Wyniki konkursu fotograficznego

Wiosenna edycja konkursu fotograficznego trwająca do 31 maja 2020 r. dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie i przesłali nam zdjęcia swoich wymarzonych domów. Bardzo nam się podobały Wasze realizacje, gustownie urządzone wnętrza i pełne wiosennych kwiatów ogrody. Jury konkursowe z uwagą obejrzało wszystkie prace zwracając szczególną uwagę na zgodność realizacji z projektem, jakość nadesłanych zdjęć oraz estetykę wnętrz i najbliższego otoczenia domu. Po burzliwych obradach Jury konkursowe zdecydowało się nagrodzić następujących Laureatów:

I nagroda

Pani Iwona z województwa wielkopolskiego otrzymuje nagrodę: Huśtawka Cocoon od Miloo Home – za piękną realizację projektu HOMEKONCEPT 26.

Zobacz nagrodę >

Nowoczesny dom z tarasem HOMEKONCEPT 26

II nagroda

Pan Kamil z województwa lubuskiego otrzymuje nagrodę: Ogrzewacz gazowy Umbrella od Kratki.pl – za doskonałą realizację projektu HOMEKONCEPT 37.

Zobacz nagrodę >

Nowoczesna kuchnia w szarościach - realizacja HOMEKONCEPT 37

III nagroda

Pani Beata z województwa pomorskiego otrzymuje nagrodę: Palenisko ogrodowe Tafira Square od Miloo Home – za interesującą realizację projektu HOMEKONCEPT 33.

Zobacz nagrodę >

Realizacja HOMKONCEPT 33

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.

STREFA PARTNERA HK
5 listopada 2023

Jakie okna na poddasze? Praktyczny przewodnik FAKRO