Atrakcyjne dodatki do projektów HOMEKONCEPT

Projekty domów nowoczesnych HOMEKONCEPT wyróżniają się oryginalną stylistyką oraz innowacyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Zostały zaprojektowane w technologii tradycyjnej. Jednak dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami budowlanymi możliwa jest również budowa w technologii szkieletu drewnianego czy też IZODOM 2000. Sprawdż kto pomoże Ci zamienić marzenia w rzeczywistość i jakie technologie budowy domu są oferowane!

Wybierz wersję projektu domu dopasowaną do swoich potrzeb

Każdy projekt domu HOMEKONCEPT można dostosować do indywidualnych i specyficznych wymagań inwestora. Pomocne są tu przede wszystkim gotowe opracowania domów w różnych wariantach, które znajdziesz na naszej stronie www. Można wśród nich znaleźć wybrane domy ze zmodyfikowanymi układami funkcjonalnymi lub innymi istotnymi zmianami w architekturze, konstrukcji i instalacjach.

Na wszystkie dodatkowe zmiany pracownia HOMEKONCEPT wystawia pisemną zgodę autora projektu. Można je wprowadzić w trakcie adaptacji u wybranego architekta lokalnego.

Listę architektów adaptujących zamieściliśmy tutaj >>>

Kosztorys inwestorski – gotowy przepis na DOBRZE ZAPLANOWANĄ budowę domu

Budowa domu wymaga starannego zaplanowania. Olbrzymią pomocą w przygotowaniu, realizacji i rozliczeniu całej budowy jest kosztorys inwestorski HOMEKONCEPT. Dzięki szczegółowemu wyliczeniu wszystkich materiałów i prac budowlanych niezbędnych do wykonania poszczególnych etapach budowy domu, każdy inwestor będzie mógł na bieżąco kontrolować wykonawcę oraz pilnować bieżących kosztów budowy.

Kosztorys budowlany - dodatki HOMEKONCEPT

pakiety dodatków homekoncept

Jednym z najczęściej wybieranym dodatkowym rozwiązaniem przy zakupie projektu domu HOMEKONCEPT są PAKIETY DODATKÓW HOMEKONCEPT. Są to cztery atrakcyjne zestawy zawierające najbardziej przydatne i najchętniej wybierane przez naszych klientów dodatki do projektów domów. W zależności od wybranego zestawu, w każdym z nich znajdziesz materiały niezbędne w trakcie przygotowania i realizacji Twojej inwestycji. Zamawiając dowolny pakiet razem z gotowym projektem domu HOMEKONCEPT, zaoszczędzasz na zakupie pojedynczych dodatków!

Kup projekt domu z PAKIETem BASIC

Jeśli zależy Ci na prostym starcie - wybierz podstawowy PAKIET BASIC, który ułatwi Ci rozpoczęcie budowy. Oprócz projektu w PDF i zgody na zmiany w projekcie, skompletowaliśmy w nim materiały niezbędne na każdej budowie m. in. tablicę informacyjną, dziennik budowy domu, czy praktyczną teczkę na dokumentację projektową. W cenie uwzględniliśmy także wysyłkę kurierem na wskazany przez Ciebie adres w cenie! Wartość poszczególnych dodatków PAKIETU BASIC wynosi 135 zł, natomiast w zestawie z projektem tylko 30 zł - zyskujesz więc 105 zł.

PAKIET HOME

PAKIET HOME przeznaczony jest dla inwestorów, którzy planują budowę domu z kosztorysem w ręku, chcą pogłębiać wiedzę budowlaną przekazywaną przez ekspertów magazynu Ładny Dom i planują korzystać z atrakcyjnych rabatów dostępnych dla posiadaczy karty Home Profit. Dodatkowy egzemplarz projektu HOMEKONCEPT dołączony do zestawu, będzie z pewnością miłą pamiątką po zakończonej inwestycji. Wartość poszczególnych dodatków PAKIETU HOME wynosi 1194 zł, natomiast w zestawie z projektem zapłacisz tylko 490 zł.

BUDOWA DOMU Z PAKIETem PREMIUM

Rozbudowany PAKIET PREMIUM pozwala dostosować gotowy projekt domu do potrzeb inwestora. Jego zawartość można dowolnie konfigurować wybierając dwa różne dodatki np: projekt ogrzewania pompą ciepła oraz projekt garażu wolnostojącego. Decydując się na ten pakiet zaoszczędzisz także na zakupach w naszym sklepie z nowoczesnym wyposażeniem wnętrz www.HOMEKONCEPT.shop czy zamawiając gotowy projekt ogrodu (rabat 10%). Wartość poszczególnych dodatków PAKIETU PREMIUM wynosi 2644 zł, natomiast w zestawie z projektem tylko 990 zł.

PAKIET PREMIUM +

Kto z nas nie marzy o domu z pięknie zagospodarowanym otoczeniem - pełnym oryginalnych roślin, dobrze rozplanowanych ścieżek i perfekcyjnie oświetlonej przestrzeni nocą. Ostatnią propozycją, którą dla Ciebie przygotowaliśmy jest PAKIET PREMIUM+, który uwzględnia w zamówieniu gotowy projekt ogrodu. Wartość tego pakietu wynosi 5144 zł, a zamawiając go razem z wybranym projektem domu zapłacisz 2990 zł.

Pakiety dodatków HOMEKONCEPT

NOWOCZESNY PROJEKT GARAŻU WOLNOSTOJĄCEGO

W HOMEKONCEPT pomyśleliśmy też o lokum dla Twojego auta! W kolekcji garaży HOMEKONCEPT z pewnością odnajdziesz projekt, którego stylistyka perfekcyjnie dopasuje się do wybranego projektu domu. Warto wspomnieć, że kupując projekt domu w zestawie z garażem, za garaż zapłacisz połowę ceny!

Nowoczesny projekt garażu wolnostącego HOMEKONCEPT G 02
Garaż wolnostojący z wiatą HOMEKONCEPT G 02.
Autor projektu: arch. jacek niebieszczański

PROJEKT DOMU HOMEKONCEPT - OD CZEGO ZACZĄĆ?

Skoro czytasz ten artykuł to znaczy, że decyzja o budowie domu HOMEKONCEPT to fakt i zrobiłeś pierwszy krok do spełnienia swojego życiowego marzenia. Może już masz wybrany projekt, a może przyszedł czas na wybór, a w głowie pojawia się tysiące pytań. Jak wybrać ten właściwy, który będzie spełniał Twoje wszystkie teraźniejsze i przyszłe oczekiwania? Jaki pakiet dodatków wybrać? Czy potrzebuję projektu garażu wolnostojącego? Zależy nam na tym, aby każda osoba decydująca się na zakup gotowego projektu domu HOMEKONCEPT wybrała ten, który będzie w 100% dopasowany do potrzeb całej rodziny, a dzięki dodatkowym opracowaniom - budowa przebiegnie sprawnie i bezproblemowo! Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z naszą pracownią, która oferuje Ci pomoc na każdym etapie decyzji zakupowej, a później - budowy.

Napisz nam czego potrzebujesz Ty i Twoja rodzina, opowiedz o swojej wizji, a nasi doradcy projektowi odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i zaproponują rozwiązania dopasowane do Twoich wymogów i możliwości.

Nie ma jak w HOMEKONCEPT. :)

Kontakt z doradcą projektowym HOMEKONCEPT

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

HOMEKONCEPT RADZI
4 August 2022

Dlaczego najlepsi architekci rekomendują instalację zmiękczacza wody w domu?

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
29 July 2022

Razem czy oddzielnie? Zalety i wady łączenia pomieszczeń

BUDOWA HOMEKONCEPT
13 July 2022

Zmiany w gotowym projekcie domu