia wyróżnią się z tłumu – prosta bryła i funkcjonalne rozwiązania. Zastosowanie płaskiego dachu sprawia, że bryła domu nabiera nowoczesnego charakteru.

Projekty domów z płaskim dachem spełnią marzenie każdego minimalisty!

Widok

Kategorie

Nazwa projektu

Powierzchnia w m2

0
0
0
1

Kondygnacja

Garaż

Rodzaj dachu

liczba sypialni

liczba łazienek

Elementy dodatkowe

Filtruj
Wyczyść
Nowość

Powierzchnia domu

118,90 m2

4
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

162,18 m2

4
3
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

165,36 m2

4
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

141,68 m2

3
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

121,35 m2

4
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

142,26 m2

3
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

186,56 m2

4
3
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

133,45 m2

4
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

194,94 m2

5
3
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

228,85 m2

4
3
2
Szczegóły
porównaj
Nowość

Powierzchnia domu

174,49 m2

4
3
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

74,31 m2

2
1
Szczegóły
porównaj

W Polsce coraz większą popularnością cieszą się projekty domów z płaskim dachem, które wyróżnia nowoczesna, harmonijna i elegancka bryła. To funkcjonalne i wygodne domy, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń i cieszyć się pięknie urządzonymi wnętrzami.

Projekty domów z płaskich dachem z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Spośród wszystkich gotowych projektów domów wyróżniają się nowoczesną i minimalistyczną bryłą oraz oryginalnym charakterem. To funkcjonalne i wygodne domy, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać domową przestrzeń i cieszyć się pięknie urządzonymi wnętrzami w stylu HOMEKONCEPT.

Prostota i minimalizm – dlaczego projekty domów z płaskim dachem są coraz częściej wybierane przez klientów?

Szukając wymarzonego domu jednorodzinnego, klienci coraz częściej decydują się na nowoczesne projekty domów z płaskim dachem. Takie gotowe projekty domów bazują na prostej, wpisanej w prostokąt lub kwadrat bryle. To właśnie dzięki niej, domy z płaskim dachem mają niepowtarzalny rys i wpisują się w bardzo elegancki, współczesny modernizm.

W naszej kolekcji projektów z płaskim dachem w zależności od stylu życia Twojej rodziny i własnych upodobań, odnajdziesz zarówno domy w wersji parterowej, jak i piętrowej. Płaski dach zastosowany w tych projektach, w połączeniu z przemyślaną i oszczędną formą, tworzy bardzo udaną i zgraną kompozycję. Takie rozwiązanie ma także inne zalety, które są często decydujące przy wyborze projektu domu HOMEKONCEPT.

Plusy projektu domu z płaskim dachem

Jeśli jesteś miłośnikiem prostoty i zachowania idealnych proporcji – gotowy projekt domu z płaskim dachem jest wyborem dla Ciebie! Decydując się na taki projekt domu, masz pewność, że wybierasz projekt nietuzinkowy i posiadający szereg zalet. Dzięki mniejszej powierzchni dachu niż w domach z poddaszem, budynek z płaskim dachem charakteryzuje się niewielkimi stratami ciepła i przez to jest bardziej ekonomiczny w eksploatacji. jego dodatkowym atutem są także szerokie możliwości aranżacyjne pomieszczeń na piętrze. Projekty domów z płaskim dachem zapewniają bowiem wygodne zagospodarowanie wnętrz, których nie ograniczają skosy, a piętro stanowi w nich pełnowymiarową przestrzeń do maksymalnego wykorzystania.

Nowoczesne projekty domów z płaskim dachem to opcja, która przypadnie do gustu także miłośnikom bezpośredniego połączenia domu z ogrodem (sprawdź ofertę projektów ogrodów). Duże przeszklenia sprawiają, że domownicy mają łatwy dostęp do otaczającego budynek ogrodu i mogą z przyjemnością obcować z przydomową zielenią.

Ekstrawagancja z płaskim dachem – jak wybrać odpowiedni projekt domu HOMEKONCEPT?

Poszukiwanie wymarzonego projektu domu z płaskim dachem powinieneś rozpocząć od najważniejszego w przypadku płaskiego dachu aspektu – zapisów w obowiązującym Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub Warunkach zabudowy. To właśnie w tych dokumentach sprawdzisz parametry dachu obowiązujące w danej lokalizacji.

Jeżeli masz wątpliwości czy na posiadanej parceli możesz bez przeszkód wybudować dom z płaskim dachem – przygotujemy dla Ciebie stosowną analizę MPZP lub WZ. Skontaktuj się z naszym doradcą projektowym, który w ramach bezpłatnych usług dodatkowych sprawdzi czy wybrany przez Ciebie gotowy projekt domu spełnia urzędowe wymagania obowiązujące na danym terenie. Doradcy HOMEKONCEPT odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci wybrać idealny projekt domu z płaskim dachem!

Wybierz dom parterowy lub dom piętrowy i zobacz korzyści, które daje Ci projekt domu z dachem płaskim od HOMEKONCEPT! Jeżeli nadal zastanawiasz się, który projekt domu z płaskim dachem będzie odpowiednim wyborem, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami projektowymi. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu dobierzemy wspólnie projekt spełniający wszystkie Twoje wymagania, a żadne z pytań nie pozostanie bez odpowiedzi.

Otoczymy Cię kompleksową opieką od momentu wyboru gotowego projektu domu HOMEKONCEPT, aż po aranżację domowej przestrzeni oraz ogrodu.