Zmiany w projekcie - szczegóły

Wiesz już, jakiego domu szukasz. W ofercie gotowych projektów domów HOMEKONCEPT znalazłeś ten jedyny, w którym chcesz zamieszkać. Ale… spiżarnia jest odrobinę za mała, zamiast garderoby przy wejściu lepszy wydaje się większy wiatrołap, a na piętrze brakuje jeszcze jednej sypialni.

Doskonale to rozumiemy! W końcu każda rodzina jest wyjątkowa i każda ma jedyne w swoim rodzaju potrzeby.

Zmiany w projekcie gotowym

Jeśli spodobał Ci się gotowy projekt domu HOMEKONCEPT, ale zastanawiasz się nad innym układem pomieszczeń, zmianą ich funkcji użytkowej, albo powiększeniem garażu lub nawet całego budynku, a przy okazji myślisz np. o zmianie sposobu ogrzewania – skontaktuj się z nami.

Razem z naszymi architektami zastanowimy się, w jaki sposób Twoje wizje możemy zmienić w realny projekt. Jak to będzie wyglądać?

  • Przeanalizujemy Twoje pomysły i zaproponujemy Ci możliwość odpłatnego wprowadzenia zmian bezpośrednio w projekcie w dwóch wariantach: o podstawowym – obejmującym zmiany w części architektonicznej projektu oraz w razie potrzeby również w części konstrukcyjnej o rozszerzonym – wariant podstawowy poszerzony o zmiany w zakresie wszystkich instalacji (zakup możliwy również na późniejszym etapie)
  • Po Twojej akceptacji naszej propozycji, przygotujemy dla Ciebie rysunek szczegółowy, który zobrazuje Twoje pomysły i będzie stanowił podstawę Twojego nowego domu HOMEKONCEPT.
  • Jak już wspólnie ustalimy ostatnie szczegóły, to rozpoczynamy prace projektowe zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  • Otrzymujesz przesyłkę z projektem swojego przyszłego domu HOMEKONCEPT, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb!

Po więcej szczegółów zgłoś się do doradcy projektowego.

Przydatne informacje dotyczące realizacji zamówienia na Projekt gotowy ze zmianami znajdziesz w Regulaminie sklepu HOMEKONCEPT(§ 5, pkt 19).

Zobacz to na przykładzie HOMEKONCEPT 37

HOMEKONCEPT 37 to nowoczesny dom o bardzo wyraźnej bryle. Dla jednego z naszych klientów wprowadziliśmy zestaw modyfikacji.

1. Piętro domu zostało powiększone poprzez zabudowanie części tarasów (1).

2. Na życzenie klienta zostało zaaranżowane pomieszczenie muzyczno-kinowe (2)

3. oraz przestronna sypialnia małżeńska z prywatną garderobą i łazienką (3).

4. Ciekawe rozwiązanie zastosowaliśmy w pokoju dziecka, który został podzielony na dwa osobne pomieszczenia (4). Jedno do nauki – jako część dzienna, a drugie ma pełnić funkcję sypialni z garderobą.

Skontaktuj się z doradcą projektowym HOMEKONCEPT

Skontaktuj się z nami, napisz lub zadzwoń. Opowiedz nam o potrzebach Twoich i Twojej rodziny. Nasi doradcy projektowi odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i zaproponują projekty dopasowane do Twoich wymagań.

tel. +48 606 228 556

e-mail: studio@homekoncept.pl