Pakiety dodatków HOMEKONCEPT

Pakiety dodatków HK

Jednym z najczęściej wybieranym dodatkowym rozwiązaniem przy zakupie projektu domu HOMEKONCEPT są PAKIETY DODATKÓW HOMEKONCEPT. Są to cztery atrakcyjne zestawy zawierające najbardziej przydatne i najchętniej wybierane przez naszych klientów dodatki do projektów domów. W zależności od wybranego zestawu, w każdym z nich znajdziesz materiały niezbędne w trakcie przygotowania i realizacji Twojej inwestycji.

KUP PROJEKT DOMU Z PAKIETEM BASIC

Jeśli zależy Ci na prostym starcie - wybierz podstawowy PAKIET BASIC, który ułatwi Ci rozpoczęcie budowy. Oprócz projektu w PDF i zgody na zmiany w projekcie, skompletowaliśmy w nim materiały niezbędne na każdej budowie m. in. tablicę informacyjną, dziennik budowy domu, czy praktyczną teczkę na dokumentację projektową. W cenie uwzględniliśmy także wysyłkę kurierem na wskazany przez Ciebie adres w cenie!

Wartość poszczególnych dodatków Pakietu Basic wynosi 135 zł, natomiast w zestawie z projektem tylko 30 zł - zyskujesz więc 105 zł.

PAKIET HOME

PAKIET HOME przeznaczony jest dla inwestorów, którzy planują budowę domu z kosztorysem w ręku, chcą pogłębiać wiedzę budowlaną przekazywaną przez ekspertów magazynu Ładny Dom i planują korzystać z atrakcyjnych rabatów dostępnych dla posiadaczy karty Home Profit. Dodatkowy egzemplarz projektu HOMEKONCEPT dołączony do zestawu, będzie z pewnością miłą pamiątką po zakończonej inwestycji.

Wartość poszczególnych dodatków Pakietu Home wynosi 1 214 zł, natomiast w zestawie z projektem zapłacisz tylko 490 zł.

BUDOWA DOMU Z PAKIETEM PREMIUM

Rozbudowany PAKIET PREMIUM pozwala dostosować gotowy projekt domu do potrzeb inwestora. Jego zawartość można dowolnie konfigurować wybierając dwa różne dodatki np: projekt ogrzewania pompą ciepła oraz projekt garażu wolnostojącego. Decydując się na ten pakiet zaoszczędzisz także na zakupach w naszym sklepie z nowoczesnym wyposażeniem wnętrz www.HOMEKONCEPT.shop czy zamawiając gotowy projekt ogrodu (rabat 10%).

Wartość poszczególnych dodatków Pakietu Premium wynosi 2 764 zł, natomiast w zestawie z projektem tylko 990 zł.

PAKIET PREMIUM +

Kto z nas nie marzy o domu z pięknie zagospodarowanym otoczeniem - pełnym oryginalnych roślin, dobrze rozplanowanych ścieżek i perfekcyjnie oświetlonej przestrzeni nocą. Ostatnią propozycją, którą dla Ciebie przygotowaliśmy jest PAKIET PREMIUM+, który uwzględnia w zamówieniu gotowy projekt ogrodu.

Wartość Pakietu Premium+ wynosi 6654 zł, a zamawiając go razem z wybranym projektem domu zapłacisz 4490 zł.

Ofertę pakietów HOMEKONCEPT najlepiej przedstawia poniższa tabela:

Wybierz swój pakiet i zamów go razem z gotowym projektem domu HOMEKONCEPT, zaoszczędzając tym samym na zakupie pojedynczych dodatków.

W Homekonceptu możesz kupić gotowy projekt domu z pakietem dodoatków. Zamów indywidualany projekt domu z pakietem basic, home, premium lub premium+

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.