Projektowanie i wykończenie wnętrza domu. Usługa „wchodzisz i mieszkasz” SaniWell

Klienci decydujący się na gotowy projekt domu HOMEKONCEPT poszukują nowoczesnych rozwiązań i układu domu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Jednak aby móc w pełni cieszyć się z nowego domu potrzebne jest jeszcze wykończenie i wyposażenie wnętrza.

Dlatego doskonałym uzupełnieniem oferty HOMEKONCEPT jest usługa „wchodzisz i mieszkasz” realizowana przez firmę SaniWell. W praktyce oznacza to, że jedna firma odpowiedzialna jest zarówno za projekt i wszystkie prace wykończeniowe wnętrza domu, jak i pełne umeblowanie wraz z wyposażeniem - a wszystko realizowane zgodnie z przyjętym założeniem projektowym.

Dlaczego warto zaprojektować wnętrza swojego domu, co wchodzi w zakres usługi pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” i czym dokładnie różni się ona od popularnych na rynku opcji pakietowego wykończenia? W poniższym tekście znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Czy projekt wnętrza do podstawa udanego wnętrza - usługa "wchodzisz i mieszkasz" SaniWell - HOMEKONCEPT
Z SaniWell wchodzisz i mieszkasz. :)

Dlaczego projekt wnętrza domu jest kluczowy podczas prac wykończeniowych?

Dom nie już tylko jest miejscem wypoczynku, ale coraz częściej również i pracy. Odzwierciedla nasz charakter, gusta i sposób funkcjonowania. Dlatego każde wnętrze jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Zaprojektowanie wnętrza domu nie tylko pozwoli zaplanować prace prowadzące do wymarzonego domu, ale również umożliwi uwzględnienie specyficznych potrzeb i rozwiązań. Projekt wnętrza oznacza również oszczędność czasu podczas prac wykończeniowych, gdyż już na etapie projektowym możliwe jest zaplanowanie prac i zamówienie części materiałów.

Najważniejsze jednak jest spersonalizowanie wnętrza domu pod przyszłych użytkowników. Często może wiązać się to z wyburzeniami i dobudową ścian, wydzielaniem osobnych pomieszczeń, montażem instalacji pod ogrzewanie podłogowe czy ergonomicznym rozmieszczeniem włączników/sterowników do systemów smart home. Dodatkowo dochodzi zaprojektowanie zabudowy w holu, salonie, sypialniach i kuchni. Projektowane schody mogą być nie tylko bezpieczne dla wszystkich użytkowników, ale również ciekawie wyglądać, stanowiąc designerskie uzupełnienie naszego domu. Są to wszystkie drobne i większe elementy wykończenia, które składają się na dopasowane wnętrze.

Co więcej, dom, w odróżnieniu od mieszkań w bloku, jest większym przedsięwzięciem nie tylko z uwagi na większy metraż. W domu spotykamy się z potrzebą zaaranżowania i wykończenia dodatkowych pomieszczeń, w tym garażu, poddasza czy kotłowni. Dlatego SaniWell w swoich realizacjach pod klucz w Małopolsce i na Śląsku dokładają wszelkich starań, aby projekt wnętrza uwzględniał wszystkie potrzeby mieszkańców, a wykończone i wyposażone domy odzwierciedlały wizualizacje.

Wykończenie wnętrza domu pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” - HOMEKONCEPT
Spersonalizowane wnętrza pod klucz z SaniWell.

Wykończenie wnętrza domu pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Usługa pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” świadczona przez SaniWell jest najbardziej spersonalizowaną i kompletną opcją na zaprojektowanie, wykończenie, wyposażenie i umeblowanie wnętrza domu. W odróżnieniu od popularnych opcji pakietowych, w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” nie spotykamy się z ograniczeniami materiałowymi. Wybór produktów nie jest zawężony do katalogów, a zakres prac nie jest mierzony ilością przesunięć punktów elektrycznych. Każda z realizacji w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oznacza wnętrze zaprojektowane zgodnie z gustami klientów i gotowe do zamieszkania.

Samodzielne przeprowadzenie wykończenia wnętrz domu związane jest z dziesiątkami godzin spędzonych na wyborze, kalkulacji i zakupie produktów, ale też koordynowaniu dostawy materiałów oraz poszukiwaniu specjalistów. Do tego dochodzi nadzór pracy ekip wykonawczych, zaprojektowanie kuchni, skręcanie mebli, montaż oświetlenia czy instalacji pozostałych produktów wyposażenia (w tym sprzętów AGD, klimatyzacji, telewizora, systemów audio i smart home). Warto podkreślić, że za wszystkie prace, które prowadzą do wymarzonego wnętrza, może być odpowiedzialna jedna firma.

Co ważne, zakres usługi pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” jest ostatecznie określany przez klienta, a każde z zaprojektowanych wnętrz jest wyjątkowe. To właśnie spersonalizowane podejście i zakres usługi wyróżnia standard „wchodzisz i mieszkasz” od popularnych rozwiązań pakietowych. Wnętrza domów wykonywane pod klucz przez SaniWell, mogą być wyposażone: w meble wykonane na wymiar, ale też gotowe zestawy,

  • oświetlenie,
  • wybrane sprzęty AGD i RTV,
  • klimatyzacje,
  • systemy ogrzewania i smart home
  • czy nawet tekstylia i drobne dekoracje.

SaniWell odpowiada za pełne wykończenie wymarzonych wnętrz. Z uwagi na złożoność realizacji proces ten trwa około 14-16 tygodni.

Twój HOMEKONCEPT w wykończeniu pod klucz SaniWell
HomeKONCEPT pod klucz - wchodzisz i mieszkasz.

Współpraca z SaniWell wnętrza pod klucz „wchodzisz i mieszkasz”

Biura SaniWell mieszczą się w Krakowie i Katowicach, a projektowanie wnętrz i kompleksowa usługa „wchodzisz i mieszkasz” obejmuje całe województwa Małopolskie i Śląskie. Realizacje w innych lokalizacjach wymagają wcześniejszego kontaktu. Dla klientów HK, firma SaniWell przygotowała specjalny rabat. Szczegóły oferty specjalnej i usługi projektowo-wykonawczej „wchodzisz i mieszkasz” dostępne są na stronie SaniWell.

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.