Inter-Lers

Gotowe projekty domów HomeKONCEPT zakładają zastosowanie tradycyjnej więźby dachowej, wykonywanej na placu budowy przez cieślę. Wybierając technologię więźby z fabryki INTER – LERS zyskują Państwo pewność, że konstrukcja powstanie z doskonałej jakości tarcicy klasy C24: struganej, suszonej i impregnowanej. Tworzone na hali produkcyjnej elementy będą podlegać zakładowej kontroli jakości, dzięki czemu na plac budowy przyjadą belki dokładnie zwymiarowane i gotowe do montażu, który nie powinien zająć więcej jak 2 – 3 dni.

W przypadku domów parterowych alternatywą jest prefabrykowana więźba dachowa montowana na budowie. Elementy drewniane łączone są płytkami kolczastymi, dzięki czemu całość jest bardzo wytrzymała i trwała, a przy okazji tańsza w budowie. Dolne wiązary zastępują bowiem strop żelbetowy. Odpada zatem konieczność budowy ciężkiego stropu wylewanego. Firma INTER LERS Sp. z o.o. przygotowuje dla Klientów HomeKONCEPT projekt i wycenę prefabrykowanej więźby dachowej, który może zastąpić tradycyjną więźbę stosowaną w gotowych projektach domów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o bezpośredni kontakt z firmą INTER – LERS. Formularz ofertowy, adres mailowy oraz bezpośrednie telefony do przedstawicieli techniczno-handlowych znajdują się na stronie internetowej producenta. Można tam znaleźć również bliższe informacje na temat firmy i stosowanej przez nią technologii.

www.inter-lers.pl biuro@inter-lers.pl +48 614 270 423