Buduj z DOM 3E i HOMEKONCEPT!

DOM 3E zapewnia kompleksową budowę domów, także we współpracy z HOMEKONCEPT. Firma zajmuje się każdym detalem od początku do końca. Wybudujesz dom w mgnieniu oka. Nie trzeba martwić się o nic!

Zbuduj swój HOMEKONCEPT z DOM 3E

Kompleksowo i komfortowo

Kompleksowa usługa budowy domu składa się z następujących etapów: projekt architektoniczny, dokumentacja i pozwolenia, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowa do stanu deweloperskiego, ogród i zagospodarowanie terenu. Chcesz znać koszty? Skorzystaj z kalkulatora budowy, który zaczął pomagać inwestorom już lata temu. Chciałbyś uzyskać kompleksową budowę domu? Kliknij w poniższy link:

www.dom3e.com/kalkulator/
Zbuduj HOMEKONCEPT w technologii DOM 3E

Ekologicznie i z gwarancjami

DOM 3E zapewnia gwarancję ceny, terminu i jakości - pionierzy w branży budowlanej. Domy budowane przez firmę powstają w ekologicznej technologii SYSTEM DOM 3E na bazie naturalnego perlitu. Idealnie równe ściany wzniesione w technologii (z wykorzystaniem elementów DOM 3E) są wolne od wilgoci, pleśni i grzybów. To doskonałe rozwiązanie dla alergików i astmatyków, które powinno ułatwić życie już lata temu! System DOM 3E może być zintegrowany z różnymi rozwiązaniami mającymi na celu poprawę efektywności energetycznej i zrównoważony rozwój budynków. Dzięki temu możliwe jest budowanie obiektów bardziej przyjaznych dla środowiska.

 

Szybko i prosto

Dzięki zastosowaniu prefabrykacji wielu elementów, budowa w technologii System DOM 3E może przebiegać znacznie szybciej niż tradycyjne metody. To pozwala na skrócenie czasu realizacji projektu i szybsze oddanie budynku do użytku.

Metr kwadratowy ściany powstaje w zaledwie… 20 minut! To wspaniała wiadomość dla niecierpliwych inwestorów chcących zamieszkać w swoich czterech ścianach jak najszybciej. Ściany domku wypoczynkowego 35 m. kw. na zgłoszenie wzniesione mogą być już w 5 godzin, a pełnowymiarowego domu 120 m. kw. nawet w 24 godziny. Jak to możliwe? Elementy DOM 3E łączą się ze sobą na zasadzie klinowania, dlatego będą idealnie równe. Bez zaprawy i docieplenia. Jednocześnie, wykazują ponadprzeciętne właściwości izolacyjne.

Zobacz powyższy film, który zyskał już kilka tys. wyświetleń!

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki precyzyjnym projektom oraz wysokiej jakości materiałów i wykonania, budynki w technologii System DOM 3E są bardziej odporne na różnego rodzaju zagrożenia, co przekłada się na zwiększone bezpieczeństwo użytkowników.

Każdy projekt HOMEKONCEPT!

DOM 3E może wybudować dom na podstawie każdego projektu autorstwa HOMEKONCEPT. Może też zrealizować inne projekty bądź pomysły indywidualne, które narodziły się w myślach klientów już lata temu.

Chcesz znać wybrane projekty? Wejdź na: https://www.dom3e.com/projekty/

 

Ambasador Krychowiak

Ambasadorem DOM 3E jest Grzegorz Krychowiak, znany i lubiany polski piłkarz. Krychowiak wspiera firmę swoją intuicją biznesową i wizerunkiem. Bierze czynny udział w kampaniach promocyjnych i edukacyjnych na całym świecie.

Grzegorz Krychowiak ambasadorem DOM 3E

Czym charakteryzuje się technologia DOM 3E, w której wybudujesz dom?

Technologia DOM 3E

Jakie przewagi ma technologia DOM 3E? Poznaj kompleksową budowę domu i jej zalety!

Przewagi nowoczesnej technologii DOM 3E

Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy: www.dom3e.com/kontakt/

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

STREFA PARTNERA HK
25 maja 2024

Jak stworzyć modne pokrycie dachowe w odcieniach szarości?

STREFA PARTNERA HK
24 maja 2024

Dach dwuspadowy z dachówką SIMPLA – modne i ekonomiczne rozwiązanie

STREFA PARTNERA HK
10 maja 2024

Bramy garażowe FAKRO | INNOVIEW LINE - nowa jakość na rynku