Drzwi zewnętrzne Parmax w Twoim HOMEKONCEPT

Szukasz wyjątkowych drzwi do swojego domu HOMEKONCEPT? Ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji drzwi zewnętrznych pozwala firmie Parmax – producentowi ekskluzywnych drzwi zewnętrznych – podchodzić do wszystkich klientów indywidualnie, by jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. Parmax gwarantuje szeroki wybór materiałów, sposobów wykończenia drewna oraz bogatą ofertę akcesoriów do swoich kolekcji drzwi zewnętrznych klasy premium.

Najwyższa jakość materiałów, trwałość, nowoczesny design, ręczne wykończenie i najnowocześniejsze technologie to najważniejsze cechy wyróżniające ekskluzywne produkty firmy. Poznaj naszego partnera i zachwyć się wyjątkowymi rozwiązaniami szytymi na miarę domów HOMEKONCEPT.

Innowacyjność

Firma Parmax od lat wyznacza trendy na polskim rynku drzwi zewnętrznych i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Jako pierwsza na rynku polskim w drzwiach zewnętrznych wprowadziła dostawki glass, zawias pivot oraz najnowsze rozwiązanie, które zrewolucjonizowało podejście do bezpieczeństwa – czytnik linii papilarnych oraz skaner twarzy, który Parmax oferuje jako jedyna firma w Polsce, a trzecia w Europie.

Wyjątkowe drzwi zawiasem piwot od Parmax - do domu HOMEKONCEPT
Drzwi zewnętrzne z zawiasem pivotowym – nowoczesność według Parmax.

Drzwi „szyte na miarę”

W firmie Parmax klient otrzyma drzwi „szyte na miarę”, zarówno w zakresie materiału, rozmiaru drzwi oraz nieskończonych możliwości wykończenia. Warto wiedzieć, że wysokość drzwi zewnętrznych oferowanych przez markę może wynosić nawet 3 metry. Producent jest w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów i stworzyć drzwi idealnie dopasowane do każdego z naszych projektów. Bardzo duży nacisk firma kładzie na integrację drzwi z systemami „domów inteligentnych”. Decydując się na Parmax, klient kupuje produkt najwyższej jakości – dopracowany w stu procentach i o przemyślanym designie wpisującym się tym samym w nowoczesny rys domów HOMEKONCEPT.

Szlachetność w wyjątkowej oprawie – drzwi X FAKTOR w Twoim HomeKONCEPT

Wprowadzając do oferty drzwi X FAKTOR, marka Parmax postawiła bardzo wysoko poprzeczkę, ustanawiając nową jakość w świecie nowoczesnych drzwi zewnętrznych. Drzwi X FAKTOR podnoszą poziom estetycznych wrażeń i designu. Cechują się funkcjonalnością, trwałością i pewnością, czyli właściwościami kojarzonymi nierozerwalnie z tradycyjnym, solidnym rzemiosłem i ekskluzywną, ręczną pracą wykończeniową. Każde drzwi X FAKTOR mogą być dostosowane do preferencji klienta – wykonane w konkretnych wymiarach i wyposażone w bogate akcesoria. Więcej o tym rozwiązaniu przeczytasz w naszym artykule: Drzwi X Faktor – w wyrafinowanym stylu HOMEKONCEPT.

Unikalna kolekcja LAMELLO

Najnowsza kolekcja drzwi zewnętrznych LAMELLO w wyjątkowy sposób łączy design, nowoczesne technologie i najwyższej jakości materiały. Drzwi z tej kolekcji zostały wyposażone w elektrozaczep, sterowanie elektroniką oraz klawiaturę kodową, dzięki której mogą otwierać się automatycznie. Są to pierwsze drzwi drewniane z zawiasem pivot o przesuniętej osi, który daje możliwość wykonania szerokiego skrzydła o szerokości nawet 360 cm do budynków nowoczesnej architektury. Tym sposobem Parmax podnosi poprzeczkę na rynku drzwi zewnętrznych klasy premium i poszerza ofertę wyboru dla inwestorów. Kolekcja LAMELLO wyróżnia się możliwością stosowania na skrzydle drzwiowym drewnianych lameli poziomych i pionowych zgodnie z najnowocześniejszymi trendami wykorzystywanymi w architekturze budynków i stolarce budowlanej.

Oryginalne rozwiązania – drzwi ze spiekiem kwarcowym

Propozycją dla osób ceniących niebanalne formy i niespotykane rozwiązania – czyli fanów klasyki HOMEKONCEPT 🙂 – są oryginalne i niewątpliwie wyjątkowe drzwi ze spiekiem kwarcowym. Oprawiane w efektowne drewniane lub aluminiowe ramy, prezentują wyjątkowy efekt drzwi niczym pancernych, ale i eleganckich. Są przy tym bardzo lekkie, ponieważ spiek kwarcowy skrywa trwałą i lekką konstrukcję.

Nowoczesne drzwi ze spiekiem kwarcowym - niespotykane rozwiązanie do gotowego projektu domu HOMEKONCEPT.
Oryginalne rozwiązanie do nowoczesnego domu – drzwi ze spiekiem kwarcowym.

Drzwi PARMAX to bezpieczeństwo

Parmax dba o to, by użytkownicy czuli się pewnie i komfortowo we własnym domu, stosując w swoich produktach najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń dostępne na rynku.

Czytniki linii papilarnych ekey

Czytniki linii papilarnych ekey są jednymi z najlepszych rozwiązań zapewniających dostęp do drzwi i do domu. Identyfikacja za pomocą linii papilarnych jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Stosowany w drzwiach zewnętrznych ekey czytnik linii papilarnych integra 2.0, dzięki niewielkiej głębokości montażowej jest idealnym rozwiązaniem do zabudowy w drzwiach wejściowych.

Skaner twarzy

Najnowocześniejszy system otwierania, w który wyposaża swoje drzwi firma Parmax to skaner twarzy. Jesienią 2019 roku producent drzwi zewnętrznych klasy premium przetarł szlaki i wprowadził go jako pierwszy w Polsce. Identyfikacja twarzy jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem, ponieważ proces skanowania odbywa się niemal automatycznie, przez co wejście do domu przebiega i wygląda z zewnątrz tak, jakby gospodarz przez krótką chwilę obserwował gościa przez wizjer. Proces rozpoznawania twarzy trwa niecałą sekundę. Jest to przełomowa technologia, którą marka Parmax zaadaptowała na potrzeby drzwi zewnętrznych. Pierwszym modelem, w którym został zaimplementowany czytnik twarzy są drzwi dębowe Top Design GLASS – całoszklane, z dwiema dostawkami Glass. Czytnik twarzy umieszczono tutaj na skrzydle. Dodatkowe zastosowane zabezpieczenia to: zamek listowy automatic 3-punktowy, długa listwa zaczepowa zamka, która zwiększa ochronę przed włamaniem, czy zaczepy antywyważeniowe.

Nowoczesne drzwi do Twojego HomeKONCEPT

Dzięki tak bogatej ofercie produktowej, architekt, kierownik budowy, czy nawet sam inwestor posiadają szerokie możliwości wyboru systemów zabezpieczenia drzwi wejściowych do domu, a tym samym zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa jego użytkownikom. W Parmax drzwi tworzone są ściśle według wskazówek i życzeń klienta, dzięki czemu wszystkie egzemplarze są wyjątkowej klasy i doskonale wpisują się w architekturę domów HOMEKONCEPT.

| Materiał partnera |

Skontaktuj się z doradcą projektowym HOMEKONCEPT

Komentarze

Brak komentarzy

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

powrót do artykułów
Zaciekawił Cię ten artykuł

Zobacz inne artykuły

AKTUALNOŚCI HOMEKONCEPT
22 listopada 2023

Koszty budowy domu 2023

HOMEKONCEPT INSPIRUJE
21 listopada 2023

Dom stodoła z antresolą - poznaj jego charakterystykę i zalety!

STREFA PARTNERA HK
21 listopada 2023

Dach dwuspadowy – modne i ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety.