IZODOM 2000

Firma Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem rozwiązań do budowy nowoczesnych domów wysoce energooszczędnych i pasywnych, poprzez rozwiniętą sieć partnerską, stanowiących kompletny system budowlany oparty na szalunku traconym w technologii IZODOM2000.

Dlaczego budując dom warto wybrać technologię IZODOM2000?

Dom buduje się na lata. Warto więc zadbać, by do jego utrzymania potrzeba było jak najmniej energii. Domy pasywne są tym, co pozwoli dbać o środowisko naturalne, a także o własny budżet/ własne pieniądze. Decydując się na budowę domu z firmą Izodom 2000 Polska mamy zagwarantowane:

  • Szybkość budowy – proces przebiega szybko. Dzięki sprawdzonym, solidnym materiałom – kształtkom i betonowi, średniej wielkości dom jest gotowy do wprowadzenia w ciągu 3 miesięcy. System jest dokładnie przemyślany i zawiera elementy, które pozwalają na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów architektonicznych.
  • Termoizolacja – budowa domu z wykorzystaniem technologii IZODOM2000 zapewnia doskonałą izolację termiczną, dzięki czemu w domu panuje zdrowy i komfortowy klimat. Oznacza to utrzymanie pomieszczeń w optymalnym zakresie komfortu termicznego tworząc cichą i wygodną przestrzeń do życia i pracy. Szacuje się, że w ciągu 30 lat można zaoszczędzić ponad 100 000zł na kosztach ogrzewania.
  • Polska produkcja – ojciec z synami ponad 30 lat temu opracowali i wdrożyli do produkcji autorski system budowlany dedykowany dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Produkcja kształtek styropianowych w technologii IZODOM2000 odbywa się w Polsce.
  • Ekologia – system IZODOM2000 wpływa bezpośrednio na zmniejszenie emisji CO2 oraz szkodliwych pyłów do atmosfery. Porównując z technologią tradycyjną IZODOM jest dwukrotnie lepszy.

 

www.izodom.pl, www.izodom2000.pl, homekoncept@izodom.pl 43 823 41 88