Dachy solarne SunRoof

Dachy solarne SunRoof to połączenie technologii modułów monokrystalicznych z architekturą budynku. Dachy 2w1 pełnią przede wszystkim dwie funkcje – chronią budynek przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i produkują energię elektryczną.

Dach solarny SunRoof na nowoczesnym domu HOMEKONCEPT 79

Bezpieczeństwo i trwałość dachów solarnych 2w1

Specyfikacja dachu solarnego SunRoof

Z technologicznego punktu widzenia dach SunRoof składa się z trzech warstw. Pierwsza warstwa to system izolacji zapewniający 100% wodoszczelność. Warstwa środkowa to podkonstrukcja montażowa. Natomiast zewnętrzna warstwa zbudowana jest z modułów monokrystalicznych typu glass-glass, które przekształcają promienie słoneczne w energię elektryczną. Całość działań podejmowanych podczas instalacji dachu oraz nieprzypadkowy dobór materiałów są gwarancją solidności i bezpieczeństwa konstrukcji. Pomimo pozornej delikatności powierzchni pokrycia, jest ono trwałe i posłuży na lata.

Dach solarny SunRoof na nowoczesnym budynku

Szybki montaż

Do budowy dachu zintegrowanego z ogniwami fotowoltaicznymi potrzeba znacznie mniej materiałów niż w przypadku standardowego dachu + paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu jest to rozwiązanie znacznie tańsze, lżejsze, szybsze w realizacji (czas montażu to 3-10 dni w zależności od rodzaju dachu) oraz bardziej ekologiczne.

Design bez kompromisów

Doskonały design dachów SunRoof to zasługa modułów glass-glass. Jednocześnie są ultra lekkie i ultra cienkie, jak i najbardziej wytrzymałe. Cechuje je również najwyższa efektywność (dzięki wykorzystaniu przedniej i tylnej strony modułu można zwiększyć uzyski energii). Mają też dłuższą żywotność w porównaniu z innymi, alternatywnymi opcjami dostępnymi na rynku.

Nowoczesny dom z dachem solarnym SunRoof

To nas wyróżnia

Skontaktuj się z nami!

Czas na Twój dach solarny 2w1 SunRoof! Skontaktujemy się z Tobą, żeby porozmawiać o wycenie i projekcie dachu solarnego dla Twojego domu.

 

www.sunroof.pl

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

STREFA PARTNERA HK
5 kwietnia 2024

STOLARKA DO TWOJEGO DOMU

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
12 marca 2024

Koszty budowy domu 2024

STREFA PARTNERA HK
5 marca 2024

NOWOŚĆ – dachówka ceramiczna SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana