SaniWell – wnętrza pod klucz w standardzie wchodzisz i mieszkasz

SaniWell jest grupą projektowo-wykonawczą świadczącą usługi wykańczania domów, mieszkań i apartamentów “pod klucz” w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” jak również na podstawie pakietów wykończeniowych.

Na hasło: HomeKONCEPT mamy przygotowany dla Państwa specjalny, 50% rabat, na wycenę produktów i prac remontowych.

Zasadniczą zaletą usługi „wchodzisz i mieszkasz” jest to, że klienci nie zajmują się żadnymi pracami związanymi z wykończeniem przestrzeni czy zakupem dostawą i montażem produktów, (z wyjątkiem aktywnego uczestnictwa w procesie projektowania wnętrza), a otrzymują gotowy produkt, jakim jest mieszkanie zaprojektowane, w pełni wykończone, wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Oprócz kompleksowych wykończeń projektowanych i realizowanych indywidualnie, oferujemy również opcje wykończeń pakietowych, które obejmują zestawienie gotowych rozwiązań, materiałów i produktów, które pozwolą nam przeprowadzić niezbędne prace, aby klienci mogli cieszyć się z własnej przestrzeni.

Nasze realizacje, to zarówno mieszkania inwestycyjne / pod wynajem, w średnim i wysokim standardzie, apartamenty dla singla czy całej rodziny, jak również domy. Prace wykończeniowe prowadzimy zawsze w oparciu o projekty wnętrz przygotowywane przez architektów i projektantów wnętrz, co gwarantuje obu stronom poczucie bezpieczeństwa i pewności we współpracy. Klienci wiedzą czego oczekiwać, a my, jako wykonawcy, doskonale wiemy co i jak mamy wykonać. Zapraszamy na stronę z naszymi realizacjami: https://saniwell.pl/realizacje/

Działamy w Krakowie, na terenie Małopolski i Śląska. Inne rejony Polski – indywidualne ustalenia.

SaniWell. sp. z o.o. sp. komandytowa, ul. Kobierzyńska 186G, 30-382 Kraków.

https://saniwell.pl/ kbialkowski@saniwell.pl; msagucki@saniwell.pl +48 501 787 283; +48 575 758 866