Ciekawe okno do nowoczesnej kuchni

Nowoczesne projekty domów to cały szereg nowoczesnych rozwiązań, które składają się w jedną, piękną całość. We współczesnych projektach domów olbrzymią rolę odgrywają okna. Dlaczego są tak ważnym elementem? Jakie okna wybrać do kuchni? Czytaj dalej!

Okno w kuchni

Współczesna stolarka okienna przyjmuje zazwyczaj postać ogromnych połaci przeszkleń, które maksymalnie doświetlają wnętrza. I mowa tutaj nie tylko o strefie dziennej czy sypialni. Duże okna umieszcza się także w kuchni np. w okolicy zlewu czy w miejscu pomiędzy wyspą kuchenną, a blatem.

Duże okno w kuchni - nowoczesny dom HOMEKONCEPT 90
Kuchnia z dużym oknem tarasowym – HOMEKONCEPT 90.

W kuchni spędzamy wiele czasu. To tutaj przygotowujemy posiłki, zmywamy naczynia, a przy tym prowadzimy żywe dyskusje. Kuchnia stała się w nowoczesnym domu prawdziwym centrum dowodzenia i punktem integrującym domowników. Przeszklenia, otwierające jej przestrzeń na ogród to wręcz konieczność, a okno które można otworzyć nie zabierając otwartym skrzydłem miejsca na blacie to wyjątkowy skarb. Właśnie takie jest okno przesuwne FAKRO Innoview oparte na konstrukcji przesuwnej PSK.

To wyjątkowe rozwiązanie daje możliwość uchyłu skrzydła i przewietrzenia pomieszczenia. Otwarte skrzydło praktycznie nie zabiera miejsca na roboczym blacie, przez co mamy więcej miejsca do pracy. Przesuwanie skrzydła jest niezwykle lekkie i płynne, a co najważniejsze nie wymaga przestawiania rzeczy z blatu, jak w przypadku okien otwieranych rozwiernie. Łatwość i wygoda obsługi gwarantowana jest za pomocą specjalnej klamki.

Okno Fakro InnoView do kuchni
Okno FAKRO Innoview – idealny mechanizm do nowoczesnej kuchni.

Nie zapominajmy także o jakości wykonania. Drewno to naturalne piękno, a osłonięte dodatkowo nakładką aluminiową z zewnątrz, gwarantuje długą żywotność. Dostępność różnych wielkości i schematów pozwala na wykonanie przesuwnego okna PSK praktycznie do każdego pomieszczenia kuchennego. Z takim oknem praca w kuchni staje się przyjemniejsza!

Ciekawe okno do kuchni

Marka FAKRO ma w swojej ofercie szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań okiennych do domów HOMEKONCEPT. W kolekcji FAKRO znajdziesz okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania, okna do dachów płaskich i wiele więcej! Poznaj naszego partnera i postaw na CIEKAWE OKNA nie tylko w kuchni. :)

| Materiał partnera |

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.

STREFA PARTNERA HK
5 listopada 2023

Jakie okna na poddasze? Praktyczny przewodnik FAKRO