Dachy solarne SunRoof

Dachy solarne SunRoof to połączenie technologii modułów monokrystalicznych z architekturą budynku. Dachy 2w1 pełnią przede wszystkim dwie funkcje – chronią budynek przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i produkują energię elektryczną.

Dach solarny SunRoof na nowoczesnym domu HOMEKONCEPT 79

Bezpieczeństwo i trwałość dachów solarnych 2w1

Specyfikacja dachu solarnego SunRoof

Z technologicznego punktu widzenia dach SunRoof składa się z trzech warstw. Pierwsza warstwa to system izolacji zapewniający 100% wodoszczelność. Warstwa środkowa to podkonstrukcja montażowa. Natomiast zewnętrzna warstwa zbudowana jest z modułów monokrystalicznych typu glass-glass, które przekształcają promienie słoneczne w energię elektryczną. Całość działań podejmowanych podczas instalacji dachu oraz nieprzypadkowy dobór materiałów są gwarancją solidności i bezpieczeństwa konstrukcji. Pomimo pozornej delikatności powierzchni pokrycia, jest ono trwałe i posłuży na lata.

Dach solarny SunRoof na nowoczesnym budynku

Szybki montaż

Do budowy dachu zintegrowanego z ogniwami fotowoltaicznymi potrzeba znacznie mniej materiałów niż w przypadku standardowego dachu + paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu jest to rozwiązanie znacznie tańsze, lżejsze, szybsze w realizacji (czas montażu to 3-10 dni w zależności od rodzaju dachu) oraz bardziej ekologiczne.

Design bez kompromisów

Doskonały design dachów SunRoof to zasługa modułów glass-glass. Jednocześnie są ultra lekkie i ultra cienkie, jak i najbardziej wytrzymałe. Cechuje je również najwyższa efektywność (dzięki wykorzystaniu przedniej i tylnej strony modułu można zwiększyć uzyski energii). Mają też dłuższą żywotność w porównaniu z innymi, alternatywnymi opcjami dostępnymi na rynku.

Nowoczesny dom z dachem solarnym SunRoof

To nas wyróżnia

Skontaktuj się z nami!

Czas na Twój dach solarny 2w1 SunRoof! Skontaktujemy się z Tobą, żeby porozmawiać o wycenie i projekcie dachu solarnego dla Twojego domu.

 

www.sunroof.pl

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.