SaniWell – wnętrza pod klucz – wchodzisz i mieszkasz!

SaniWell to zespół projektowo-wykonawczy i remontowo-budowlany, którego specjalnością są usługi wykańczania mieszkań, apartamentów i domów pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oraz w oparciu o pakiety wykończeniowe. Zajmujemy się wykańczaniem wnętrz od 2006 roku.

„Wchodzisz i mieszkasz” jest naszym standardem usługi wykańczania „pod klucz”. Oznacza, że oddawane przez nas wnętrza są zaprojektowane, w pełni urządzone i gotowe do zamieszkania.

Główną zaletą usługi „wchodzisz i mieszkasz” jest kompleksowość. Aktywne uczestnictwo klienta ogranicza się do etapu projektowania wnętrza. W praktyce oznacza, że inwestor nie zajmują się żadnymi pracami związanymi z wykończeniem, remontem, zakupem i montażem produktów. Efektem finalnym jest gotowy produkt, jakim jest mieszkanie zaprojektowane, w pełni wykończone, wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Oprócz pełnych i zindywidualizowanych wykończeń oferujemy opcje pakietowe – system gotowych produktów, materiałów oraz rozwiązań, które pozwolą klientom zrealizować niezbędne prace remontowe.

Prace wykończeniowe zawsze prowadzimy na podstawie projektów wnętrz przygotowywanych przez architektów i projektantów wnętrz. Na każdym etapie prowadzonych prac wykończeniowych oraz nabywanych produktów do wystroju mieszkania współpracujemy ze specjalistami w danej dziedzinie. Wśród naszych realizacjisą zarówno domy jednorodzinne, mieszkania, jak i apartamenty inwestycyjne.

Nasz główny obszar działania to Kraków, Małopolska i Śląsk.

Inne rejony Polski są indywidualne ustalane.

Efektem naszej pracy jest produkt, który nazywamy: mieszkanie wykończone w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” – czyli gotowe do zamieszkania.

Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego cały proces wykończenia mieszkania.

Link do filmu reklamowego https://youtu.be/pxbeLCNPNBs

Na hasło: HomeKONCEPT mamy przygotowany dla Państwa specjalny, 50% rabat, na wycenę produktów i prac remontowych.

Szczegóły współpracy możecie Państwo poznać kontaktując się z nami:

tel.: +48 501 787 283
e-mail.: kbialkowski@saniwell.pl
www.saniwell.pl