Dlaczego dobrze jest wybrać projekt domu HOMEKONCEPT?

Dom to przestrzeń najbliższa człowiekowi i najważniejsze miejsce, do którego wraca się nawet z najdalszych zakątków świata. Tworzą go ludzie, atmosfera, która między nimi panuje, ale także sam budynek, będący odbiciem charakterów wszystkich domowników. Dobrze zaprojektowane wnętrza, przemyślany układ funkcjonalny, nietuzinkowe rozwiązania i dopasowanie do stylu życia rodziny – wszystkie te aspekty czynią z HOMEKONCEPT wyjątkową markę.

Jesteśmy Pracownią, która powstała z myślą o wszystkich osobach, których marzeniem jest zamieszkać w wyjątkowym domu pełnym nowoczesnego stylu. Jak to się dzieje, że HOMEKONCEPT to nie tylko Pracownia, ale też styl życia? Poznaj nasze usługi dodatkowe, dzięki którym Twój dom nabierze ponadczasowych rumieńców w stylu HOMEKONCEPT.

Nowoczesne projekty domów HOMEKONCEPT – takie jak Ty

Tworząc nasze domy, projektanci angażują się w ich opracowywanie tak jakby sami mieli zamieszkać pod nowoczesnym dachem HOMEKONCEPT. Co więcej kilku z nich nawet mieszka… a lepszej wizytówki nie można sobie wymarzyć. Dokładamy wszelkich starań, by przyszli domownicy czuli się w naszych domach dobrze i mieli poczucie spełnienia. Staramy się też, by domy z naszej kolekcji były unikalne, a przy tym w 100% dopasowane do Twoich potrzeb – niezależnie od tego czy jesteś fanem minimalistycznych kostek z płaskim dachem, domów z poddaszem użytkowym czy okazałych willi wzbudzających zachwyt każdego przechodnia. Jeśli jesteś miłośnikiem współczesnej architektury w najlepszym stylu, gwarantujemy Ci, że wśród naszych propozycji znajdziesz niejeden projekt dla siebie. Pomocą przy wyborze tego jedynego projektu domu, który spełni potrzeby Twoje i Twojej rodziny służą nasi fantastyczni doradcy projektowi, z którymi skontaktujesz się mailowo: studio@homekoncept.pl i telefonicznie: 606 228 556, a także wypełniając formularz doboru projektu z checklistą.

Dlaczego warto wybrać gotowy projekt domu - nowoczesna willa HomeKONCEPT 79?
Wymarzona letnia rezydencja – projekt domu HomeKONCEPT 79.
AUTOR PROJEKTU: ARCH. JACEK NIEBIESZCZAŃSKI

Bezpłatne usługi dodatkowe HOMEKONCEPT

Domy z kolekcji HOMEKONCEPT zaprojektowane są przez ludzi z doświadczeniem, dla których liczy się klient, jego potrzeby i zainteresowania. Ludzi, którzy z zaangażowaniem spełniają marzenia. Doskonale rozumiemy, że możesz mieć własną wizję i pomysł na dom – przecież każda rodzina jest wyjątkowa i ma swój sposób na życie. Wybierając projekt z naszej kolekcji możesz liczyć nie tylko na kompleksową opiekę od momentu wyboru projektu, aż do zakończenia jego budowy, ale także na profesjonalne podejście i pomoc przy wprowadzaniu zmian. Poznaj nasze usługi dodatkowe, dzięki którym wspólnie spełnimy Twoje marzenia o idealnej domowej przestrzeni.Budowa domu to wyjątkowy czas, który na zawsze pozostanie w pamięci Twojej rodziny. Jest to też jednak duże wyzwanie i projekt życia, któremu musisz poświęcić mnóstwo uwagi. By móc cieszyć się chwilami spędzonymi na budowie i bez obaw snuć plany na piękną przyszłość, po prostu postaw na naszą wiedzę i doświadczenie. Korzystając z naszych usług dodatkowych masz pewność, że Twój przyszły dom spełni Twoje wszystkie oczekiwania – zarówno teraźniejsze jak i te przyszłe – a przygoda z HOMEKONCEPT będzie wspaniałym wspomnieniem.

HOMEKONCEPT to dobrze zaprojektowane wnętrze

Zaprojektowanie funkcjonalnego i miłego w odbiorze wnętrza domu to niewątpliwie wyzwanie, z którym mierzy się większość z nas. Nie każdy jest jednak świadomy, iż stworzenie przestrzeni, do odpoczynku i relaksu po dniu pełnym wyzwań jest trudne i czasochłonne. HOMEKONCEPT wychodzi naprzeciw tym trudnościom. Kolekcje projektów domów i wizualizacje wnętrz tworzone przez naszych architektów i grafików są doskonale przemyślane i uwzględniają najnowsze trendy. Nasi architekci czuwają nad jakością wykonanej pracy i dokładają wszelkich starań, by wnętrza domów były dobrze zagospodarowane.

HOMEKONCEPT tworzą osoby posiadające szeroką wiedzę o dostępnych materiałach, formach i możliwościach ich zestawiania czy komponowania. Nasi projektanci umiejętnie łączą różne tekstury i kolory w taki sposób, by wnętrza były oryginalne, przestronne i tworzyły harmonijną całość z elewacją i strefą zewnętrzną budynku.

Nowoczesna jadalnia w gotowym projekcie domu HomeKONCEPT 02 G2 EN wariant 1
HomeKONCEPT to wnętrza pełne klasy –
jadalnia z projektu HomeKONCEPT 02 G2 EN wariant 1.

Przemyślany układ funkcjonalny wizytówką HOMEKONCEPT

Istotnie ważnym elementem każdego domu jest jego układ wewnętrzny. Musi on być funkcjonalny i praktyczny. W nowoczesnych domach nie może zabraknąć pełnej wygody użytkowania. Wszystko musi ze sobą współgrać i nic nie może być dziełem przypadku. Wnętrza domów HOMEKONCEPT zaprojektowane są w taki sposób, by zapewnić komfort każdemu kto w nich mieszka. Dostrzec w nich można podział na strefę dzienną – dostępną dla wszystkich i nocną – prywatną, która może być miejscem sacrum zapewniającym intymność każdemu z domowników.

Cechą charakterystyczną domów z kolekcji HOMEKONCEPT są oczywiście przeszklenia otwierające dom na ogród i otaczającą budynek przestrzeń. Prawdziwą wizytówką i znakiem rozpoznawczym naszej Pracowni jest jednak dekoracyjne belkowanie otaczające dom. Zaaranżowane zazwyczaj w kontrastującym z elewacją kolorze, przepięknie podkreśla współczesny styl budynku i tworzy ozdobę strefy wejściowej i tarasów.

Gotowy projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem i basenem - HOMEKONCEPT 73
Nowoczesny dom dla Twojej rodziny – projekt z płaskim dachem HomeKONCEPT 73.
AUTOR PROJEKTU: ARCH. JACEK NIEBIESZCZAŃSKI

Mamy Twój HomeKONCEPT

Zaprojektowane przez profesjonalistów, których pasją jest tworzenie piękna… projekty domów HOMEKONCEPT stanowią ponadczasowy synonim nowoczesności i elegancji. Jeśli zakochałeś się w tym niebanalnym stylu, jednak nadal zwlekasz z podjęciem ostatecznej decyzji – to jest ten moment! Zależy nam na tym, aby każda osoba decydująca się na zakup gotowego projektu domu HOMEKONCEPT wybrała ten, który będzie w 100% dopasowany do potrzeb całej jego rodziny. Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z naszą Pracownią. Razem z doradcą projektowym skonfrontujesz swoje wizje o idealnym domu, a dzięki rozbudowanym usługom dodatkowym, będziesz miał możliwość dodania do naszego gotowego projektu własnego pierwiastka.

Skontaktuj się z Pracownią HOMEKONCEPT

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.