Wspomnienie lata – pomysł na HomeKONCEPT 33

Wspomnienie lata – pomysł na HomeKONCEPT 33

W dzisiejszym wpisie chcemy przenieść się z Wami do momentu, w którym wychodząc rankiem na taras czuliście ciepłe promienie słońca na policzku, a cały ogród zielenił się i rumienił kwiatami. Jesień co prawda już za rogiem, ale kto z nas nie chciałby choć na sekundę wrócić do tych magicznych chwil LATA?

W krótkiej rozmowie z Panią Beatą – właścicielką domu HomeKONCEPT 33 – pokażemy Wam jak cudownie projekty HK mogą korespondować z naturą i stanowić główny punkt na działce z czarującym ogrodem. Zapraszamy Was na prawdziwą ucztę dla oczu – do rajskiego ogrodu, w którym letnie barwy (żywe, mocne i wspaniale kontrastujące z minimalistyczną elewacją) są po prostu spełnieniem marzeń o własnym miejscu na ziemi. Rozgość się więc w strefie relaksu i czytaj, oglądaj, inspiruj się… postaw na HomeKONCEPT! 🙂

Nowoczesny ogród latem - aranżacja ogrodowa HomeKONCEPT 33

Przydomowa strefa relaksu na tarasie HomeKONCEPT 33.

Nowoczesny dom – nowoczesny ogród

Przechadzając się po ogrodzie Pani Beaty co rusz mijamy jakieś ciekawe okazy drzew i krzewów, które nie ma co ukrywać – prezentują się tu fenomenalnie! Właścicielka w rozmowie zdradziła nam, że aranżując przydomową zieleń zależało jej na spójnym wizerunku ogrodu z domem, dlatego też wybierała odmiany „nowoczesne” – takie które podkreślą minimalistyczną bryłę HomeKONCEPT 33, będą stanowiły dla niej świetne tło, ale też uzupełnią jej obraz o naturalny pierwiastek.

Palmy w nowoczesnym ogrodzie w polskim klimacie - realizacja HomeKONCEPT 33

Odrobina egzotyki w ogrodzie – palmy!

Dlatego też mamy tutaj okazałe palmy, które przywodzą na myśl egzotyczne wycieczki, a w połączeniu z belkowaniem HomeKONCEPT, nadają budynkowi cech luksusowego kurortu. Mamy też ozdobne trawy uzupełniające przestrzeń o odrobinę dzikości. W betonowych donicach czarują nas juki, a całość wieczorem oświetlają lampy w kształcie kul – niby niedbale (a jednak w 100% przemyślanie) rozsypane po całym ogrodzie.

Nutka prowansji

Nie sposób nie zauważyć w aranżacji zewnętrznej strefy romantycznych wpływów Prowansji, które widać szczególnie za sprawą ceglano-piaskowej kostki pokrywającej taras. W towarzystwie zadbanych, bujnych roślin, rattanowych mebli wypoczynkowych i miękkich poduszek można tu odpłynąć myślami daleko i po prostu wypocząć. Nawet zerkając jedynie na zdjęcia. 🙂

Piaskowo-ceglana kostka brukowa na tarasie HomeKONCEPT 33

Piaskowa kostka pięknie mieni się w słońcu.

Strefa wejściowa – efekt WOW na wejściu

Ta sama kostka została wykorzystana w strefie wejściowej domu. I musimy przyznać – genialnie ociepla białą elewację, a w zestawieniu z drewnianym belkowaniem stanowi duet idealny. Bryła nabrała swego rodzaju przytulności, ale też przyjemnego, letniego vibe’u. Aż jesteśmy ciekawi jak będzie prezentowała się zimą.

Dekoracyjna strefa wejściowa z belkowaniem - HomeKONCEPT 33

Strefa wejściowa – i dom zachwyca od pierwszego momentu. 🙂

I kilka ujęć na detale – czyli drewniane belkowanie nad strefą wejściową i belka okalająca narożny taras. Raj dla fanów HomeKONCEPT i nasz znak szczególny!

Dekoracyjne belkowanie HomeKONCEPT - znak szczególny pracowni HK

Znak szczególny pracowni – ozdobne belkowanie.

Właściciele zaprezentowali nam także środek swojego marzenia. I tak jak ogród zachwyca, tak – nie mylicie się – zachwycają także wnętrza, które zaaranżowane są równie gustownie co zewnętrzna strefa domu. Jeśli chodzi o nurt, na pierwszy plan wysuwa się nutka stylu glamour w bardzo delikatnej wersji, a także elegancka prostota w nowoczesnym wydaniu. Piękny mix pięknych rzeczy.

Pani Beata ma słabość do jasnego drewna i marmuru, dlatego na podłodze widzimy jasną jodełkę w neutralnym odcieniu, zabudowę kuchenną w dopasowanym kolorze drewna, a na kominku – biały spiek z szarą żyłką imitujący kamień. Do takiej kombinacji cudownie wpasowały się złote detale w postaci designerskich lamp i hokerów przy półwyspie kuchennym. Sami zobaczcie jak „czysto” i ultranowocześnie prezentuje się domowa przestrzeń tego HK 33. Złoto fenomenalnie podkreśla luksusowy charakter przestrzeni.

Nowoczesne jasne wnętrza w stylu glamour - realizacja HomeKONCEPT 33

Gdzie perfekcja spotyka piękny design – wnętrze HomeKONCEPT 33 Pani Beaty.

Widoki na szczęście z HomeKONCEPT

Kolejny już raz podczas rozmowy z właścicielem domu z projektu HomeKONCEPT na pytanie „Dlaczego HK?” słyszymy, że nie tylko belkowanie robi robotę. Doceniacie też nasze propozycje rozplanowania wnętrz i pomysły na ich aranżacje, które przedstawiamy w formie wizualizacji. Ogromnie nas to cieszy, bo projektując przestrzeń w domach HomeKONCEPT myślimy właśnie o Was! O tym, że w momencie wybudowania i wyposażenia domu 1:1 jak w naszej propozycji, będziecie mieszkać w domu doskonałym. 🙂 Ale też o tym, że w trakcie przeglądania naszej kolekcji domów, inspiracje wyłapujecie pojedynczo i tak też wprowadzacie je do swoich konceptów – mieszając je z innymi stylami. Doskonale to rozumiemy.:) Przecież każda rodzina jest wyjątkowa, a domowa przestrzeń powinna być odbiciem Waszego stylu życia, charakterów i odzwierciedleniem snów.

Wy marzycie o idealnym domu, a my wyprzedzając te marzenia oferujemy Ci gotowy projekt.

Jeśli nadal poszukujesz pomysłu na Wasz rodzinny dom, nasi doradcy z chęcią pomogą Ci odnaleźć się w gąszczu nowoczesności HK. Wystarczy, że opowiesz nam o Waszych potrzebach, a my zaproponujemy Ci projekty, które w 100% je spełniają. Poznaj naszą nowoczesną wizję świata.

Pomysł na HomeKONCEPT - wywiad - Kamila Banajska-Socha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *