Wizualizacje elewacji

 

Wnętrze gotowego projektu domu HomeKONCEPT spełnia wszystkie wymagania Twoje i Twojej rodziny. Teraz przyszedł czas na jego wizytówkę, czyli elewację! Wybór materiałów wykończeniowych wykorzystanych do jej aranżacji jest bardzo istotny. To właśnie dobrze skomponowane materiały elewacyjne wyzwalają charakter budynku i w dużym stopniu decydują o efekcie końcowym.

 

Niepowtarzalny styl elewacji gotowych projektów domów HomeKONCEPT

Elewacje gotowych projektów HomeKONCEPT mają swój unikalny styl. Projektowane z niezwykłą starannością i dbałością o detal, dobierane są do każdego projektu w sposób przemyślany i ze zwróceniem szczególnej uwagi na architekturę danego budynku. Staramy się aby elewacje naszych domów były ponadczasowe i gustowne.

 

Zmiany na elewacji dostosowane do wymagań klienta

W naszej Pracowni rozumiemy, że możesz mieć własną wizję elewacji wymarzonego domu. Mogą Ci się podobać inne odcienie drewna, albo po prostu nie lubisz surowego charakteru betonu…

Myślisz o wykorzystaniu do jej aranżacji konkretnego materiału? Opowiedz nam o tym, a graficy HomeKONCEPT przygotują dla Ciebie poglądowe wizualizacje w alternatywnej elewacji stworzone na bazie Twoich marzeń.

 

Skontaktuj się z doradcą projektowym HomeKONCEPT

Skontaktuj się z nami, napisz lub zadzwoń. Powiedz nam czego potrzebujesz Ty i Twoja rodzina. Nasi doradcy projektowi odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i zaproponują projekty dopasowane do Twoich wymagań.

tel. +48 606 228 556

e-mail: studio@homekoncept.pl.