Projekt wnętrza – konsultacja z architektem wnętrz i wycena

Podoba Ci się nasze podejście do projektowania domów jednorodzinnych? Przyciągają Twoją uwagę wnętrza, które prezentujemy na wizualizacjach? Lubisz nowoczesność i komfort? Cenisz szlachetne i naturalne materiały oraz ponadczasowe rozwiązania?

To znak, że wspólnie możemy zaprojektować przepiękne i funkcjonalne wnętrza do Twojego domu lub mieszkania. Wnętrza w których odpoczniesz, złapiesz oddech i spędzisz tylko szczęśliwe chwile.


Dlaczego warto zaprojektować swoją przestrzeń z HOMEKONCEPT?


Chyba już wszyscy przekonaliśmy się że walutą XXI wieku jest czas. Czas ciągle „nam ucieka i musimy go gonić”. Wszyscy lubimy kiedy nasze przedsięwzięcia dzieją się profesjonalnie czyli szybko, w sposób przemyślany i zaplanowany. Taka też może być współpraca z HOMEKONCEPT przy projektowaniu Twojego wnętrza! Możesz liczyć na to, że wszystko odbędzie się:

 • Wygodnie – wszystkie rozmowy z architektem wnętrz dotyczące szczegółów projektu odbywają się online lub telefonicznie. Dzięki temu oszczędzasz czas. Otrzymasz projekt bez wychodzenia z domu. A co najważniejsze możesz podjąć z nami współpracę bez względu na to jak daleko od Krakowa mieszkasz :) Nie myśl jednak, że zamykamy się na wspólne spotkania! Wszystkich którzy cenią sobie omawianie szczegółów projektu przy kawie, zapraszamy do naszego biura przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie.
 • Profesjonalnie – wszystkie konsultacje, wizualizacje, projekt techniczny opracowywane są przez architektów i architektów wnętrz HOMEKONCEPT. Każdy z nich nie tylko świetnie zna się na technicznych aspektach projektowania ale też cały czas jest na bieżąco z nowinkami ze świata designu.
 • Z naszym wsparciem – nawet najlepszy projekt to nie wszystko! Wiemy, że przy jego realizacji pojawia się masa pytań i wątpliwości. Możesz liczyć na wsparcie architekta, który z Tobą współpracował podczas przygotowywania projektu.
 • Z wyposażeniem – projektując wnętrze od razu dobieramy z Tobą produkty, których używamy. Wszystkie materiały i elementy wykończenia wnętrza możemy dostarczyć na Twoją budowę w trakcie realizacji inwestycji. Wygodnie, w atrakcyjnych cenach, zgodnie z ustalonym harmonogramem prac.


Ile kosztuje indywidualny projekt wnętrza?


Prezentowana oferta obejmuje bezpłatną konsultację z architektem wnętrz wraz z wstępną wyceną projektu.

Przed naszą pierwszą rozmową nie wiemy ile metrów kwadratowych powierzchni domu lub mieszkania chcesz zaprojektować. Nie wiemy też czy potrzebujesz dokumentacji technicznej czy być może wystarczą Ci tylko wizualizacje. Dlatego przygotowaliśmy kilka możliwości współpracy z nami. Powiedz nam na czym Ci zależy a przygotujemy wycenę prac.


Co otrzymujesz projektując wnętrza swojego domu lub mieszkania z HOMEKONCEPT?

 • Spełnienie marzeń o pięknej domowej przestrzeni – naszym celem są wnętrza, które będą spełnieniem Twoich marzeń. Zrobimy wszystko by zaprojektowana przestrzeń była piękna i aby spełniała Twoje potrzeby. Zadbamy o ergonomiczny układ funkcjonalny, stylowe i ciekawe meble oraz niebanalne materiały.
 • Wizualizacje – przekażemy Ci kilka ujęć każdego zaprojektowanego pomieszczenia – tak aby całościowo pokazać przestrzeń.
 • Dwie tury poprawek – do każdego wnętrza przewidujemy dwie tury poprawek. Z doświadczenia jednak wiemy, że rzadko jest to potrzebne. Wszystko przez to, że bardzo skrupulatnie podchodzimy do pierwszego etapu prac jakim jest zbieranie wymagań. Dopytujemy, doprecyzowujemy i „wiercimy dziurę w brzuchu”. Dzięki temu często słyszymy „TAK! To jest moje wnętrze!” już przy pierwszym podejściu projektowym.
 • Projekt techniczny – są to szczegółowe rysunki zwierające:
  • układ funkcjonalny wnętrza czyli rzuty pomieszczeń widzianych z góry z rozmieszczeniem mebli i innych elementów wyposażenia wraz z dokładnymi wymiarami,
  • rzut oświetlenia, czyli nic innego jak rysunki z dokładnym rozmieszczeniem punktów świetlnych, wszystkich gniazdek elektrycznych i włączników,
  • rozmieszczenie punktów wyjściowych instalacji wodno-kanalizacyjnej w łazienkach i w kuchni,
  • układ sufitów podwieszanych, czyli rysunek, który pokazuje sufity wraz np. z niszami na oświetlenie czy też karnisze,
  • rzut przedstawiający układ posadzek w projektowanych pomieszczeniach, np. z dokładnym sposobem ułożenia płytek (celem minimalizacji odpadów i małych "docinek"),
  • widoki ścian z kolorystyką i wyposażeniem wraz z dokładnym wymiarowaniem i opisem,
  • wybrane detale techniczne ułatwiające wykonanie trudniejszych rozwiązań zastosowanych w projekcie (np. uskoki w suficie podwieszanym z wbudowaną taśmą LED),
  • projekt mebli na wymiar jeśli oczywiście tego typu zabudowy meblowe zostały użyte w projekcie,
 • Zestawienie produktów i materiałów – istotnym elementem jest również dokładne zestawienie produktów i materiałów użytych w projekcie wnętrza (wraz z dokładnymi ilościami). Jest to m.in. wykaz płytek, spieków, mebli, baterii, oświetlenia. Wszystkie te produkty chętnie dostarczymy do Ciebie w ramach naszego sklepu z wyposażeniem wnętrz – http://www.homekoncept.shop


Zrealizuj z nami swoje marzenia o pięknej przestrzeni!


Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę na indywidualny projekt wnętrza dla Twojego domu lub mieszkania.

e-mail: studio@homekoncept.pl

tel. 606 228 556

Cena - 0

Zobacz pozostałe dodatki: