Promocja dachówki ceramicznej FUTURA marki CREATON

Jeżeli marzysz o dachu nowoczesnym, który będzie spełniał najwyższe oczekiwania pod względem jakości – promocja marki CREATON pozwoli Ci zaoszczędzić. Decydując się na dachówkę ceramiczną FUTURA® w dniach od 1 października do 15 grudnia 2018 pasujące gąsiory lub dachówki boczne otrzymasz w promocyjnej cenie.

FUTURA® to wyjątkowa dachówka ceramiczna z segmentu premium, która wyróżnia się wieloma cechami, dającymi jej przewagę nad produktami konkurencyjnymi. Jest to kompozycja idealnego formatu, ponadczasowego wzornictwa oraz wysokiej jakości, połączona z atrakcyjną paletą kolorów, składającą się z 15 odcieni. – Dachówka ceramiczna FUTURA® to produkt idealny dla osób, które cenią sobie ponadczasowość, a także wyjątkowy wygląd połaci dachowej. Jej duży format i charakterystyczna falistość robią naprawdę ogromne wrażenie na inwestorach. – mówi Mikołaj Górny, Doradca Handlowo-Techniczny firmy CEATON Polska.

Warto dodać że, znakomitą szczelność dachówki FUTURA® potwierdziły liczne badania naukowe prowadzone na Uniwersytecie w Erlangen oraz testy w tunelu aerodynamicznym w Instytucie Badawczym Strömungsinstitut w Norymberdze. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne gwarantują wyjątkową trwałość dachówki. Na szczególną uwagę zasługuje perfekcyjny układ zamków, w którym zastosowano zaawansowaną technikę labiryntową. Do listy jej wielu zalet, należy dodać także stosunek jakości do ceny, co możliwe jest dzięki użyciu ponad 10 sztuk dachówki na m2 oraz możliwość stosowania na dachach o małych kątach nachylenia – nawet już od 7 stopni.

Specjalna, promocyjna cena na gąsiory lub dachówki boczne dedykowane dla modelu FUTURA® przy zakupie dachówek połaciowych pozwala cieszyć się dachem marki CREATON w jakości premium, na wyjątkowo preferencyjnych warunkach. Promocja obowiązuje tylko przez najbliższe 3 miesiące.

Wszystkie informacje dotyczące promocyjnej kalkulacji można otrzymać w punktach dystrybucyjnych marki CREATON. Pełna lista dostępna jest na www.creaton.pl/dystrybutorzy.

Jeden komentarz

  1. Mateusz pisze:

    Dziękuje za danie cynku o promocji.

Comments are closed