Rekomendacje ekspertów i uznanie inwestorów - system TERMONIUM budowlanym hitem

Styropian klej, siatka zbrojąca, grunt i tynk. Tylko tyle i AŻ TYLE składa się ma Kompletny System TERMONIUM, bijący w ostatnim czasie kolejne rekordy popularności. Budowlany hit, którego najważniejszym elementem jest grafitowy styropian o najkorzystniejszym współczynniku przewodzenia ciepła (lambda (λ) 0,031 W/mK) nie tylko tworzy trwałą oraz bezpieczną ochronę cieplną budynku. Co niezwykle istotne - zapewnia oszczędność pieniędzy na ogrzewanie i prestiżową, ponadczasową estetykę - będącą nieodzownym elementem projektów HOMEKONCEPT.

Ocieplenie nowoczesnego domu HOMEKONCEPT 26 - Termonium Termo Organika
Nowoczesny projekt domu HOMEKONCEPT 26.
autor projektu: arch. Jacek niebieszczański

Oszczędność i komfort

Eksperci w temacie TERMONIUM są zgodni. Na wzrost jego sprzedaży zdecydowanie wpływa wysoka jakość oparta na najlepszych parametrach i optymalnym dopasowaniu elementów składowych. System TERMONIUM to po prostu najlepszy wariant termoizolacji, cieszący się dużym zainteresowaniem inwestorów ocieplających dom w obecnym sezonie budowlanym.

Zastosowanie Systemu Ociepleń TERMONIUM na bazie grafitowego styropianu jest najbardziej efektywnym i rekomendowanym przez ekspertów rozwiązaniem termoizolacyjnym. System Termo Organiki ogranicza koszty ogrzewania nawet o kilkadziesiąt procent, zapewniając inwestorowi oszczędność kilku tysięcy złotych rocznie w przypadku ocieplenia domu jednorodzinnego. Trwała i solidna termoizolacja gwarantuje komfort cieplny i optymalny mikroklimat domu, który bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie mieszkańców - nie tylko w sezonie grzewczym, ale również w upalne dni, izolując budynek przed nadmiernym nagrzewaniem.

Styropian Termonium Plus, kluczowy element systemu TERMONIUM
Grafitowy styropian jest kluczowym elementem systemu TERMONIUM.

- Polacy coraz częściej stawiają na sprawdzoną jakość materiałów, szczególnie gdy budują lub ocieplają dom dla siebie. Wybierają wypróbowane rozwiązania, unikają ryzyka zakupu towarów o wątpliwych parametrach. Między innymi dlatego tak chętnie decydują się na System TERMONIUM, ponieważ kupując kompletny zestaw materiałów dostają gwarancję kompatybilności oraz trwałości tego rozwiązania. Otrzymują najlepszej jakości elementy do ocieplenia w komplecie, które współpracując ze sobą zapewniają bezpieczną, solidną i oszczędną ochronę domu

- mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki.

Wszystkie składniki systemu TERMONIUM są produkowane w oparciu o nowoczesne technologie i surowce najwyższej jakości. W skład systemu Termonium wchodzą najwyżej jakości kompatybilne elementy: styropian Termonium, Plus Fasada, klej Termonium, grunt szczepmy Termonium, tynk silikonowy Termonium, siatka Termo Organika.

System od lidera rynku

System TERMONIUM dostarcza na rynek Termo Organika, największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce, jedna z największych firm w tej branży przemysłu w Unii Europejskiej i nasz wieloletni partner. Termo Organika jest niekwestionowanym liderem wśród producentów styropianu, który na polski rynek dostarcza najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków od ponad 20 lat. Kompletny System Ociepleń jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań w budownictwie jednorodzinnym. System Termo Organiki posiada zarówno Krajową Ocenę Techniczną, jak i Europejską Ocenę Techniczną oraz pierwszą w Polsce Rekomendację Techniczną i Jakości Instytutu Techniki Budowlanej (ITB).

Kompletny system ociepleń TERMONIUM

System TERMONIUM – dlaczego warto?

DLACZEGO KOMPLETNY SYSTEM OCIEPLEŃ TERMONIUM JEST HITEM SEZONU?

Poznaj 10 zalet, które czynią z TERMONIUM numer 1. :)

  1. Najlepsze parametry – wszystkie składniki Systemu Ociepleń TERMONIUM produkowane są w oparciu o zaawansowane, nowoczesne technologie i surowce najwyższej jakości. Dzięki temu każdy z nich ma doskonałe parametry.
  2. Najlepsza izolacja – najwyższej jakości płyty styropianowe Termo Organiki o korzystnych wartościach współczynnika przewodzenia ciepła lambda (λ) skutecznie chronią dom przed stratami energii. Ich jakość została pozytywnie potwierdzona kontrolami Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.
  3. Bezcenna synergia - wyjątkowa jakość systemu Termonium oparta jest o najwyższe parametry jego elementów, które nie tylko są do siebie dopasowane, ale wzajemnie się uzupełniają.
  4. Niekwestionowana oszczędność – zarówno w trakcie prac (wszystko będzie zrobione szybko i sprawnie), jak i podczas eksploatacji (nie będą potrzebne czasochłonne i kosztowne naprawy). I co najważniejsze – oszczędność na rachunkach za ogrzewanie, ponieważ wydatki będą niższe nawet o kilka tysięcy złotych rocznie.
  5. Dokumentacja – system Ociepleń TERMONIUM posiada Europejskie i Krajowe Oceny Techniczne oraz pierwszą w Polsce Rekomendację Techniczną i Jakości.
  6. Wsparcie techniczne – na stronie www.termoorganika.pl znajdują się wszystkie materiały ułatwiające pracę inwestorom: karty techniczne, rysunki, instrukcje i poradniki.
  7. Paleta możliwości – wiele wariantów ociepleń daje szerokie możliwości wyboru np. ocieplenie nowego budynku, ale także docieplenie budynku ocieplanego kilkadziesiąt lat temu. Szeroki wachlarz możliwości dotyczy również wyboru struktury jak i barwy tynku.
  8. Na każde warunki – zastosowanie systemu TERMONIUM daje gwarancję, że wszystkie elementy będą ze sobą współgrały, a ocieplenie przez długie lata pozostanie estetyczne, trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.
  9. Dostępność – System Ociepleń TERMONIUM jest dostępny na terenie całej Polski. Punkty dystrybucji można łatwo znaleźć na stronie internetowej Termo Organiki w zakładce „Gdzie kupić”.
  10. Spokój i pewność inwestora – wszystkie niezbędne elementy do optymalnego ocieplenia budynku kupujesz za jednym razem, dzięki czemu masz zapewnioną oszczędność pieniędzy, czasu i komfort cieplny w domu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj naszego partnera www.termoorganika.pl i sprawdź >> www.termonium.pl

/ Materiał partnera /

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.