PARMAX – producent ekskluzywnych drzwi zewnętrznych

Firma PARMAX działa na rynku stolarki budowlanej od ponad dwudziestu lat. Nasza historia zaczęła się od pasji i z miłości do drewna! Z czasem rodzinne przedsiębiorstwo stało się miejscem, w którym tworzone są rozwiązania kreujące trendy na polskim rynku drzwi zewnętrznych. Łączymy tradycję, precyzję wykonania, ręczne wykończenie i najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu produkcji i systemów bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

To w naszym zakładzie powstały pierwsze w Polsce drzwi z czytnikiem linii papilarnych. Produkujemy drzwi z zawiasem chowanym czy też drzwi wykorzystujące technologię skanera twarzy. Innowacyjność, ciągła chęć rozwoju i pedantyczna dbałość o najdrobniejsze szczegóły to wartości, które wpisują się w działanie firmy na każdym etapie produkcji drzwi zewnętrznych.

Jakość produktów PARMAX potwierdza nie tylko zaufanie klientów, ale także regularnie przyznawane wyróżnienia i nagrody. Jesteśmy laureatem Programu Super VIP 2018, zostaliśmy dwukrotnie wyróżnieni w konkursie TOP TEN dla najbardziej efektywnych drzwi (2017 r., 2015 r.), a także Złotym Medalem Podkarpackiego Rynku Budowlanego (2017 r., 2020 r.).

W firmie PARMAX to TY jesteś kreatorem – dobierasz gatunek drewna, zestawienie materiałów (m.in. drzwi aluminiowo-drewniane, ze wstawkami szklanymi czy drzwi całoszklane), wzornictwo, frezowanie, wymiar (wysokość nawet do 300 cm).

Każde drzwi, które opuszczają nasz zakład, to projekt idealnie skrojony pod potrzeby naszych klientów.

https://www.parmax.pl/,
Strona www kolekcji X FAKTOR: http://drzwixfaktor.pl
drzwi@parmax.pl tel. 12 284 63 70; kom. +48 601 858 582