Projekty domów letniskowych

Odpoczynek od miejskiego zgiełku we własnym domu letniskowym to marzenie niejednej osoby, dla której obcowanie z naturą jest równoznaczne z błogim relaksem.

Jeżeli decyzja o budowie własnej oazy spokoju jest faktem i szukasz projektu domu letniskowego, który oczaruje zarówno członków Twojej rodziny, jak i zaproszonych do zielonego azylu gości, nowoczesne projekty domów letniskowych HOMEKONCEPT są tym, czego szukasz!

W naszej kolekcji domów letniskowych odnajdziesz domy o różnych metrażach (od 20m2 do 100m2) i układach pomieszczeń, które zapewnią Ci komfortowy wypoczynek podczas rodzinnych weekendów za miastem oraz letnich wojaży w pojedynkę.

Widok

Kategorie

Nazwa projektu

Powierzchnia w m2

0
0
0
1

Kondygnacja

Garaż

Rodzaj dachu

liczba sypialni

liczba łazienek

Elementy dodatkowe

Filtruj
Wyczyść
Nowość

Powierzchnia domu

118,90 m2

4
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

162,18 m2

4
3
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

165,36 m2

4
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

141,68 m2

3
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

121,35 m2

4
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

142,26 m2

3
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

186,56 m2

4
3
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

133,45 m2

4
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

194,94 m2

5
3
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

228,85 m2

4
3
2
Szczegóły
porównaj
Nowość

Powierzchnia domu

174,49 m2

4
3
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

74,31 m2

2
1
Szczegóły
porównaj

Nowoczesne projekty domów letniskowych HOMEKONCEPT

Oferta domów letniskowych powstała z myślą o osobach szukających swojego miejsca do odprężenia wśród zieleni oraz niczym niezakłóconej prywatności. Dom letniskowy nad jeziorem, w górach, czy w samym środku lasu spełni Twoje najskrytsze pragnienia i będzie idealnym miejscem na odpoczynek i regenerację dla całej rodziny po zabieganym tygodniu.

W HOMEKONCEPT przygotowaliśmy ofertę domów letniskowych, które odznaczają się układem funkcjonalnym spełniającym założenia komfortowego domu rekreacyjnego. W zależności od wybranego projektu, te o większym metrażu pomieszczą w swoich ścianach całą Twoją rodzinę z paczką najbliższych znajomych, a te mniejsze – będą doskonałym wyborem dla pary.

Elewacje naszych nowoczesnych domów rekreacyjnych nawiązują swoją stylistyką do natury. Wykorzystujemy na nich drewno i kamień, a kolorystyka, w której są zachowane przepięknie harmonizuje z naturalnym krajobrazem.

Co bardzo oryginalne, w ofercie domów letniskowych HOMEKONCEPT znajdziesz też domy z antresolą, które w połączeniu z panoramicznymi oknami zagwarantuje Ci niesamowite efekty wizualne.

Duże przeszklenia zaproponowane przez naszych architektów nie tylko zapewnią Ci żywy obraz na naturę. Będą również zapraszać ją do wnętrza domu, razem z naturalnym światłem, którego ciepło pozytywnie wpływa na nastroje wypoczywających.

W gotowych projektach domów letniskowych HOMEKONCEPT, na szczególna uwagę zasługują również widokowe tarasy wypoczynkowe. Pełnią one niezwykle ważną funkcję integracyjną – ułatwiają organizację domowych przyjęć na świeżym powietrzu i pozwalają na maksymalne korzystanie z sąsiedztwa naturalnego otoczenia.

Dlaczego warto zdecydować się na dom letniskowy HOMEKONCEPT?

Kto z nas nie chciałby spędzać każdej wolnej chwili nad wodą lub w górach, ciesząc się pięknymi widokami i przejrzystym powietrzem w swoim własnym domu letniskowym? Prywatny dom rekreacyjny jest skrytym marzeniem każdego miłośnika natury.

Letniskowy dom HOMEKONCEPT zlokalizowany z dala od osiedli mieszkaniowych i tętniącego hałasem centrum miasta, zapewni Ci nie tylko wyjątkowy komfort, ale też dzięki niebanalnej bryle – będzie wyróżniał się z otoczenia w sposób, który nie przyćmi Ci widoków na przyrodę.

Wybudowany na widokowej działce, pozwoli Ci napawać się zachwycającą panoramą. Czerpiąc w ten sposób energię z przyrody, naładujesz swoje baterie na kolejny pracowity tydzień, a wspomnienie o własnej przystani za miastem, będzie koić Twoje myśli każdego wieczora przed snem. 🙂

Wybierz swój letniskowy HOMEKONCEPT

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta nowoczesnych domów letniskowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z doradcami HOMEKONCEPT, którzy pomogą Ci wybrać najlepszy dla Ciebie projekt!

Nasze domy letniskowe pozwolą Ci żyć pełnią luksusowego życia i odpoczywać tak jak lubisz – w najlepszym stylu HOMEKONCEPT.