RASOHOUSE modules factory

RASOHOUSE MODULES FACTORY to rodzinna firma, która w swoich realizacjach łączy tradycję z nowoczesnością. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie, zdobyte u skandynawskich sąsiadów pozwala nam kompleksowo realizować projekty o najwyższym stopniu trudności zarówno w przypadku budownictwa prefabrykowanego jak i modułowego.

TECHNOLOGIA
Do budowy domów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości drewno konstrukcyjne oraz certyfikowane materiały izolacyjne pozwalające uzyskać wysokie parametry cieplne, co w znacznym stopniu wpływa na energooszczędność a tym samym sprawia, że dom staje się bardziej ekologiczny i przyjazny środowisku.
Efektem zastosowania odpowiedniej izolacji ścian (typowej dla tej technologii) oraz rekuperacji jest zyskanie doskonałej izolacji termicznej, optymalnej wilgotności powietrza ( wpływającej na zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery) a tym samym gwarancji uzyskania unikalnego, zdrowego mikroklimatu.
Dodatkowym atutem jest podwyższony standard ogniopalności (na który wpływa zastosowanie najwyższej klasy materiałów budowlanych ) oraz bardzo dobre parametry akustyczne.
Dodatkowym ( często decydującym ) argumentem wyboru technologii szkieletowej jest szybkie tempo budowy zredukowane do około 40% względem technologii murowanej.

KLIENT
Jedną z podstawowych zalet naszej technologii jest swoboda aranżacji wszystkich elementów składowych projektu, m.in. wyglądu elewacji czy aranżacji wnętrza co w połączeniu z dokładną analizą potrzeb Klienta, doradztwem w kwestiach technicznych oraz dbałością o każdy szczegół na poszczególnych etapach budowy pozwoli nam z sukcesem zrealizować wizje naszych Klientów.
Proces budowy odbywający się na naszej hali produkcyjnej da naszym Inwestorom możliwość kontroli przebiegu prac na każdym etapie budowy.

Hala produkcyjna RASOHOUSE: Kraków ul. Mariana Domagały 1

www.rasohouse.com info@rasohouse.com +48 791 498 737