NOWOŚĆ – dachówka ceramiczna SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana

Eleganckie pokrycie, zachwycające pod względem estetyki i trwałości to efekt zastosowania na dachu domu według projektu biura HOMEKONCEPT dachówki płaskiej SIMPLA w nowej wersji – NUANCE w kolorze łupka angobowana. Nowość 2024 marki CREATON to idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesną i minimalistyczną architekturę, w przypadku której nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie.
Producent dachówek.

SIMPLA o wymiarach ok. 300 x 500 mm jest jedną z najpopularniejszych na rynku ceramicznych dachówek płaskich. Jej minimalistyczny wygląd, nowoczesny design przyciągają wzrok, podkreślając nowoczesny charakter budynków zaprojektowanych przez architektów biura HOMEKONCEPT. Dopracowany w najmniejszych szczegółach płaski profil idealnie komponuje się z minimalistycznymi liniami nowoczesnych elewacji, na przykład w projekcie HOMEKONCEPT 109. Idealnie sprawdza się jako pokrycie dwuspadowego dachu mieszkalnej stodoły, jak i bardziej skomplikowanych architektonicznie konstrukcji, jak na przykład HOMEKONCEPT 100. SIMPLA to za każdym razem idealny wybór dla tych, którzy pragną mieć modny dach.

Dachówka w wersji NUANCE w kolorze łupka angobowana dostępna jest z bogatą gamą wysokiej jakości akcesoriów spójnych pod względem kolorystyki i stylu, umożliwiających estetyczne wykonanie całego dachu w imponującej jakości, jaką oferuje marka CREATON. SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana dołącza do dostępnych już wariantów kolorystycznych: NUANCE antracytowa angobowana, FINESSE w kolorze łupka glazurowana i FINESSE czarna glazurowana, które są również doskonałym wyborem jako pokrycie dachu projektów naszego biura. Dachówka posiada jedną z najdłuższych gwarancji na rynku! Udzielana jest ona dla wszystkich modeli ceramicznych oferowanych przez CREATON Polska zgodnie z określonymi warunkami na okres aż do 50 lat.

Producent pokryć dachowych.

Najważniejsze zalety dachówki ceramicznej SIMPLA marki CREATON:

  • Wysokiej jakości płaska dachówka ceramiczna stworzona z myślą o nowoczesnej architekturze w modnej kolorystyce, w wersji angobowanej NUANCE lub glazurowanej FINESSE.
  • Imponujące wymiary ok. 300 x 500 mm zapewniają ekonomiczne zużycie od ok. 10,4 szt./m2 oraz minimalistyczny wygląd połaci dachu.
  • Tolerancja rozstawu łat 28 mm i bogata gama akcesoriów umożliwiają szczelny, precyzyjny montaż i estetyczne dopasowanie dachówek do każdego rodzaju dachu skośnego o nachyleniu od 10°.
  • Dachówka posiada jedną z najdłuższych gwarancji na rynku udzielaną zgodnie z określonymi warunkami na okres aż do 50 lat.

Więcej informacji o dachówce ceramicznej SIMPLA marki CREATON można znaleźć na stronie: www.creaton.pl.

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

STREFA PARTNERA HK
5 kwietnia 2024

STOLARKA DO TWOJEGO DOMU

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
12 marca 2024

Koszty budowy domu 2024

STREFA PARTNERA HK
5 marca 2024

NOWOŚĆ – dachówka ceramiczna SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana