Dachówka cementowa KAPSTADT w wersji DURATOP PRO

Dachówka KAPSTADT w wersji DURATOP PRO to nowoczesne rozwiązanie o idealnie płaskim kształcie, doskonałych parametrach technicznych i wyróżniającej estetyce. Liczne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają trwałość dachu na najwyższym poziomie. Dachówka idealnie sprawdzi się jako pokrycie dachu nowoczesnych domów według projektów naszego biura.

Dzięki modnej formie i doskonałej funkcjonalności, dachówka KAPSTADT w wersji DURATOP PRO jest idealnym wyborem dla inwestorów poszukujących wyróżniających się designem, trwałych i energooszczędnych rozwiązań na swoje dachy. Dostępna w modnych kolorach, takich jak czarny i grafitowy, tworzy jednolitą fakturę na połaci, dodając elegancji i uroku domowi. KAPSTADT świetnie sprawdzi się jako pokrycie dachu takich projektów biura HOME KONCEPT, jak HOMEKONCEPT 121, HOMEKONCEPT 107, HOMEKONCEPT 66 A G2. Nowoczesna architektura dachu i minimalistyczna dachówka o perfekcyjnym kształcie to niezmiennie doskonałe połączenie.

Innowacyjna powłoka DURATOP PRO została opracowana specjalnie przez ekspertów CREATON, aby skutecznie chronić dach z dachówki KAPSTADT przed wpływem wszelkich czynników zewnętrznych. Ta powłoka nowej generacji jest podobna do angoby znanej z dachówek ceramicznych i odpowiada na potrzeby wymagającego rynku pokryć dachowych. Wszystkie, liczne zalety dachówki KAPSTADT z powłoką DURATOP PRO sprawiają, że jest ona idealnym pokryciem dachowym.

Więcej informacji na www.creaton.pl

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

STREFA PARTNERA HK
10 maja 2024

Bramy garażowe FAKRO | INNOVIEW LINE - nowa jakość na rynku

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
30 kwietnia 2024

e-KATALOG projektów domów nowoczesnych HOMEKONCEPT

STREFA PARTNERA HK
22 kwietnia 2024

Dachówka cementowa KAPSTADT w wersji DURATOP PRO