HOMEKONCEPT i FAKRO – wspólna praca i wspólna pasja

EURO 2020 przyniosło kibicom w całej Europie mnóstwo emocji. Pasjonujące mecze w fazie pucharowej, dramaturgia dogrywek i rzutów karnych przyniosły triumf drużynie Włoch. Tym razem „naszym” się nie powiodło, ale razem z FAKRO – Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski – kibicujemy dalej i trzymamy kciuki za przyszłe sukcesy.

Z Reprezentacją na dobre i na złe

W trakcie piłkarskich Mistrzostw Europy rozgrywanych na boiskach całej Europy w czerwcu i lipcu 2021 roku, HOMEKONCEPT było oficjalnym partnerem meczu Polska – Szwecja w ramach inicjatywy Reprezentujemy Polskę – Kibicujemy razem w Sankt-Petersburgu, zorganizowanej przez FAKRO. Razem z naszymi przyjaciółmi z branży byliśmy świadkami niesamowitej walki naszych reprezentantów. Po bardzo niefortunnym początku meczu i utracie bramki, Polacy z determinacją ruszyli na bramkę przeciwników i gdyby nie dwa uderzenia w poprzeczkę, mogli szybko wyrównać wynik rywalizacji. Mimo dalszych prób, to Szwedzi jednak zdobyli kolejną bramkę, co wielu kibicom podcięło mocno wiarę w sukces. Jednak nasz as – Robert Lewandowski na nowo wlał nadzieję w serca wszystkich rodaków na stadionie strzelając 2 bramki i doprowadzając do remisu. Do awansu do kolejnej rundy brakowało nam już tylko 1 bramki. I niestety strzelili ją rywale, a mecz zakończył się porażką Biało-Czerwonych. Jednak razem z FAKRO nie ustajemy w dalszym dopingu i wspólnych działaniach!

EURO 2020 z FAKRO - HOMEKONCEPT kibicuje reprezentacji Polski w piłce nożnej
Reprezentujemy Polskę – kibicujemy razem!

Wspólna praca – wspólna pasja

HOMEKONCEPT razem z FAKRO – wiodącym światowym producentem okien dachowych, który już od 17 lat sponsoruje drużynę narodową piłki nożnej – współtworzy zespół nastawiony na sukces. Tak wyglądają nasze wspólne relacje biznesowe, których celem jest zapewnienie inwestorom kompleksowych rozwiązań na najwyższym poziomie. Wspólna pasja przekłada się również na wspólne kibicowanie, czego przykładem było oficjalne partnerstwo meczu Polska-Szwecja w Sankt-Petersburgu. Razem z grupą innych architektów, dekarzy, wykonawców i sprzedawców, wspieraliśmy naszą reprezentację głośnym i gorącym dopingiem na stadionie, jak i przed telewizorami. I mimo, że tym razem się nie udało, to wspólnie będziemy wspierać “naszych” dalej. I tym też charakteryzują się nasze więzi w biznesie – kierujemy się w działaniach wzajemnym wsparciem oraz odwagą i profesjonalizmem w działaniu, bez względu na okoliczności. A to dostrzegają i doceniają nasi inwestorzy.

Oficjalni partnerzy spotkania Polska - Szewcja - Euro 2020 - HomeKONCEPT

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.