Atrakcyjne dodatki do projektów HOMEKONCEPT

Projekty domów nowoczesnych HOMEKONCEPT wyróżniają się oryginalną stylistyką oraz innowacyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Zostały zaprojektowane w technologii tradycyjnej. Jednak dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami budowlanymi możliwa jest również budowa w technologii szkieletu drewnianego czy też IZODOM 2000. Sprawdż kto pomoże Ci zamienić marzenia w rzeczywistość i jakie technologie budowy domu są oferowane!

Wybierz wersję projektu domu dopasowaną do swoich potrzeb

Każdy projekt domu HOMEKONCEPT można dostosować do indywidualnych i specyficznych wymagań inwestora. Pomocne są tu przede wszystkim gotowe opracowania domów w różnych wariantach, które znajdziesz na naszej stronie www. Można wśród nich znaleźć wybrane domy ze zmodyfikowanymi układami funkcjonalnymi lub innymi istotnymi zmianami w architekturze, konstrukcji i instalacjach.

Na wszystkie dodatkowe zmiany pracownia HOMEKONCEPT wystawia pisemną zgodę autora projektu. Można je wprowadzić w trakcie adaptacji u wybranego architekta lokalnego.

Listę architektów adaptujących zamieściliśmy tutaj >>>

Kosztorys inwestorski – gotowy przepis na DOBRZE ZAPLANOWANĄ budowę domu

Budowa domu wymaga starannego zaplanowania. Olbrzymią pomocą w przygotowaniu, realizacji i rozliczeniu całej budowy jest kosztorys inwestorski HOMEKONCEPT. Dzięki szczegółowemu wyliczeniu wszystkich materiałów i prac budowlanych niezbędnych do wykonania poszczególnych etapach budowy domu, każdy inwestor będzie mógł na bieżąco kontrolować wykonawcę oraz pilnować bieżących kosztów budowy.

Kosztorys budowlany - dodatki HOMEKONCEPT

pakiety dodatków homekoncept

Jednym z najczęściej wybieranym dodatkowym rozwiązaniem przy zakupie projektu domu HOMEKONCEPT są PAKIETY DODATKÓW HOMEKONCEPT. Są to cztery atrakcyjne zestawy zawierające najbardziej przydatne i najchętniej wybierane przez naszych klientów dodatki do projektów domów. W zależności od wybranego zestawu, w każdym z nich znajdziesz materiały niezbędne w trakcie przygotowania i realizacji Twojej inwestycji. Zamawiając dowolny pakiet razem z gotowym projektem domu HOMEKONCEPT, zaoszczędzasz na zakupie pojedynczych dodatków!

Kup projekt domu z PAKIETem BASIC

Jeśli zależy Ci na prostym starcie - wybierz podstawowy PAKIET BASIC, który ułatwi Ci rozpoczęcie budowy. Oprócz projektu w PDF i zgody na zmiany w projekcie, skompletowaliśmy w nim materiały niezbędne na każdej budowie m. in. tablicę informacyjną, dziennik budowy domu, czy praktyczną teczkę na dokumentację projektową. W cenie uwzględniliśmy także wysyłkę kurierem na wskazany przez Ciebie adres w cenie! Wartość poszczególnych dodatków PAKIETU BASIC wynosi 135 zł, natomiast w zestawie z projektem tylko 30 zł - zyskujesz więc 105 zł.

PAKIET HOME

PAKIET HOME przeznaczony jest dla inwestorów, którzy planują budowę domu z kosztorysem w ręku, chcą pogłębiać wiedzę budowlaną przekazywaną przez ekspertów magazynu Ładny Dom i planują korzystać z atrakcyjnych rabatów dostępnych dla posiadaczy karty Home Profit. Dodatkowy egzemplarz projektu HOMEKONCEPT dołączony do zestawu, będzie z pewnością miłą pamiątką po zakończonej inwestycji. Wartość poszczególnych dodatków PAKIETU HOME wynosi 1214 zł, natomiast w zestawie z projektem zapłacisz tylko 490 zł.

BUDOWA DOMU Z PAKIETem PREMIUM

Rozbudowany PAKIET PREMIUM pozwala dostosować gotowy projekt domu do potrzeb inwestora. Jego zawartość można dowolnie konfigurować wybierając dwa różne dodatki np: projekt ogrzewania pompą ciepła oraz projekt garażu wolnostojącego. Decydując się na ten pakiet zaoszczędzisz także na zakupach w naszym sklepie z nowoczesnym wyposażeniem wnętrz www.HOMEKONCEPT.shop czy zamawiając gotowy projekt ogrodu (rabat 5%). Wartość poszczególnych dodatków PAKIETU PREMIUM wynosi 2764zł, natomiast w zestawie z projektem tylko 990 zł.

PAKIET PREMIUM +

Kto z nas nie marzy o domu z pięknie zagospodarowanym otoczeniem - pełnym oryginalnych roślin, dobrze rozplanowanych ścieżek i perfekcyjnie oświetlonej przestrzeni nocą. Ostatnią propozycją, którą dla Ciebie przygotowaliśmy jest PAKIET PREMIUM+, który uwzględnia w zamówieniu gotowy projekt ogrodu. Wartość tego pakietu wynosi 6654 zł, a zamawiając go razem z wybranym projektem domu zapłacisz 4490zł.

Pakiety dodatków HOMEKONCEPT

NOWOCZESNY PROJEKT GARAŻU WOLNOSTOJĄCEGO

W HOMEKONCEPT pomyśleliśmy też o lokum dla Twojego auta! W kolekcji garaży HOMEKONCEPT z pewnością odnajdziesz projekt, którego stylistyka perfekcyjnie dopasuje się do wybranego projektu domu. Warto wspomnieć, że kupując projekt domu w zestawie z garażem, za garaż zapłacisz połowę ceny!

Nowoczesny projekt garażu wolnostącego HOMEKONCEPT G 02
Garaż wolnostojący z wiatą HOMEKONCEPT G 02.
Autor projektu: arch. jacek niebieszczański

PROJEKT DOMU HOMEKONCEPT - OD CZEGO ZACZĄĆ?

Skoro czytasz ten artykuł to znaczy, że decyzja o budowie domu HOMEKONCEPT to fakt i zrobiłeś pierwszy krok do spełnienia swojego życiowego marzenia. Może już masz wybrany projekt, a może przyszedł czas na wybór, a w głowie pojawia się tysiące pytań. Jak wybrać ten właściwy, który będzie spełniał Twoje wszystkie teraźniejsze i przyszłe oczekiwania? Jaki pakiet dodatków wybrać? Czy potrzebuję projektu garażu wolnostojącego? Zależy nam na tym, aby każda osoba decydująca się na zakup gotowego projektu domu HOMEKONCEPT wybrała ten, który będzie w 100% dopasowany do potrzeb całej rodziny, a dzięki dodatkowym opracowaniom - budowa przebiegnie sprawnie i bezproblemowo! Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z naszą pracownią, która oferuje Ci pomoc na każdym etapie decyzji zakupowej, a później - budowy.

Napisz nam czego potrzebujesz Ty i Twoja rodzina, opowiedz o swojej wizji, a nasi doradcy projektowi odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i zaproponują rozwiązania dopasowane do Twoich wymogów i możliwości.

Nie ma jak w HOMEKONCEPT. :)

Kontakt z doradcą projektowym HOMEKONCEPT

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.