SunRoof Technology Sp. z o.o.

Dach solarny 2w1, który produkuje ekologiczny prąd i ma świetny design? Taki jest dach przyszłości SunRoof! Ta słoneczna innowacja opłaca się mieszkańcom energooszczędnych domów i środowisku naturalnemu.

Zasilaj swój dom energią ze słońca!

Najnowsza technologia SunRoof wykorzystuje całą powierzchnię dachu do produkcji prądu i maksymalizuje korzyści z inwestycji w energię odnawialną. Klient uzyskuje 100% darmowego prądu wystarczającego do korzystania ze wszystkich urządzeń elektrycznych, ogrzewania domu i ładowania samochodu elektrycznego. Uniezależnia się od stale rosnących cen prądu i zapewnia sobie własne źródło zasilania.

Połączenie wysokiej wydajności dachu i niezwykle lekkiej, kompaktowej konstrukcji solarnej czyni dach SunRoof najbardziej opłacalnym cenowo rozwiązaniem dla wszystkich, którzy wybierają technologię jutra.

Najbardziej ekologiczny dach na świecie!

SunRoof od samego początku przyjął sobie za cel stworzenie pięknego dachu solarnego i budowanie świata opartego na odnawialnych źródłach energii. Tak powstał dach o najmniejszym śladzie węglowym CO2 wśród konkurencyjnych rozwiązań w swojej klasie i biodegradowalnej konstrukcji. Przekona do siebie wszystkich świadomych wyzwań klimatycznych i entuzjastów przejścia świata na zrównoważoną energię.

Estetyka bez kompromisów!

Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy urzeczywistniają marzenia o idealnym domu i pięknej architekturze. Design in Sweden – to synonim stylowej, nowoczesnej i prostej konstrukcji, maksymalnie skracającej czas montażu. Szwedzki styl to zasługa nie tylko najwyższej jakości materiałów, ale też tego, jak potrafimy komponować je ze sobą. Z SunRoof uzyskujesz unikatowy dach bez kompromisów na nieatrakcyjne instalacje PV.

Poznaj technologię przyszłości!

www.sunroof.pl Region Zachód
Szymon Dąbrowski
szymon.dabrowski@sunroof.pl
+48 722 027 070
(obejmuje województwo Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Łódzkie)
Region Wschód
Rafał Taraska
rafal.taraska@sunroof.pl
+48 722 047 577
(obejmuje województwo Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie)