Wizualizacje elewacji - szczegóły

Wnętrze gotowego projektu domu HOMEKONCEPT spełnia wszystkie wymagania Twoje i Twojej rodziny. Teraz przyszedł czas na jego wizytówkę, czyli elewację! Wybór materiałów wykończeniowych wykorzystanych do jej aranżacji jest bardzo istotny. To właśnie dobrze skomponowane materiały elewacyjne wyzwalają charakter budynku i w dużym stopniu decydują o efekcie końcowym.

Niepowtarzalny styl elewacji gotowych projektów domów HomeKONCEPT

Elewacje gotowych projektów HOMEKONCEPT mają swój unikalny styl. Projektowane z niezwykłą starannością i dbałością o detal, dobierane są do każdego projektu w sposób przemyślany i ze zwróceniem szczególnej uwagi na architekturę danego budynku.

Staramy się, aby elewacje naszych domów były ponadczasowe i gustowne.

Zmiany na elewacji zgodne z Twoimi oczekiwaniami

W naszej Pracowni rozumiemy, że możesz mieć własną wizję elewacji wymarzonego domu. Mogą Ci się podobać inne odcienie drewna, tynków, stolarki okiennej i drzwiowej, lub po prostu bardziej Ci się podoba elewacja z innego domu HOMKONCEPT. Dlatego:

  • jeśli myślisz o wykorzystaniu w aranżacji elewacji Twojego przyszłego domu innych materiałów, to opowiedz nam o tym. W cenie 400 zł brutto przygotujemy dla Ciebie zestaw wizualizacji obrazujących Twoją wizję i oczekiwania,
  • a jeśli myślisz o nowej elewacji z uwzględnieniem również zmian w kształcie budynku, to w cenie 1000 zł brutto przygotujemy również taki złożony zestaw wizualizacji na bazie Twoich marzeń!

Co jednak najważniejsze – możesz mieć zestaw wizualizacji w cenie projektu domu! Wystarczy, że po ich wykonaniu zdecydujesz się na zakup projektu domu bezpośrednio w pracowni HOMEKONCEPT i odliczymy poniesione opłaty od ustalonej ceny projektu domu!

Pamiętaj, że wizualizacje budynku w nowej aranżacji będą z pewnością pomocne dla Twojej ekipy wykonawczej. Również nam zależy na tym, żeby Twój przyszły dom był idealny!

Skontaktuj się z doradcą projektowym HOMEKONCEPT

Skontaktuj się z nami, napisz lub zadzwoń. Powiedz nam, czego potrzebujesz Ty i Twoja rodzina. Nasi doradcy projektowi odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i zaproponują projekty dopasowane do Twoich wymagań.

Tel. +48 606 228 556

E-mail: studio@homekoncept.pl