Dom dziecięcych marzeń – HOMEKONCEPT oczami dzieci

Dom dziecięcych marzeń – HomeKONCEPT oczami dzieci

Dzisiejszy artykuł to tak naprawdę wernisaż prac prawdziwych artystów! Nasi najmłodsi obserwatorzy wzięli udział w specjalnie zorganizowanym dla nich konkursie i wykorzystując przeróżne techniki, zaprezentowali swoje spojrzenie na DOM.

Byliśmy ciekawi jak wygląda dom dziecięcych marzeń… Czy ma wokół siebie olbrzymi ogród, w którym znajdzie się masa kryjówek? Czy w ogrodowym basenie pływają różowe flamingi? A może do pokoju małego odkrywcy wskakuje się na piętro z trampoliny?

Chcieliśmy poznać nie tylko dziecięce wizje i marzenia, ale też maksymalnie pobudzić fantazję Waszych pociech i kto wie… może zaszczepić miłość do architektury, która w przyszłości pozwoli nam spotkać się na jednej ścieżce zawodowej? 🙂

Przedstawiamy Wam dzisiaj autorki i autorów prac nagrodzonych w naszym wyjątkowym konkursie. Ujęła nas w nich pomysłowość, niebanalne spojrzenie na wymarzony dom, ale też niezwykłe zaangażowanie rodziców w wykonanie konkursowego zadania!

Nowoczesny świat HomeKONCEPT w Minecraft

HomeKONCEPT w Minecraft - dom dziecięcych marzeń

Praca 10-letniego Gabriela to prawdziwy majstersztyk, wykonany z niesamowitą precyzją i pomysłem! Co tu dużo pisać… jeszcze kilka lat i może to właśnie wizualizacje Gabriela będziecie oglądać na naszej stronie?

Belka to podstawa!

HomeKONCEPT 50 z klocków - dom dziecięcych marzeń

6-letnia Rita wie doskonale, że belka HOMEKONCEPT to absolutny must have. Dlatego odtwarzając HOMEKONCEPT 50 z klocków, nie mogło jej oczywiście zabraknąć. Elegancki dom dla małej elegantki… i pieska!

Dom marzeń? Zbuduję go sam!

HomeKONCEPT oczami dziecka

Jaś wziął sprawy w swoje ręce i zamiast czekać na ekipę budowlaną, po prostu go sam wybudował! Dinozaury wyglądają na zadowolone. 🙂 I trudno się dziwić, bo mamy tu wszystko – zadaszony taras, duży ogród i akcent koloru (bardzo modna butelkowa zieleń) na drzwiach.

Kolor w HomeKONCEPT

Wymarzony HomeKONCEPT witraż z bibuły

Wymarzony dom Bartosza wykonany w formie witrażu z bibuły. Prawda, że jest piękny? I to jesienne drzewo w ogrodzie płonące milionem złotych barw… Wprowadzamy się od zaraz!

HomeKONCEPT ze snów

HomeKONCEPT marzeń - praca konkursowa

8-letnia Sonia w swojej pracy zawarła wszystkie charakterystyczne elementy HOMEKONCEPT. Duże przeszklenia, dekoracyjna strefa wejściowa, widokowy taras z wiszącymi fotelami i oczywiście… belka! Duży ogród dla świnki tylko utwierdził nas w przekonaniu, że Sonia przemyślała tu wszystko od A do Z.

Niebo nad HomeKONCEPT

HomeKONCEPT marzeń - praca konkursowa

Filip swoją pracę wykonał techniką mieszaną – patyczki po lodach (EKIPY?:D), tektura, farbki, kredki. Oprócz budynku, Filip nie zapomniał o otoczeniu. Mamy tu kwitnące kwiaty w ogrodzie, które świetnie współgrają z stolarką okienną. A chmury powoli płyną po niebie dając obraz sielanki. Genialna praca!

Funkcjonalność ponad wszystko

Nowoczesny dom z nowoczesnym wnętrzem oczami dziecka

Dom to nie tylko budynek z zewnątrz. Liliana wie o tym doskonale, dlatego w swojej pracy przedstawiła nam własną wizję funkcjonalnych wnętrz, w których znajdzie się miejsce nawet na najbardziej szalone marzenia! Ta oryginalna willa z garażem świetnie przedstawia co wyśniony dom powinien posiadać. Zjeżdżalnia na dachu, dwupoziomowe jacuzzi, sala kinowa, czy pokój dla domowych zwierzaków to po prostu konieczność!

Dom dziecięcych marzeń

W tej pierwszej i niejako przełomowej edycji naszego konkursu z okazji Dnia Dziecka spłynęło do nas ponad 50 zgłoszeń! Dziękujemy Wam wszystkim za udział. 🙂 Prace dzieciaków nie dość, że zaskoczyły nas w swojej ilości, to jeszcze były prawdziwym odkryciem jeżeli chodzi o talent i pomysłowość najmłodszych miłośników HK. Mamy nadzieję, że ten spędzony wspólnie czas umilił Wam deszczową końcówkę maja, a mali artyści odnaleźli nowe hobby, które stanie się ich prawdziwą pasją.

DZIĘKUJEMY!

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.