Promocje

Wybierz swoją okazję – Karta podarunkowa 1000 zł do HomeKONCEPT.shop
lub rabat 500 zł na projekt domu

Regulamin

1. Organizatorem promocji jest firma: HOMEKONCEPT Sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Krakowie, 31-559, ul. Grzegórzecka 67F/1, NIP: 675-172-44-86, REGON 385583233, KRS 0000826283, reprezentowana przez Marcina Śniegowskiego – Prezesa Zarządu, zwana dalej Organizatorem.

2. Czas trwania promocji:  od 15 października 2020 r. od godz. 00.00 do 21 października 2020 r. do godz. 24.00 (promocja przedłużona do 23 października 2020 r.)   – decyduje data rejestracji zamówienia.

3. Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne mające pełną zdolność do czynności prawnych, które ukończyły 18 lat, w tym także prowadzące działalność gospodarczą oraz firmy pośredniczące w sprzedaży projektów, które w okresie trwania promocji zamówią produkty objęte promocją.

4. W ramach promocji Uczestnicy, którzy zakupią dowolny projekt domu HomeKONCEPT w wersji katalogowej lub w lustrzanym odbiciu mogą otrzymać jedną z poniższych nagród:

  • kartę podarunkową o wartości 1000 zł brutto do wykorzystania w sklepie internetowym www.HomeKONCEPT.shop. Warunkiem otrzymania nagrody jest zakup gotowego projektu domu w standardowej cenie sprzedaży,

lub

  • rabat 500 zł na wybrany projekt domu. Będzie on naliczony od standardowej ceny projektu prezentowanej na stronie www.HomeKONCEPT.com.pl podczas potwierdzenia zamówienia przez pracownika Biura Obsługi Klienta.

5. Promocja nie obejmuje projektów garaży oraz innych dodatków sprzedawanych na stronie www.HomeKONCEPT.com.pl. Standardowe ceny projektów są prezentowane na kartach projektu na stronie www.HomeKONCEPT.pl.  Promocja nie łączy się z innymi promocjami obowiązującymi w dniu sprzedaży.

6. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest złożenie zamówienia na stronie internetowej www.HomeKONCEPT.pl  lub telefonicznie bądź mailowo w Biurze Obsługi Klienta Pracowni HomeKONCEPT.

7. W przypadku odstąpienia od umowy zakupu projektu zawartej na odległość w terminie 14 dni od odebrania projektu, nie będzie możliwości skorzystania z Karty Podarunkowej. Uczestnik, który w tym terminie wykorzysta Kartę Podarunkową otrzyma zwrot wartości projektu pomniejszony o wartość Karty Podarunkowej – 1000 zł.

8. Biorąc udział w promocji, uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania zasad określonych w niniejszym Regulaminie.

9. Organizator zastrzega sobie prawo zawieszenia, odwołania lub też zakończenia promocji w każdym czasie, o czym poinformuje na stronie internetowej www.HomeKONCEPT.pl

10. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

11. Ostateczna interpretacja treści Regulaminu należy do Organizatora.

 

Regulamin wykorzystania Karty Podarunkowej

1. Wartość Karty Podarunkowej wynosi 1000 zł (jeden tysiąc złotych).

2. Kartę można zrealizować wyłącznie w sklepie internetowym www.HomeKONCEPT.shop.

3. Kartę można wykorzystać na zakup produktów w cenach aktualnie obowiązujących na stronie internetowej www.HomeKONCEPT.shop.

4. Kartę Podarunkową można zrealizować bez minimalnej ceny zakupu.

5. Karta jest ważna do 31.03.2021 r.

6. Całą wartość Karty należy zrealizować w trakcie jednorazowych zakupów.

7. Organizator nie przewiduje zwrotu niewykorzystanej kwoty Karty Podarunkowej w gotówce, bądź jakiejkolwiek innej formie.

8. Warunkiem realizacji Karty Podarunkowej jest wpisanie unikalnego kodu w koszyku podczas dokonywania zakupów.

9. Koszt transportu zamówionych produktów może być zrealizowany za pomocą Karty. W tym celu należy skontaktować się i potwierdzić koszty transportu z pracownikami sklepu internetowego www. HomeKONCEPT.shop.

10. Jeżeli wartość zakupów przekroczy wartość Karty Podarunkowej – pozostałą kwotę zamówienia należy opłacić zgodnie ze sposobami płatności oferowanymi przez sklep.

11. W przypadku zwrotu produktów zakupionych przy użyciu Karty Podarunkowej w terminie do 14 dni – istnieje możliwość całkowitego zwrotu towarów (wtedy jednak kwota bonu przepada) lub wymiana na inny produkt.

12. Karta podarunkowa nie łączy się z innymi bonami i promocjami.

Pomożemy Ci wybrać projekt domu – zadzwoń tel: 606 228 556, napisz: studio@HomeKONCEPT.pl lub wypełnij formularz: Bezpłatny dobór projektu.