Promocje

 

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA

KUP PROJEKT DOMU POD CHOINKĘ

Z 20% RABATEM

Promocja obowiązuje do 12 grudnia 2018 r. do godz. 24.00

Święta tuż, tuż, dlatego warto już teraz zamówić projekt wymarzonego domu HomeKONCEPT z 20% rabatem, aby na wiosnę rozpocząć budowę.

Regulamin Promocji RABATOWEJ
Świąteczna Promocja
 

1. Organizatorem promocji jest firma: HomeKONCEPT Joanna Wnętrzak-Śniegowska z siedzibą w Krakowie, 31-559, ul. Grzegórzecka 67F/1, NIP: 551-182-74-47, REGON 070827848, reprezentowana przez Marcina Śniegowskiego – Pełnomocnika, zwana dalej Organizatorem.

2. Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne mające pełną zdolność do czynności prawnych, które ukończyły 18 lat, w tym także prowadzące działalność gospodarczą, które w okresie trwania promocji zamówią produkty objęte promocją.

3. Czas trwania promocji: 6 grudnia 2018 r. do 12 grudnia 2018 r. – decyduje data rejestracji zamówienia.

4. W ramach promocji Uczestnicy mogą zakupić dowolny projekt domu HomeKONCEPT w wersji katalogowej, w lustrzanym odbiciu lub wariant projektu z 20% rabatem. Ceny promocyjne prezentowane są na kartach projektu na stronie www.HomeKONCEPT.pl Promocja nie obejmuje projektów garaży. Promocja łączy się z innymi promocjami obowiązującymi w dniu sprzedaży.

5. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest złożenie zamówienia na stronie internetowej www.HomeKONCEPT.pl bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta Pracowni HomeKONCEPT oraz w sklepie internetowym www.extradom.pl

6. Biorąc udział w promocji, uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania zasad określonych w Niniejszym Regulaminie.

7. Organizator zastrzega sobie prawo zawieszenia, odwołania lub też zakończenia promocji w każdym czasie o czym poinformuje na stronie internetowej www.HomeKONCEPT.pl

8. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

9. Ostateczna interpretacja treści Regulaminu należy do Organizatora.

Pomożemy Ci wybrać projekt domu: tel: 606 228 556, e-mail: studio@HomeKONCEPT.pl