Dach przyszłości SunRoof w Twoim domu HOMEKONCEPT

Dach solarny to synonim dobrego designu i zrównoważonej architektury. Wygląda imponująco, zasila dom w darmową energię ze słońca i jednocześnie posiada wszystkie cechy, które zapewniają jego ochronę i izolację. Może tworzyć całą powierzchnię dachu nawet jeśli ma on nietypowy kształt!

Takie rozwiązanie oferuje marka SunRoof, która jest pionierem w tej dziedzinie na skalę światową. Przeczytaj ten artykuł i poznaj bliżej dach solarny – ultranowoczesne rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojego domu.

Dlaczego z SunRoof nie musimy iść na kompromis?

SunRoof to rozwiązanie 2w1 – zastępuje tradycyjny dach i produkuje prąd ze słońca bez dodatkowych instalacji. Nie widać na nim odstających paneli fotowoltaicznych, które skutecznie burzą wizję domu marzeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nowoczesna architektura może być nie tylko ekonomiczna, inteligentna i piękna, ale jednocześnie przyjazna dla człowieka i środowiska naturalnego.

Nowoczesne rozwiązanie dachu solarnego SunRoof w gotowym projekcie domu HOMEKONCEPT 79
Dach solarny SunRoof w nowoczesnym projekcie domu HomeKONCEPT 79.

Zintegrowane rozwiązania to przyszłość budownictwa

Innowacyjna technologia SunRoof łączy architekturę domu z możliwością produkcji prądu. Taki zintegrowany z ogniwami fotowoltaicznymi dach, zapewni „zieloną” energię do zasilania wszystkich urządzeń elektrycznych, ogrzewania, klimatyzacji i ładowania samochodu elektrycznego we własnym garażu. Stworzy to nową przestrzeń do inteligentnego zarządzania energią.

Przełomowa technologia glass-glass charakteryzuje się nie tylko wyższą wydajnością i trwałością, która została przetestowana na ponad 150 projektach zrealizowanych przez SunRoof, ale także zapewnia niezwykły wygląd. Dach solarny integruje się z materiałami o różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu świetnie komponuje się z architekturą w każdym regionie na świecie.

Sekrety szwedzkich designerów uzupełniają architekturę domu

Skandynawski minimalizm i elegancja nie pozostają bez znaczenia dla ostatecznego efektu wizualnego, jaki oferuje dach solarny. Wygląda jak nowoczesna, przyciągająca uwagę dachówka. Szwedzka jakość i przywiązanie do natury sprawiły, że to rozwiązanie stało się naprawdę popularne.

Dach solarny zastępujący tradycyjny dach i fotowoltaikę - dach SunRoof w gotowym projekcie domu HOMEKONCEPT
Dach solarny SunRoof w gotowym projekcie domu HomeKONCEPT 79.

Kolor dla odważnych

Kolorowy dach solarny to propozycja SunRoof na ekologiczną i piękną architekturę w oryginalnym wydaniu. Czasem klasyczna czerń nie do końca wpisuje się w wizję klienta, jak i założenia Miejscowego planu przestrzennego czy Warunków zabudowy.

W przykładowym projekcie, który prezentujemy niżej założenie inwestora było jasne – ekologiczny dom powinien stanowić wizualną całość. Płynne przejście pomiędzy czarną i ceglastą elewacją, a dachem miało podkreślać harmonię miejsca i jego synergię z otoczeniem. Udało się to uzyskać z zastosowaniem technologii SunRoof, która integruje dach z ogniwami solarnymi, co jednocześnie pozwoliło na dopasowanie jego koloru do projektu.

Kolorowy dach solarny SunRoof - energia słoneczna z dachu
Przykład kolorowego dachu solarnego SunRoof.

Takim sposobem oszczędny w formie dom nabiera ciekawego efektu wizualnego, a jego mieszkańcy mogą czerpać korzyści z energii słonecznej. Prąd wytwarzany przez SunRoof wystarczy do ogrzewania budynku, zasilania urządzeń elektrycznych, korzystania z rozwiązań typu smart home i do ładowania samochodu elektrycznego.

Nowoczesność dopasowana do HomeKONCEPT

SunRoof w Twoim domu HOMEKONCEPT spełni wszystkie funkcje tradycyjnego dachu. Ten nowoczesny system zadaszenia chroni i izoluje budynek, a jednocześnie wyłapując wszystkie promienie słońca, wytwarza czystą energię solarną.

Wybuduj swój HomeKONCEPT przyszłości – poznaj naszego partnera!

Dach SunRoof w domu HOMEKONCEPT

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
28 May 2022

Twój dom musi wyrażać Ciebie! Zaplanuj swoje wnętrza z HOMEKONCEPT

HOMEKONCEPT RADZI
25 May 2022

Zmiana zasad rozliczania energii z instalacji fotowoltaicznych

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
14 May 2022

Najładniejsza strefa dzienna HOMEKONCEPT