Okna dachowe FAKRO - bezterminowa gwarancja szyb hartowanych na rozbicie przez grad

W ostatnim czasie na własne oczy możemy zobaczyć jak zmienia się klimat. Staje się on coraz bardziej gwałtowny i nieprzewidywalny, a w Polsce pojawiają się zjawiska, które do tej pory tutaj nie występowały. Gwałtowne burze, ulewne deszcze, dużej wielkości grad, bardzo silny wiatr czy trąby powietrzne... Schronem w tej sytuacji okazuje się być nasz DOM.

Bezpieczeństwo w domu

Podczas ekstremalnych warunków pogodowych naturalnym jest, że chcemy się schronić w bezpiecznym miejscu, które dobrze znamy. Taką oazą spokoju i bezpieczeństwa jest własny dom. Jednak przy gwałtownych zjawiskach, nawet budynki nie są w stu procentach niezagrożone. Duże bryłki lodu spadające z nieba potrafią wyrządzić niejedną szkodę: zniszczyć pokrycie dachowe, elewację, a nawet okna fasadowe. Rodzi się więc pytanie: co z oknami dachowymi, które narażone są na bezpośrednie działanie ulewnego deszczu, gradu czy wiatru? Nasz partner – firma FAKRO - wyjaśnia poniżej.

Projekt domu z poddaszem użytkowym - okna dachowe, a grad - HOMEKONCEPT 71
Projekt domu HOMEKONCEPT 71.
autor projektu: arch. jacek niebieszczański

Okna dachowe, a grad

Poprawnie zamontowane okno dachowe FAKRO będzie szczelne nawet podczas wielkiej ulewy i mocnego wiatru. Pakiet szybowy w oknach dachowych jest zbudowany tak, że zewnętrzna szyba jest hartowana i odporna na standardowej wielkości grad. Co więcej, okna dachowe FAKRO jako jedyne na rynku posiadają bezterminową gwarancję odporności szyby hartowanej na rozbicie przez grad. Jest to kluczowe gdy pojawią się ekstremalne warunki pogodowe. Duży grad wielkości piłek golfowych potrafi uszkodzić karoserię czy wybić szybę w samochodzie. Może także uszkodzić szybę hartowaną w oknie dachowych. Właściciele uszkodzonych samochodów dobrze znają kłopoty i koszty wymiany pękniętej szyby. W oknach dachowych FAKRO wygląda to zgoła inaczej, ponieważ szyba hartowana jak już wspomnieliśmy objęta jest bezterminową gwarancją na rozbicie przez grad. Dlatego właściciele okien dachowych FAKRO mogą zgłosić uszkodzenia bezpośrednio do serwisu i w krótkim czasie pakiet szybowy zostanie wymieniony bez żadnych kosztów. To rozwiązuje mnóstwo problemów i oszczędza czas oraz pieniądze właścicieli.

Gradobicie
Szyba hartowana kontra grad.

Oferta FAKRO

FAKRO nie tylko tworzy najwyższej jakości okna dachowe z innowacyjnymi rozwiązaniami, które podnoszą komfort mieszkania na poddaszu. Firma dba o to, aby w razie nieprzewidzianych zdarzeń klienci czuli opiekę i wsparcie. W przypadku uszkodzonej szyby przez gradobicie szybka reakcja sprawi, że w swoim domu poczujesz się bezpiecznie niezależnie od sytuacji pogodowej za oknem. Sprawdź ofertę naszego partnera >> www.fakro.pl

/ Materiał partnera /

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.