Dom dziecięcych marzeń – HomeKONCEPT oczami dzieci

Dom dziecięcych marzeń – HomeKONCEPT oczami dzieci

Dzisiejszy artykuł to tak naprawdę wernisaż prac prawdziwych artystów! Nasi najmłodsi obserwatorzy wzięli udział w specjalnie zorganizowanym dla nich konkursie i wykorzystując przeróżne techniki, zaprezentowali swoje spojrzenie na DOM.

Byliśmy ciekawi jak wygląda dom dziecięcych marzeń… Czy ma wokół siebie olbrzymi ogród, w którym znajdzie się masa kryjówek? Czy w ogrodowym basenie pływają różowe flamingi? A może do pokoju małego odkrywcy wskakuje się na piętro z trampoliny?

Chcieliśmy poznać nie tylko dziecięce wizje i marzenia, ale też maksymalnie pobudzić fantazję Waszych pociech i kto wie… może zaszczepić miłość do architektury, która w przyszłości pozwoli nam spotkać się na jednej ścieżce zawodowej? 🙂

Przedstawiamy Wam dzisiaj autorki i autorów prac nagrodzonych w naszym wyjątkowym konkursie. Ujęła nas w nich pomysłowość, niebanalne spojrzenie na wymarzony dom, ale też niezwykłe zaangażowanie rodziców w wykonanie konkursowego zadania!

Nowoczesny świat HomeKONCEPT w Minecraft

HomeKONCEPT w Minecraft - dom dziecięcych marzeń

Praca 10-letniego Gabriela to prawdziwy majstersztyk, wykonany z niesamowitą precyzją i pomysłem! Co tu dużo pisać… jeszcze kilka lat i może to właśnie wizualizacje Gabriela będziecie oglądać na naszej stronie?

Belka to podstawa!

HomeKONCEPT 50 z klocków - dom dziecięcych marzeń

6-letnia Rita wie doskonale, że belka HomeKONCEPT to absolutny must have. Dlatego odtwarzając nasz HomeKONCEPT 50 z klocków, nie mogło jej oczywiście zabraknąć. Elegancki dom dla małej elegantki… i pieska!

Dom marzeń? Zbuduję go sam!

HomeKONCEPT oczami dziecka

Jaś wziął sprawy w swoje ręce i zamiast czekać na ekipę budowlaną, po prostu go sam wybudował! Dinozaury wyglądają na zadowolone. 🙂 I trudno się dziwić, bo mamy tu wszystko – zadaszony taras, duży ogród i akcent koloru (bardzo modna butelkowa zieleń) na drzwiach.

Kolor w HomeKONCEPT

Wymarzony HomeKONCEPT witraż z bibuły

Wymarzony dom Bartosza wykonany w formie witrażu z bibuły. Prawda, że jest piękny? I to jesienne drzewo w ogrodzie płonące milionem złotych barw… Wprowadzamy się od zaraz!

HomeKONCEPT ze snów

HomeKONCEPT marzeń - praca konkursowa

8-letnia Sonia w swojej pracy zawarła wszystkie charakterystyczne elementy HomeKONCEPT. Duże przeszklenia, dekoracyjna strefa wejściowa, widokowy taras z wiszącymi fotelami i oczywiście… belka! Duży ogród dla świnki tylko utwierdził nas w przekonaniu, że Sonia przemyślała tu wszystko od A do Z. 🙂

Niebo nad HomeKONCEPT

Dom marzeń według dziecka - HomeKONCEPT

Filip swoją pracę wykonał techniką mieszaną – patyczki po lodach (EKIPY?:D), tektura, farbki, kredki. Oprócz budynku, Filip nie zapomniał o otoczeniu. Mamy tu kwitnące kwiaty w ogrodzie, które świetnie współgrają z stolarką okienną. A chmury powoli płyną po niebie dając obraz sielanki. Genialna praca!

Funkcjonalność ponad wszystko

Nowoczesny dom z nowoczesnym wnętrzem oczami dziecka

Dom to nie tylko budynek z zewnątrz. Liliana wie o tym doskonale, dlatego w swojej pracy przedstawiła nam własną wizję funkcjonalnych wnętrz, w których znajdzie się miejsce nawet na najbardziej szalone marzenia! Ta oryginalna willa z garażem świetnie przedstawia co wyśniony dom powinien posiadać. Zjeżdżalnia na dachu, dwupoziomowe jacuzzi, sala kinowa, czy pokój dla domowych zwierzaków to po prostu konieczność!:)

Dom dziecięcych marzeń

W tej pierwszej i niejako przełomowej edycji naszego konkursu z okazji Dnia Dziecka spłynęło do nas ponad 50 zgłoszeń! Dziękujemy Wam wszystkim za udział. 🙂 Prace dzieciaków nie dość, że zaskoczyły nas w swojej ilości, to jeszcze były prawdziwym odkryciem jeżeli chodzi o talent i pomysłowość najmłodszych miłośników HK. Mamy nadzieję, że ten spędzony wspólnie czas umilił Wam deszczową końcówkę maja, a mali artyści odnaleźli nowe hobby, które stanie się ich prawdziwą pasją.

DZIĘKUJEMY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *