Indywidualny projekt domu

Zamówi indywidualny projekt domu w homekoncept.
Czy wiesz, że w homekoncept możesz zamówić indywidualny projekt domu?

Znasz doskonale styl projektowy HOMEKONCEPT. Nowoczesny, harmonijny, taki, który na równi traktuje świeży design i komfort życia. Nasze gotowe projekty domów zapadają w pamięć i inspirują. Cieszą się także ogromnym uznaniem i rozgłosem wśród inwestorów, a wielu z nich wybudowało już własny HOMEKONCEPT.

Część z nich nadal jednak szuka, planuje, wizualizuje, marzy... O domu, w którym jest miejsce na pasje, rodzinne chwile i miłość. Domu, w którym codzienny zgiełk znika wśród kojącej przestrzeni, a swobodę i lekkość czuć zaraz po przekroczeniu progu drzwi. Domu, który jest w pełni dostosowany do osobistych preferencji domowników i każdy znajdzie w nim swój własny kąt.

Wiesz o czym mowa, prawda?

Opowiedz nam o swoich marzeniach i pozwól nam na to żebyśmy je spełnili. We współpracy z HOMEKONCEPT zaprojektuj swój dom!

Zaprojektuj swój dom marzeń z homekoncept. Skontaktuj się z nami i zamów indywidualny projekt domu.

INDYWIDUALNy PROJEKT DOMU w HOMEKONCEPT

Czy wiesz że z homekoncept możesz spełnić swoje mareznia? Zaprojektu u nas swój indywidualny projekt domu.

Wspólnie możemy zaprojektować dom marzeń, taki, który spełni wszystkie potrzeby Twoje i Twojej rodziny!

W ramach realizacji indywidualnego projektu domu otrzymasz Projekt architektoniczno-budowlany oraz Projekt techniczny. Te dokumenty stanowią główne składowe procesu uzyskania uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę. Pamiętaj, że ta procedura jest przeprowadzana przez lokalnego architekta adaptującego.

Jeśli wolisz od początku do końca współpracę z HOMEKONCEPT, możemy również zająć się procedurą uzyskania pozwolenia na budowę. Wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

Indywidualne projekt domu homekoncept. Nowoczesny projekt domu jednorodzinnego
Nie masz gotowego projektu domu który spełnił twoje marzenia? Zamów indywidualny projekt domu w homekoncept.

Etapy współpracy przy indywidualnym projekcie domu

Współpraca z HOMEKONCEPT to prosta droga do spełnienia snów o własnym domu. Jednak by sprawnie dotrzeć do celu musimy odbyć kilka przystanków w miejscach kluczowych. Są to punkty pośrednie na naszej trasie, które skutecznie zaprowadzą nas do Twojego domu marzeń. Tego, do którego powroty nawet z najdalszych zakątków świata, będą najlepszym momentem podróży.

gotowy projekt domu nowoczesnego czy indywidualny projekt domu? Skontaktuj się z homekoncept a wybierzemy rozwiązanie dla ciebie.

Ustalenia wstępne

To czas kiedy będziemy zadawać Ci pytania. Niemal o wszystko... jak sobie wyobrażasz swój dom, co Ci się podoba, jakie kolory lubisz, jak wygląda Twój typowy dzień. Będziemy chcieli poznać wszystkie szczegóły dotyczące działki budowlanej.

Zapytamy Cię nawet o Twoje marzenia!

A wszystko tomoże odbyć się w naszym biurze przy pysznej kawie!

Indywidualny projekt domu można zaprojektować wspólnie z architektami homekoncept.

Przygotowanie i przedstawienie oferty

Na podstawie zebranych informacji będziemy w stanie przygotować wycenę i terminarz poszczególnych faz opracowania indywidualnego projektu domu.

Zamów indywidualny projekt domu w homekoncept i mieszkaj tak jak w swoich marzeniach?

Podpisanie umowy

To podstawa dla dalszych etapów pracy, zawierająca kluczowe ustalenia i zobowiązania: zakres opracowania, ceny, terminy , płatności i termin realizacji.

Od tego momentu zaczyna się właściwy etap realizacji zamówienia.

A mówiąc prościej... w tym momencie przystępujemy do pracy przy projektowaniu Twojego domu!

Trudno ci wybrać gotowy projekt domu nowoczesnego? Zdecyduj się na współpracę z architektami homekoncept i zaprojektuj z nimi swój wymarzony indywidualny projekt domu.

Wizja lokalna

Nasi architekci zapoznają się z warunkami jakie panują na Twojej działce. Poszukają jej największych atutów i zastanowią się nad ewentualnymi ograniczeniami, które należy uwzględnić w koncepcji projektowej.

W homekoncept znajdziesz projekty domów do 150 mkw. Jeśli nie spełnią twoich oczekiwać zmaów w homekoncept indywidualny projekt domu.

Opracowanie koncepcji

Teraz w ścisłej współpracy z Tobą opracowujemy finalną wersję pakietu materiałów . Chcemy żebyś zobaczył rozkład pomieszczeń i bryłę swojego domu.

Dopiero w kiedy wszystko zobaczysz już nie tylko oczami wyobraźni ale jako realne rysunki i wizualizacje bryły przechodzimy do kolejnego etapu.

Po zaakceptowaniu tych materiałów przechodzimy do przygotowywania dokumentacji architektoniczno-budowlanej.

Opracuj w homekoncept koncepcję indywidualnego projektu domu.

Opracowanie dokumnetacji projektu architektoniczno-budowlanego

Na tym etapie przygotowujemy dokumentację Projektu architektoniczno-budowlan ego oraz Projektu technicznego.

W ramach tych prac możemy również przygotować dla Ciebie Projekt zagospodarowania terenu, będący główną składową procedury uzyskiwania decyzji pozwolenia na budowę.

Architekci homekoncept opracują dla ciebie dokumentację architektoniczno-budowlaną twojego indywidualnego projektu domu.
Z homekoncept opracuj swój własny harmonogram indywidualnego projektu domu.

Harmonogram opracowania indywidualnego projektu domu

zamów projekt indywidualny domu w homekoncept i mieszkaj bez kompromisów.
Tylko w homekoncept dostaniesz bardzo dokładny harmonogram opracowania indywidualnego projektu domu.
Gotowy czy indywidualny projektdomu? Oba rozwiązania możesz dokłądnie omówić z architektami homekoncept.
Gotowy projekt 150 mkw czy indywidualny projekt domu 150 mkw. Wybór należy do Ciebie. Omów te rozwiązania z architektami homekoncept.

Harmonogram procesu uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę (w przypadku gdy zajmujemy się tym procesem w HOMEKONCEPT)

Nowoczesny projekt domu czy indywidualny projekt domu. Jednen i drugi typ projektu domu dostaniesz w homekoncept.
Zobacz harmonogram uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę i zmów indywidualny projekt domu w homekoncept.

Ale zanim zaczniemym wspólnie projektować Twój nowy dom

Minimalistyczny dom parterowy czy nowoczesna stodoła bez okapu? Ściany z pustaka ceramicznego czy bloczków Ytong? Ogrzewanie grzejnikowe czy podłogowe? A może dąb w rogu działki jest wart zachowania i zawiesisz na nim huśtawkę?

Nasi architekci mają do Ciebie kilka istotnych pytań, które dotyczą posiadanej przez Ciebie parceli, programu funkcjonalnego, technologii budowy, wyglądu domu, czy posiadanego budżetu.

Wszystkie z nich zostały zebrane w wygodny i przejrzysty formularz, do którego będziemy wracać nie raz... To na jego podstawie przeanalizujemy wspólnie zalety i wady poszczególnych rozwiązań architektonicznych, konstrukcyjnych czy aranżacyjnych. Razem z architektem oraz doświadczonym doradcą projektowym na jego podstawie wybierzesz te, które będą najlepsze. Tak by INDYWIDUALNY PROJEKT DOMU był spełnieniem wszystkich marzeń. Zwłaszcza tych najskrytszych!

Jesli marzysz o domu musisz kupić gotowy projekt domu albo zmaówić indywidualny projekt domu z homekoncept.

Twoje pomysły są najważniejsze – to fakt!

Ale oprócz pięknych wizji, podstawę do przygotowania rzetelnego projektu indywidualnego stanowią dokumenty pozwalające określić możliwości i ograniczenia wynikające z lokalizacji działki oraz lokalnych uwarunkowań prawnych.

Aby Twoje marzenia zamienić w rzeczywistość potrzebne nam będą:

Mapa działki budowlanej jest niezbędna podczas pracy nad indywidualnym projektem domu z homekoncept.
Miejscowy plan zagospodarowania lub wz są niezbędne podczas pracy w homekonceot nad indywidualnym projektem domu.
Skontaktuj się z homekoncept i zaprojektuj wspólnie z naszymi architektami swoj wymarzony indywidualny projektdomu.
Indywidualny projekt domu czy gotowy projekt nwoczesnego domu. Jest to trudna decyzja, którą możesz omówić z architektami homekoncept.

Wiedza, którą zaczerpniemy z tych materiałów pozwoli nam w pełni dostosować projekt do miejscowych przepisów i maksymalnie wykorzystać potencjał posiadanej parceli. A przecież na tym najbardziej Ci zależy! :)

Zamów gotowy projekt domu lub indywidualny projekt domu z homekoncept i ciesz się swoim życiem.

Dlaczego warto zaprojektować indywidulany projekt domu z nami?

W homekoncept możemy spelnić twoje marzenia i zaprojektować twój indywidualny projekt domu.
W homekoncept bardzo terminowo otrzymasz dokumentację architektoniczno-budowlaną twojego indywidualnego projektu domu.
Z homekoncept możesz kontrolować budźet projektowy przy pracy nad indywidualnym projektem domu.
Razem z doświadczonymi architektami homekoncept zaprojektuj swój komfortowu indywidualny projekt domu.

Coś więcej niż dom...

Twoimi marzeniami o idealnym domu zaopiekuje się doświadczony zespół specjalistów w swojej dziedzinie – architektów, projektantów, doradców projektowych – pełnych pasji do pięknej i funkcjonalnej architektury. W HOMEKONCEPT wiedza techniczna przenika się ze śmiałym podejściem do architektury i szeroką wizją, a Twoje spełnienie jest naszym celem. Zamieniamy więc sny o własnym domu w rzeczywistość, bo klucz do szczęśliwego życia to klucz do własnego HK!

Projekt gotowy domu czy indywidualny projekt domu? To bardzo trudne pytania. Możesz podjąć najlepszą dla ciebie decyzję wspólnie z architektami z homekoncept.
Jeśli planujesz pracę nad indywidualnym projektem domu, pamiętaj, że możesz to zrfobić w homekoncept
Setki inwestorów kupiło gotowy projekt domu w homekoncept. Możesz trobić krok dalej i zamówić indywidualny projekt domu z homekoncept.
Zamów gotowy projekt domu z homekoncept. Jesli trudno ci podjąć taką decyzję zamów w homekoncept indywidualny projekt domu.

HOMEKONCEPT to także zaangażowana i świadoma społeczność, poszukująca piękna w codzienności. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na wsparcie wszystkich HOMEKONCEPT-owiczów na każdym etapie prac. Dołącz do grupy FB, polub nasze profile i odkrywaj uroki nowoczesności, inspiruj się, mieszkaj pięknie!

Na co się zdecydować? Gotowy projekt domu czy indywidualny projekt domu. Trudne pytania. Niezależnie od decyzji gotowe i indywidualne projekty domów możesz zamówić w homekoncept.

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

HOMEKONCEPT RADZI
4 August 2022

Dlaczego najlepsi architekci rekomendują instalację zmiękczacza wody w domu?

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
29 July 2022

Razem czy oddzielnie? Zalety i wady łączenia pomieszczeń

BUDOWA HOMEKONCEPT
13 July 2022

Zmiany w gotowym projekcie domu