Dachy solarne SunRoof

Dachy solarne SunRoof

 

Dachy solarne SunRoof to połączenie technologii modułów monokrystalicznych z architekturą budynku. Dachy 2w1 pełnią przede wszystkim dwie funkcje – chronią budynek przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i produkują energię elektryczną.

 
Projekt nowoczesnego bezokapowca z dachem solarnym Sunroof - HomeKONCEPT 79
 

Bezpieczeństwo i trwałość dachów solarnych 2w1

 

Z technologicznego punktu widzenia dach SunRoof składa się z trzech warstw. Pierwsza warstwa to system izolacji zapewniający 100% wodoszczelność. Warstwa środkowa to podkonstrukcja montażowa. Natomiast zewnętrzna warstwa zbudowana jest z modułów monokrystalicznych typu glass-glass, które przekształcają promienie słoneczne w energię elektryczną. Całość działań podejmowanych podczas instalacji dachu oraz nieprzypadkowy dobór materiałów są gwarancją solidności i bezpieczeństwa konstrukcji. Pomimo pozornej delikatności powierzchni pokrycia, jest ono trwałe i posłuży na lata.

 
Nowoczesne dachy solarne Sunroof
 

Szybki montaż

 

Do budowy dachu zintegrowanego z ogniwami fotowoltaicznymi potrzeba znacznie mniej materiałów niż w przypadku standardowego dachu + paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu jest to rozwiązanie znacznie tańsze, lżejsze, szybsze w realizacji (czas montażu to 3-10 dni w zależności od rodzaju dachu) oraz bardziej ekologiczne.


 

Design bez kompromisów

 

Doskonały design dachów SunRoof to zasługa modułów glass-glass. Jednocześnie są ultra lekkie i ultra cienkie, jak i najbardziej wytrzymałe. Cechuje je również najwyższa efektywność (dzięki wykorzystaniu przedniej i tylnej strony modułu można zwiększyć uzyski energii). Mają też dłuższą żywotność w porównaniu z innymi, alternatywnymi opcjami dostępnymi na rynku.

 

 

To nas wyróżnia

 
 
To wyróżnia dachy solarne Sunroof
 

Skontaktuj się z nami!

Czas na Twój dach solarny 2w1 SunRoof!
Skontaktujemy się z Tobą, żeby porozmawiać o wycenie i projekcie dachu solarnego dla Twojego domu.

 

www.sunroof.pl

 

    Nazwa projektu (wymagane)