Projekty nowoczesnych willi i rezydencji

Projekty nowoczesnych willi i rezydencji to oferta dla wymagającego klienta, który zakochał się w nowoczesnej stylistyce domów HOMEKONCEPT. Spektakularne i prestiżowe - projekty rezydencyjne cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością.

Widok

Kategorie

Nazwa projektu

Powierzchnia w m2

0
0
0
1

Kondygnacja

Garaż

Rodzaj dachu

liczba sypialni

liczba łazienek

Elementy dodatkowe

Filtruj
Wyczyść
Nowość

Powierzchnia domu

118,90 m2

4
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

162,18 m2

4
3
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

165,36 m2

4
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

141,68 m2

3
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

121,35 m2

4
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

142,26 m2

3
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

186,56 m2

4
3
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

133,45 m2

4
2
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

194,94 m2

5
3
2
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

228,85 m2

4
3
2
Szczegóły
porównaj
Nowość

Powierzchnia domu

174,49 m2

4
3
Szczegóły
porównaj

Powierzchnia domu

74,31 m2

2
1
Szczegóły
porównaj

Rezydencje i wille – luksusowe domy dla wymagających!

W HOMEKONCEPT projektujemy wille i rezydencje, które wyróżniają się oryginalną, harmonijną i elegancką bryłą. Nie bez znaczenia jest też reprezentacyjność ich wnętrza. Staramy się by miało ono bogaty układ funkcjonalny ale przede wszystkim – by było komfortowe dla domowników. Chcemy w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń, tak aby mieszkańcy mogli cieszyć się funkcjonalnym i pięknie urządzonym domem z dozą luksusu.

Na naszą kolekcję nowoczesnych willi składają się gotowe projekty dużych domów, zarówno o nowoczesnej formie budynku z płaskim dachem jak i w stylu podmiejskich rezydencji. Każdy z nich charakteryzuje się prostą bryłą, wytwornym wnętrzem i przepiękną strefą ogrodową z basenem, która podnosi wartość i podkreśla ekskluzywny charakter inwestycji.

Nowoczesna willa HOMEKONCEPT – jak wybrać odpowiedni projekt domu?

Rozpoczynając poszukiwanie gotowego projektu willowego, dobrze jest zacząć od analizy działki. Bardzo często już na samym początku snucia planów o budowie dużego domu, klienci mają w głowie zaplanowane dodatkowe obiekty tj. prywatny basen, garaż wolnostojący, altanę ze strefą wypoczynkową czy zimowy ogród.

Dobrze jest więc przeanalizować pod tym kątem posiadaną parcelę i skonfrontować jej uwarunkowania z własną wizją. Koniecznie trzeba wziąć tutaj pod uwagę przepisy prawa obowiązujące w tym zakresie. W HOMEKONCEPT możemy przygotować taką analizę! Wystarczy skontaktować się z doradcą projektowym, który wrysuje dom w działkę czy też przygotuje analizę MPZP lub WZ. A wszystko to w ramach naszych bezpłatnych usług dodatkowych, do których zapoznania serdecznie zapraszamy.

Nowoczesna willa HOMEKONCEPT – na czym polega jej fenomen?

W HOMEKONCEPT wyszliśmy naprzeciw potrzebom luksusowych klientów, którzy planują budowę przestronnego, dużego domu i zdecydowali się na zakup gotowego projektu nowoczesnej rezydencji. Każda z willi HOMEKONCEPT ma bardzo bogaty układ funkcjonalny, który charakteryzuje się wygodnym podziałem na strefę dzienną oraz nocną-prywatną, a także rozplanowaniem dodatkowych pomieszczeń rekreacyjnych.

Bo czym dla fana motoryzacji byłby dom bez dużego garażu? Czym dla miłośnika relaksu w wannie rezydencja bez strefy SPA? A dla aktywnego sportowca i sympatyka książek – willa bez domowej siłowni czy biblioteki? W HOMEKONCEPT spełniamy nawet najbardziej nietuzinkowe marzenia.

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w tak reprezentacyjnym i luksusowym domu jest oczywiście przestronna i pełna światła strefa dzienna. Będąca sercem domu, stanowi miejsce rodzinnych spotkań i jest centralnym punktem domowego życia.

Architekci HOMEKONCEPT zawsze dopracowują jej wygląd w najdrobniejszym detalu! Elementy, które się na nią składają to otwarta kuchnia, spiżarnia, jadalnia oraz duży salon z kominkiem. Praktycznym rozwiązaniem jest tutaj spiżarnia umiejscowiona bezpośrednio przy kuchni – miejsce idealne do przechowywania zapasów żywności, dodatkowej zastawy stołowej czy też małego sprzętu AGD.

Takie elementy nie są ozdobą przestrzeni, ale spełniają bardzo ważną rolę w codziennym życiu i są niezbędne w każdym domu. Dzięki spiżarni, która je pomieści, możemy pozwolić sobie na bardziej reprezentacyjną zabudową kuchenną – być może z mniejszą liczbą szafek, a za to z witrynami, które dodadzą wnętrzu szyku i elegancji.

Ważnym elementem każdej nowoczesnej willi są widowiskowe tarasy stanowiące przedłużenie strefy dziennej. Parterowe dostępne dla gości, ale także te kameralne, umiejscowione przy sypialniach na piętrze… To w ich przestrzeni możemy nabrać dystansu od codziennych spraw, delektując się nowoczesnym designem z widokiem na najbliższą okolicę.

W HOMEKONCEPT odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami projektowymi, którzy służą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem już na etapie wyboru projektu. Razem z HOMEKONCEPT możesz usytuować dom na działce, przeanalizować MPZP lub WZ, czy omówić ewentualne zmiany w projekcie. Pomożemy Ci również spełnić marzenia o konkretnej stylistyce elewacji! Postaw na HOMEKONCEPT – otoczymy Twój dom kompleksową opieką od momentu wyboru gotowego projektu, aż po urządzanie jego perfekcyjnych wnętrz.