Dachówka cementowa KAPSTADT – synonim nowoczesnego minimalizmu

Prosta forma, płaska powierzchnia, trwała kolorystyka, a przy tym niezmienność kształtu – to tylko niektóre cechy wyróżniające dachówkę cementową KAPSTADT marki CREATON. To idealny wybór dla zwolenników solidnych form i nowoczesnych rozwiązań, którzy chcą, aby ich dach zachował piękny wygląd i zachwycał przez dziesięciolecia.

Dlaczego KAPSTADT?

Osiągnięcie oryginalnego pokrycia dachowego, charakteryzującego się wyjątkowym wyglądem, a także wysoką jakością i estetyką, jest naprawdę możliwe. Potrzebny jest tylko odpowiedni materiał budowlany spełniający szereg warunków: musi być wytrzymały, atrakcyjny wizualnie, a także stabilny i trwały. Wszystkie te wymagania spełnia dachówka cementowa KAPSTADT marki CRETON. Produkt, który świetnie prezentuje się na stromym dachu, tworząc gładką i jednolitą fakturę. Co więcej, prosta forma sprawia, że gotowa połać prezentuje się ponadczasowo i uniwersalnie, a jednocześnie wpisuje się w obecnie panujące trendy architektoniczne.

Dachówka cementowa Kapstadt do nowoczesnego domu HOMEKONCEPT

Moc zalet

  • Ukryty zamek boczny i ożebrowane spodnie zapewniają wyjątkową szczelność, a także uniemożliwiają przedostanie się wody i gromadzenie się osadów pod połacią dachu, dzięki czemu nie zarasta ona mchem.
  • Gładka i jednorodna powierzchnia spełnia wymagania w zakresie funkcjonalności i wzornictwa, a także zapewnia trwały i czysty dach na wiele lat.
  • Odpowiedni dobór materiałów zapewnia odporność na obciążenia powodowane przez wiatr i śnieg, a także niepalność i ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
  • Zaawansowane rozwiązania technologiczne to gwarancja trwałości, stabilności, wydajności, a także łatwości montażu.
  • Stosowanie naturalnych surowców, takich jak wapień, piasek i woda, a także produkcja przy minimalnym zużyciu energii, sprawia, że dachówka KAPSTADT jest produktem przyjaznym dla środowiska.

Więcej informacji o produkcie na www.creaton.pl/KAPSTADT >>>

/ Materiał partnera /

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
28 May 2022

Twój dom musi wyrażać Ciebie! Zaplanuj swoje wnętrza z HOMEKONCEPT

HOMEKONCEPT RADZI
25 May 2022

Zmiana zasad rozliczania energii z instalacji fotowoltaicznych

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
14 May 2022

Najładniejsza strefa dzienna HOMEKONCEPT