Rekuperatory.pl

Rekuperatory.pl specjalizują się w kompleksowym montażu energooszczędnych systemów rekuperacji (wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła) w budynkach jednorodzinnych. Właścicielem marki Rekuperatory.pl jest Roha Group Sp. z o.o. należąca do holenderskiej grupy kapitałowej Bergschenhoek Groep B.V. posiadającej kikudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie wentylacji w Europie, przede wszystkim w Holandii, ale także w Wielkiej Brytanii i Finlandii. Od 2002 roku ekipy montażowe Rekuperatory.pl wykonały już ponad 7500 systemów rekuperacji.

Systemy wentylacji wykonywane są z wysokiej jakości rekuperatorów przeciwprądowych nowej generacji AERIS®next o najwyższym odzysku ciepła. Instalacja rekuperacji wykonywana jest z zaizolowanych kanałów stalowych Spiro, płaskich kanałów stalowych w systemie NeoStal, mieszanego systemu NeoFlex (okrągłe przewody PE i stalowe akcesoria) oraz z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych z tworzywa w najwyższej klasie szczelności w systemie R-Vent Flex. Firma oferuje także wykonanie instalacji z bardzo cichego, preizolowanego systemu Climate Recovery.

Rekuperatory.pl udzielają 10-letniej gwarancji na instalację, 2-letniej gwarancji na urządzenie lub rozszerzonej 4-letniej.

O szczegóły należy pytać Doradców Rekuperatory.pl.

www.rekuperatory.pl pytania@rekuperatory.pl +48 603 446 366