Drzwi X FAKTOR – w wyrafinowanym stylu HOMEKONCEPT

Drzwi zewnętrzne, jako łącznik pomiędzy domową przestrzenią, a otaczającym ją światem zewnętrznym są najlepszą wizytówką domu. Olbrzymią rolę odgrywa nie tylko ich design, ale także najwyższa jakość, która jest kluczem do pięknego wnętrza Twojego wymarzonego domu HOMEKONCEPT.

Drewniane drzwi zewnętrzne – synonim szyku i klasycznego stylu

Drewno jest jednym z najbardziej popularnych materiałów od wieków wykorzystywanym w architekturze – nie tylko w tradycyjnych metodach wznoszenia budynków. Jego właściwości umożliwiają zastosowanie nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych, wyrafinowanych elementów i detali czy niepowtarzalnych powierzchni. W drewnie tkwi olbrzymi potencjał: strukturalny, plastyczny i fakturalny.

Producent drzwi zewnętrznych klasy premium i nasz partner – firma PARMAX – oferuje ekskluzywne drzwi X FAKTOR, które charakteryzują: funkcjonalność, trwałość i pewność, czyli cechy kojarzące się z najdoskonalszym tradycyjnym rzemiosłem i ekskluzywną ręczną pracą wykończeniową.

Drewniane drzwi zewnętrzne Parmax to klasyka
w nowoczesnym wydaniu.

Nowoczesna klasyka

Nowoczesne detale i ekskluzywna kolorystyka pozwalają na wykorzystanie drewna również w budynkach utrzymanych w stylu nowoczesnym – czyli dokładnie takich jak domy naszej Pracowni. Połączenie naturalnego surowca ze szkłem czy metalem daje niezwykły efekt aranżacyjny, a dzięki charakterystyce drewna jako materiału naturalnego, każde drzwi są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Drzwi X FAKTOR – w wyrafinowanym stylu HOMEKONCEPT
Strefa wejściowa domu HomeKONCEPT 70 z drewnianymi drzwiami zewnętrznymi w nowoczesnym stylu.
AUTOR PROJEKTU: ARCH. JACEK NIEBIESZCZAŃSKI

Specjalnie wyselekcjonowane drewno z naturalnymi sękami i pęknięciami to produkt najwyższej jakości. Drewniane drzwi to połączenie tej naturalności z rozwiązaniami, jakie dają współczesne technologie. Wyjątkowość X FAKTOR polega na tym, że jest to produkt jednocześnie tradycyjny jak i niezwykle awangardowy. Wytrzymałość

Jedną z najcenniejszych cech drewna jest wytrzymałość. Miłe w dotyku, odporne jest na działanie zmiennych warunków atmosferycznych i nie zmienia gwałtownie swojej objętości. Dzięki temu użytkowanie drzwi drewnianych jest bezproblemowe niezależnie od pory roku. Diabeł tkwi w szczegółach

Firma PARMAX łączy w swoim sztandarowym produkcie tradycje rzemiosła z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami. Drzwi X FAKTOR mogą zostać wykonane w rozmiarze do 3 m i mają zamontowane nowoczesne systemy, jak m.in.:

  • inteligentnego otwierania,
  • czytnik linii papilarnych integra z funkcją RFID do bezdotykowego otwierania za pomocą karty,
  • czytnik linii papilarnych MINI (wbudowany w pochwycie),
  • czytnik linii papilarnych STANDARD,
  • czytnik linii papilarnych integra z funkcją Blueetooth do bezdotykowego otwierania drzwi za pomocą smartfona,
  • klawiaturę numeryczną ekey home keypad integra 2.0,
  • jednostkę sterującą micro,
  • czytnik twarzy,
  • automat otwierający drzwi połączony z czytnikiem twarzy lub czytnikiem linii papilarnych.
Drzwi od PARMAX, idealne do projektów domów HOMEKONCEPT
Drzwi od Parmax – klucz do pięknego wnętrza Twojego nowoczesnego domu HOMEKONCEPT.

Nowoczesne drzwi tworzone na indywidualne zamówienie

W firmie PARMAX drzwi tworzone są ściśle według wskazówek i życzeń klienta. Ideą przewodnią firmy jest hasło „Tworzymy – nie produkujemy”. Dzięki takiemu podejściu powstają wyjątkowej klasy drzwi, które doskonale wpisują się w klimat nowoczesnej architektury HOMEKONCEPT.

Standardowo drzwi X FAKTOR wykonywane są z drewna dębowego, ale można je również stworzyć z innych gatunków, również egzotycznych jak np.: iroko, orzech amerykański, czereśnia, teak, merbau, sapelli czy wenge.

To Ty decydujesz o końcowym wyglądzie swoich drzwi do krainy nowoczesności HOMEKONCEPT. Dzięki licznym opcjom wykończenia deski drewnianej jak m.in. szlifowanie (gładka powierzchnia), piaskowanie (deska dębowa poddana procesowi piaskowania uzyskuje bardziej chropowatą strukturę) czy olejowanie (zgodnie z dostępną kolorystyką), każde drzwi mogą być inne – bo możliwości ostatecznej aranżacji są praktycznie nieograniczone! 🙂

Naszego partnera możesz poznać bliżej tutaj, a kolekcję ekskluzywnych drzwi drewnianych X FAKTOR sprawdzisz na stronie: www.drzwixfaktor.pl.

| Materiał partnera |

Skontaktuj się z HOMEKONCEPT

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.