Dachówka ceramiczna KODA w nowym kolorze – FINESSE czarnym glazurowanym

Firma CREATON Polska wzbogaciła swoją ofertę o nowy wariant dachówki ceramicznej KODA – FINESSE czarną glazurowaną. Model w całej palecie produktów CREATON od swojej premiery w 2021 roku cieszy się zasłużoną i niesłabnącą popularnością wśród inwestorów. Dachówka ceramioczna KODA jest lubiana między innymi za zachwycającą estetykę, elegancję, imponujące zalety funkcjonalne i perfekcyjną trwałość. Dachówki ceramiczne firmy CREATON idealnie wpisują się w wizję architektoniczną domów projektowanych przez HOMEKONCEPT.

Projekt domu homekoncept 100 - widok na dach pokryty dachówką połaciową koda.

Dachówki ceramiczne CREATON model KODA to świetny wybór dla wszystkich domów z kolekcji projekty domów nowowoczesnych. Dachówka ceramiczna KODA sprawia, że dach jest jednocześnie minimalistyczny i niezwykle elegancki w odbiorze. Czarna dachówka ceramiczna prezentuje się zachwycająco przy projekcie domu HOMEKONCEPT 97.

Koda - dAchówka ceramiczna w odcieniu głębokiej czerni

Inwstorzy dużo czasu spędzają na wyborze pokrycia dachu swojego wymarzonego domu. Dlaczego? Bryła, okna, dach, dachówka betonowa to wizytówka domu, pierwsze wrażenie jaki robi dom. Dlatego tak istotne jest przemyślenie każdego detalu i wyszukiwanie najlepszych rowziązań. Począwszy od tego jaką wybierzemy dachówkę ceramiczną a kończąc na tym jaki jest rozstaw łat i czy spójne są wszystkie elementy ceramiczne.

Wszystkim inwestorom, którzy zdecydowali się na budowę nowoczesnego domu z kolekcji HOMEKONCEPT bardzo odpowiada dachówka ceramiczna KODA.

Dachówka ceramiczna model KODA to oryginalny kształt, w eleganckim odcieniu głębokiej czerni podkreślonym najlepszej jakości powierzchnią glazurowaną, tworzy na połaci dachu subtelną teksturę – nowoczesną i elegancką. Dachówka ceramiczna KODA jest atrakcyjną alternatywą dla ceramicznej dachówki płaskiej.

Dachówka ceramiczna koda marki creaton w kolorze łupka glazurowanym.

Dachówka ceramiczna CREATON KODA ma bardzo elegancką i minimalistyczną formę, dzięki temu świetnie wygląda na każdym domu z kolekcji HOMEKONCEPT. Niezależnie od tego czy wybierzemy projekty domów piętrowych czy może jednak projekty domów z poddaszem.

Dachówka ceramiczna CREATON KODA w wersji FINESSE

Dachówka ceramiczna CREATON KODA w wersji FINESSE jest jeszcze bardziej funkcjonalna i trwała. Ta dachówka ceramiczna jest odporna na działanie szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, w tym silnego mrozu i intensywnego promieniowania UV. Powłoka zmniejsza ryzyko osadzania się na połaci zanieczyszczeń oraz ogranicza zmiany wynikające ze zjawiska „starzenia się” dachu.

Uzupełnieniem dachówki połaciowej KODA jest bogata gama dodatków ceramicznych i akcesoriów zapewniających wygodny i szybki montaż dachu w jakości CREATON. Dachówka posiada gwarancję aż do 50 lat zgodnie z warunkami na www.creaton.pl.

Dachówka ceramiczna ceraton koda na dachu domu jednorzodzinneho homekoncept 100.

W nowoczesnej architekturze domów jednorodzinny świetnie się sprawdza dachówka ceramiczna CREATON model KODA. W projekcie domu HOMEKONCEPT 100 dachówka została zaprojektowana na całej powierzchni dachu dwuspadowego. Wpływa to niesamowicie na elegancję całego domu.

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.