Galeco Sp. z o.o. – Uśmiech na deszcz

Odzwierciedleniem filozofii firmy jest charakterystyczne logo, które podkreśla optymistyczny charakter naszej firmy. Kierując się mottem “uśmiech na deszcz” sugerujemy, iż na wszystko można znaleźć dobre rozwiązanie i z uśmiechem podchodzić nawet do niesprzyjających warunków otoczenia. Ponadto element logotypu obrazuje charakterystyczny kształt rynny Galeco, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów.

Firma Galeco Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego.

Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów rynnowych do odprowadzania wody z dachów skośnych, systemów odprowadzania wody deszczowej z dachów płaskich, a także podbitki dachowej pcv.

W swojej ofercie Galeco proponuje m.in. tradycyjne, półokrągłe systemy rynnowe: system Galeco PVC, rynny Galeco STAL ze stali powlekanej, które są produktem odnoszącym spore sukcesy na rynku krajowym i rynkach eksportowych. Firma oferuje również ekonomiczny system rynnowy Galeco LUXOCYNK.

Galeco jest również prekursorem w produkcji kompletnych systemów rynnowych o profilu kwadratowym. Kwadratowe rynny dostępne są w systemie rynnowym Galeco BEZOKAPOWYGaleco STAL oraz Galeco PVC.

Dążenie do ciągłego rozwoju, zaowocowało systemowym podejściem do odwodnienia i hydroizolacji segmentu dachów płaskich poprzez wprowadzenie kompletów wpustów dachowych i membrany EPDM.

Bogatą ofertę uzupełnia Galeco NOVA – podbitka dachowa pcv na najwyższym poziomie jakościowym.

Od stycznia 2020 roku Ambasadorem Marki Galeco został Wilfredo Leon – najlepszy siatkarz świata. Myśląc o wyborze ambasadora, mieliśmy na uwadze, aby zarówno osobowość, postawa, jak i wyznawane przez niego wartości były zgodne i spójne z wartościami marki i firmy Galeco.

https://galeco.pl/ galeco@galeco.pl +48 12 258 32 00