Dlaczego dobrze jest wybrać projekt domu HomeKONCEPT?

Dlaczego dobrze jest wybrać projekt domu HomeKONCEPT?

Dom to przestrzeń najbliższa człowiekowi i najważniejsze miejsce, do którego wraca się nawet z najdalszych zakątków świata. Tworzą go ludzie, atmosfera, która między nimi panuje, ale także sam budynek, będący odbiciem charakterów wszystkich domowników. Dobrze zaprojektowane wnętrza, przemyślany układ funkcjonalny, nietuzinkowe rozwiązania i dopasowanie do stylu życia rodziny – wszystkie te aspekty czynią z HomeKONCEPT wyjątkową markę.

Jesteśmy Pracownią, która powstała z myślą o wszystkich osobach, których marzeniem jest zamieszkać w wyjątkowym domu pełnym nowoczesnego stylu. Jak to się dzieje, że HomeKONCEPT to nie tylko Pracownia, ale też styl życia? Poznaj nasze usługi dodatkowe, dzięki którym Twój dom nabierze ponadczasowych rumieńców w stylu HomeKONCEPT.

Nowoczesne projekty domów HomeKONCEPT – takie jak Ty

Tworząc nasze domy, projektanci angażują się w ich opracowywanie tak jakby sami mieli zamieszkać pod nowoczesnym dachem HomeKONCEPT. Co więcej kilku z nich nawet mieszka… a lepszej wizytówki nie można sobie wymarzyć. Dokładamy wszelkich starań, by przyszli domownicy czuli się w naszych domach dobrze i mieli poczucie spełnienia. Staramy się też, by domy z naszej kolekcji były unikalne, a przy tym w 100% dopasowane do Twoich potrzeb – niezależnie od tego czy jesteś fanem minimalistycznych kostek z płaskim dachem, domów z poddaszem użytkowym czy okazałych willi wzbudzających zachwyt każdego przechodnia. Jeśli jesteś miłośnikiem współczesnej architektury w najlepszym stylu, gwarantujemy Ci, że wśród naszych propozycji znajdziesz niejeden projekt dla siebie. Pomocą przy wyborze tego jedynego projektu domu, który spełni potrzeby Twoje i Twojej rodziny służą nasi fantastyczni doradcy projektowi, z którymi skontaktujesz się mailowo: studio@homekoncept.pl i telefonicznie: 606 228 556, a także wypełniając formularz doboru projektu z checklistą.

Dlaczego warto wybrać gotowy projekt domu - nowoczesna willa HomeKONCEPT 79

Wymarzona letnia rezydencja – projekt domu HomeKONCEPT 79.

Bezpłatne usługi dodatkowe HomeKONCEPT

Domy z kolekcji HomeKONCEPT zaprojektowane są przez ludzi z doświadczeniem, dla których liczy się klient, jego potrzeby i zainteresowania. Ludzi, którzy z zaangażowaniem spełniają marzenia. Doskonale rozumiemy, że możesz mieć własną wizję i pomysł na dom – przecież każda rodzina jest wyjątkowa i ma swój sposób na życie. Wybierając projekt z naszej kolekcji możesz liczyć nie tylko na kompleksową opiekę od momentu wyboru projektu, aż do zakończenia jego budowy, ale także na profesjonalne podejście i pomoc przy wprowadzaniu zmian. Poznaj nasze usługi dodatkowe, dzięki którym wspólnie spełnimy Twoje marzenia o idealnej domowej przestrzeni.

 

Budowa domu to wyjątkowy czas, który na zawsze pozostanie w pamięci Twojej rodziny. Jest to też jednak duże wyzwanie i projekt życia, któremu musisz poświęcić mnóstwo uwagi. By móc cieszyć się chwilami spędzonymi na budowie i bez obaw snuć plany na piękną przyszłość, po prostu postaw na naszą wiedzę i doświadczenie. Korzystając z naszych usług dodatkowych masz pewność, że Twój przyszły dom spełni Twoje wszystkie oczekiwania – zarówno teraźniejsze jak i te przyszłe – a przygoda z HomeKONCEPT będzie wspaniałym wspomnieniem.

HomeKONCEPT to dobrze zaprojektowane wnętrze

Zaprojektowanie funkcjonalnego i miłego w odbiorze wnętrza domu to niewątpliwie wyzwanie, z którym mierzy się większość z nas. Nie każdy jest jednak świadomy, iż stworzenie przestrzeni, do odpoczynku i relaksu po dniu pełnym wyzwań jest trudne i czasochłonne. HomeKONCEPT wychodzi naprzeciw tym trudnościom. Kolekcje projektów domów i wizualizacje wnętrz tworzone przez naszych architektów i grafików są doskonale przemyślane i uwzględniają najnowsze trendy. Nasi architekci czuwają nad jakością wykonanej pracy i dokładają wszelkich starań, by wnętrza domów były dobrze zagospodarowane.

HomeKONCEPT tworzą osoby posiadające szeroką wiedzę o dostępnych materiałach, formach i możliwościach ich zestawiania czy komponowania. Nasi projektanci umiejętnie łączą różne tekstury i kolory w taki sposób, by wnętrza były oryginalne, przestronne i tworzyły harmonijną całość z elewacją i strefą zewnętrzną budynku.

Nowoczesna jadalnia w gotowym projekcie domu HomeKONCEPT 02 G2 EN wariant 1

HomeKONCEPT to wnętrza pełne klasy – jadalnia z projektu HomeKONCEPT 02 G2 EN wariant 1.

Przemyślany układ funkcjonalny wizytówką HomeKONCEPT

Istotnie ważnym elementem każdego domu jest jego układ wewnętrzny. Musi on być funkcjonalny i praktyczny. W nowoczesnych domach nie może zabraknąć pełnej wygody użytkowania. Wszystko musi ze sobą współgrać i nic nie może być dziełem przypadku. Wnętrza domów HomeKONCEPT zaprojektowane są w taki sposób, by zapewnić komfort każdemu kto w nich mieszka. Dostrzec w nich można podział na strefę dzienną – dostępną dla wszystkich i nocną – prywatną, która może być miejscem sacrum zapewniającym intymność każdemu z domowników.

Cechą charakterystyczną domów z kolekcji HomeKONCEPT są oczywiście przeszklenia otwierające dom na ogród i otaczającą budynek przestrzeń. Prawdziwą wizytówką i znakiem rozpoznawczym naszej Pracowni jest jednak dekoracyjne belkowanie otaczające dom. Zaaranżowane zazwyczaj w kontrastującym z elewacją kolorze, przepięknie podkreśla współczesny styl budynku i tworzy ozdobę strefy wejściowej i tarasów.

Gotowy projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem i basenem - HomeKONCEPT 73

Nowoczesny dom dla Twojej rodziny – projekt z płaskim dachem HomeKONCEPT 73.

Mamy Twój HomeKONCEPT

Zaprojektowane przez profesjonalistów, których pasją jest tworzenie piękna… projekty domów HomeKONCEPT stanowią ponadczasowy synonim nowoczesności i elegancji. Jeśli zakochałeś się w tym niebanalnym stylu, jednak nadal zwlekasz z podjęciem ostatecznej decyzji – to jest ten moment! Zależy nam na tym, aby każda osoba decydująca się na zakup gotowego projektu domu HomeKONCEPT wybrała ten, który będzie w 100% dopasowany do potrzeb całej jego rodziny. Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z naszą Pracownią. Razem z doradcą projektowym skonfrontujesz swoje wizje o idealnym domu, a dzięki rozbudowanym usługom dodatkowym, będziesz miał możliwość dodania do naszego gotowego projektu własnego pierwiastka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *