Indywidualny projekt domu

Zamówi indywidualny projekt domu w homekoncept.
Czy wiesz, że w homekoncept możesz zamówić indywidualny projekt domu?

Znasz doskonale styl projektowy HOMEKONCEPT. Nowoczesny, harmonijny, taki, który na równi traktuje świeży design i komfort życia. Nasze gotowe projekty domów zapadają w pamięć i inspirują. Cieszą się powodzeniem zdobywając uznanie Inwestorów, spośród których już wielu wybudowało własny HOMEKONCEPT.

Część z nich nadal jednak szuka, planuje, wizualizuje, marzy... O domu, w którym jest miejsce na pasje, rodzinne chwile i miłość. Domu, w którym codzienny zgiełk znika wśród kojącej przestrzeni, a swobodę i lekkość czuć zaraz po przekroczeniu progu drzwi. Domu, w którym nie tylko każdy odnajdzie własną przestrzeń, ale przede wszystkim domu, który łączy potrzeby wszystkich domowników.

Wiesz o czym mowa, prawda?

Opowiedz nam o swoich marzeniach i pozwól nam na to żebyśmy je spełnili. We współpracy z HOMEKONCEPT zaprojektuj swój dom!

Zaprojektuj swój dom marzeń z homekoncept. Skontaktuj się z nami i zamów indywidualny projekt domu.

INDYWIDUALNy PROJEKT DOMU w HOMEKONCEPT

Czy wiesz że z homekoncept możesz spełnić swoje mareznia? Zaprojektu u nas swój indywidualny projekt domu.

Wspólnie możemy zaprojektować dom marzeń, taki, który spełni wszystkie potrzeby Twoje i Twojej rodziny!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, dokumentacja projektowa składa się z dwóch części:

  1. Projekt architektoniczno-budowlany - niezbędny do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę.
  2. Projekt techniczny - umożliwiający realizację i odbiór inwestycji.

Decydując się na współpracę z nami - oczywiście otrzymasz komplet dokumentacji. Co ważne - aby uzyskać pozwolenie na budowę potrzebujesz wsparcia lokalnego architekta adaptującgo, który zajmie się formalnościami.

Jeśli jednak wolisz, żeby pracownia HOMEKONCEPT pokierowała procesem uzyskania pozwolenia na budowę, poinformuj nas o tym. Chętnie zajmiemy się formalnościami. Jest tylko jeden warunek. Inwestycja musi być zlokalizowana do 150 km od Krakowa.

Indywidualne projekt domu homekoncept. Nowoczesny projekt domu jednorodzinnego
Nie masz gotowego projektu domu który spełnił twoje marzenia? Zamów indywidualny projekt domu w homekoncept.

Etapy współpracy przy indywidualnym projekcie domu

Współpraca z HOMEKONCEPT to prosta droga do spełnienia snów o własnym domu. Jednak by sprawnie dotrzeć do celu musimy zrobić kilka przystanków w miejscach kluczowych. Są to punkty pośrednie na naszej trasie, które skutecznie zaprowadzą nas do Twojego domu marzeń. Tego, do którego powroty nawet z najdalszych zakątków świata, będą najlepszym momentem podróży.

gotowy projekt domu nowoczesnego czy indywidualny projekt domu? Skontaktuj się z homekoncept a wybierzemy rozwiązanie dla ciebie.

Ustalenia wstępne

To czas kiedy będziemy zadawać Ci pytania. Niemal o wszystko... jak sobie wyobrażasz swój dom, co Ci się podoba, jakie kolory lubisz, jak wygląda Twój typowy dzień. Będziemy chcieli poznać wszystkie szczegóły dotyczące działki budowlanej.

Aby projekt indywidualny domu był taki całkiem Twój... zapytamy Cię przede wszystkim o Twoje marzenia!

A wszystko to może odbyć się zdalnie lub w naszym biurze w Krakowie przy pysznej kawie!

Indywidualny projekt domu można zaprojektować wspólnie z architektami homekoncept.

Przygotowanie i przedstawienie oferty

Na podstawie zebranych informacji będziemy w stanie przygotować wycenę i terminarz poszczególnych faz opracowania indywidualnego projektu domu.

Zamów indywidualny projekt domu w homekoncept i mieszkaj tak jak w swoich marzeniach?

Podpisanie umowy

To podstawa dla dalszych etapów pracy, zawierająca kluczowe ustalenia i zobowiązania: zakres opracowania, kwoty oraz terminy płatności i realizacji.

Od tego momentu zaczyna się właściwy etap realizacji zamówienia.

A mówiąc prościej... w tym momencie przystępujemy do pracy przy projektowaniu Twojego domu!

Trudno ci wybrać gotowy projekt domu nowoczesnego? Zdecyduj się na współpracę z architektami homekoncept i zaprojektuj z nimi swój wymarzony indywidualny projekt domu.

Wizja lokalna

Nasi architekci zapoznają się z warunkami jakie panują na Twojej działce. Poszukają jej największych atutów i zastanowią się nad ewentualnymi ograniczeniami, które należy uwzględnić w koncepcji projektowej.

Wszystko po to aby efekt finalny był zgodny z Twoimi oczekiwaniami!

W homekoncept znajdziesz projekty domów do 150 mkw. Jeśli nie spełnią twoich oczekiwać zmaów w homekoncept indywidualny projekt domu.

Opracowanie koncepcji

Teraz w ścisłej współpracy z Tobą opracowujemy pomysł na dom - czyli rzuty koncepcyjne oraz wizualizacje budynku. Chcemy, żebyś zobaczył rozkład pomieszczeń i bryłę swojego domu. Jest to czas intensywnej współpracy, rozmów oraz wymiany pomysłów aby efekt finalny był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Dopiero kiedy wszystko zobaczysz już nie tylko oczami wyobraźni ale jako realne rysunki i wizualizacje bryły przechodzimy do kolejnego etapu, czyli przygotowywania dokumentacji architektoniczno-budowlanej.

Opracuj w homekoncept koncepcję indywidualnego projektu domu.

Opracowanie szczegółowej dokumentacji

Na tym etapie przygotowujemy dokumentację Projektu architektoniczno-budowlan ego oraz Projektu technicznego.

W ramach tych prac możemy również przygotować dla Ciebie Projekt zagospodarowania terenu, będący główną składową procedury uzyskiwania decyzji pozwolenia na budowę.

Architekci homekoncept opracują dla ciebie dokumentację architektoniczno-budowlaną twojego indywidualnego projektu domu.
Z homekoncept opracuj swój własny harmonogram indywidualnego projektu domu.

Harmonogram opracowania indywidualnego projektu domu

zamów projekt indywidualny domu w homekoncept i mieszkaj bez kompromisów.
Tylko w homekoncept dostaniesz bardzo dokładny harmonogram opracowania indywidualnego projektu domu.
Gotowy czy indywidualny projektdomu? Oba rozwiązania możesz dokłądnie omówić z architektami homekoncept.
Gotowy projekt 150 mkw czy indywidualny projekt domu 150 mkw. Wybór należy do Ciebie. Omów te rozwiązania z architektami homekoncept.

Harmonogram procesu uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę (przy założeniu, że zajmujemy się tym w HOMEKONCEPT)

Nowoczesny projekt domu czy indywidualny projekt domu. Jednen i drugi typ projektu domu dostaniesz w homekoncept.
Zobacz harmonogram uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę i zmów indywidualny projekt domu w homekoncept.

Ale zanim zaczniemy wspólnie projektować Twój nowy dom

Minimalistyczny dom parterowy czy nowoczesna stodoła bez okapu? Ściany z pustaka ceramicznego czy bloczków Ytong? Ogrzewanie grzejnikowe czy podłogowe? A może dąb w rogu działki jest wart zachowania i zawiesisz na nim huśtawkę?

Nasi architekci mają do Ciebie kilka istotnych pytań, które dotyczą posiadanej przez Ciebie parceli, programu funkcjonalnego, technologii budowy, wyglądu domu, czy posiadanego budżetu.

Wszystkie z nich zostały zebrane w wygodny i przejrzysty sposób w formularz, do którego będziemy wracać nie raz... To na jego podstawie przeanalizujemy wspólnie zalety i wady poszczególnych rozwiązań architektonicznych, konstrukcyjnych czy aranżacyjnych. Razem z architektem wybierzesz te, które będą najlepsze. Tak by indywidualny projekt domu był spełnieniem wszystkich marzeń. Zwłaszcza tych najskrytszych!

Twoje pomysły są najważniejsze – to fakt!

Ale oprócz pięknych wizji, podstawę do tego aby rzetelnie przygotować indywidualny projekt domu, stanowią dokumenty pozwalające określić możliwości i ograniczenia wynikające z położenia działki oraz lokalnych uwarunkowań prawnych.

Aby Twoje marzenia zamienić w rzeczywistość potrzebne nam będą:

Mapa działki budowlanej jest niezbędna podczas pracy nad indywidualnym projektem domu z homekoncept.
Miejscowy plan zagospodarowania lub wz są niezbędne podczas pracy w homekonceot nad indywidualnym projektem domu.
Skontaktuj się z homekoncept i zaprojektuj wspólnie z naszymi architektami swoj wymarzony indywidualny projektdomu.
Indywidualny projekt domu czy gotowy projekt nwoczesnego domu. Jest to trudna decyzja, którą możesz omówić z architektami homekoncept.

Wiedza, którą zaczerpniemy z tych materiałów pozwoli nam w pełni dostosować projekt domu indywidualny do miejscowych przepisów i maksymalnie wykorzystać potencjał posiadanej parceli. A przecież na tym najbardziej Ci zależy! :)

Zamów gotowy projekt domu lub indywidualny projekt domu z homekoncept i ciesz się swoim życiem.

Dlaczego warto zaprojektować indywidualny projekt domu właśnie z nami?

W homekoncept możemy spelnić twoje marzenia i zaprojektować twój indywidualny projekt domu.
W homekoncept bardzo terminowo otrzymasz dokumentację architektoniczno-budowlaną twojego indywidualnego projektu domu.
Z homekoncept możesz kontrolować budźet projektowy przy pracy nad indywidualnym projektem domu.
Razem z doświadczonymi architektami homekoncept zaprojektuj swój komfortowu indywidualny projekt domu.

Coś więcej niż dom...

Twoimi marzeniami o idealnym domu zaopiekuje się doświadczony zespół specjalistów w swojej dziedzinie – architektów, projektantów, doradców projektowych – pełnych pasji do pięknej i funkcjonalnej architektury. W HOMEKONCEPT wiedza techniczna przenika się ze śmiałym podejściem do architektury i szeroką wizją, a Twoje spełnienie jest naszym celem. Zamieniamy więc sny o własnym domu w rzeczywistość, bo klucz do szczęśliwego życia to klucz do własnego HOMEKONCEPT!

Zamów gotowy projekt domu z homekoncept. Jesli trudno ci podjąć taką decyzję zamów w homekoncept indywidualny projekt domu.

HOMEKONCEPT to także zaangażowana i świadoma społeczność, poszukująca piękna w codzienności. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na wsparcie wszystkich HOMEKONCEPT-owiczów na każdym etapie prac. Dołącz do grupy FB, polub nasze profile i odkrywaj uroki nowoczesności, inspiruj się, mieszkaj pięknie!

Na co się zdecydować? Gotowy projekt domu czy indywidualny projekt domu. Trudne pytania. Niezależnie od decyzji gotowe i indywidualne projekty domów możesz zamówić w homekoncept.
Indywidualny projekt domu możesz zamówić w homekoncept.

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
20 lutego 2024

Koszty budowy domu 2023

STREFA PARTNERA HK
19 lutego 2024

LPU 67 Thermo – brama energooszczędna

STREFA PARTNERA HK
18 lutego 2024

Fakty i mity dotyczące aluminium. Co warto wiedzieć o oknach i drzwiach wykonanych z tego surowca?